Zaloguj się, aby obserwować  
Klara

Szukam biura rachunkowego z Krakowa

Recommended Posts

Cześć moi mili!

Potrzebuję skorzystać z usług dobrego biura rachunkowego 

Zależy mi na pełnym profesjonalizmie !

Czekam na opinie i pozdrawiam!

Skontaktuj się z nimi: http://gestor.krakow.pl/ -  prowadzą ksiegowość dla wiekszych firm jak również i obsługują ksiegowość w mniejszych zakładach. Tak wiec powinniście ustalić ile mniej więcej będą kosztowały ich usługi.  Przejmują na siebie kontakt z urzędem skarbowym. Jak również oferują pomoc prawną i finansową. 

Nie jestem  natomiast do konca przekonany do księgowości internetowej. W przypadku wątpliwości do kogo możemy sie zgłosci? Bo przeciez komputer nie odpowie nam na pytania. 

Dokładnie online może wygodnie, ale w razie czego gdzie szukać osób odpowiedzialnych... Za to ja od siebie polecam sprawdzić ofertę Tax Care. Kompleksowo, na czas, niedrogo i sporo dodatkowych pakietów do wyboru. Sporo załatwia się online, ale zawsze można umówić się na spotkanie w oddziale.

Ernest, jak wspomniała wesoła, w tax care też masz księgowość online, ale mają swoje oddziały chyba w każdym większym mieście  w Polsce, więc podjechać w razie czego i pogadać twarzą w twarz to nie problem. Ale poza tym jest to wygodniejsze niż tradycyjne biuro, bo np. papiery przesyłasz mailowo, dopiero jak zbierze się większa ilość to podrzucasz oryginały, nie jeździsz co chwilę do księgowej, oszczędzasz czas. A wszystkie rozliczenia widzisz na bieżąco w ich systemie, więc trzymasz rękę na pulsie.

W dobie internetu i [link usunięty]  nie trzeba szukać księgowych na miejscu. Wysyłasz skanem wszystkie faktury, a firma daje dostęp do programu w którym możesz na bieżąco sprawdzać co się dzieje z twoimi fakturami. Dodatkowo wiem, że w BPG mają specjalistów z różnych dziedzin a więc na prawie się znają i należą do międzynarodowych firm zrzeszających firmy outsourcingowe, np. Kreston Internationa

Dobre i godne zaufania biuro rachunkowe, z którym można współpracować to podstawa. Sam prowadzę biznes w Krakowie i współpracuję tutaj z firmą http://www.qsolutions.pl/ Jeżeli wam też zależy na profesjonalnej obsłudze to się z nimi skontaktujcie.