Zaloguj się, aby obserwować  
larwa33

Reklama biznesu

Recommended Posts

Otwieram firmę jubilerską więc potrzebuję reklamy by poszerzyć grono jej fanów. Założyłam,że wydrukuję ulotki oraz zorganizuję stoisko z  [link usunięty]   gdzie oprócz reklamy znajdą się wybrane modele. Czy mogę coś dodatkowo zorganizować by zrobić mały rozgłos o mojej firmie?

Ważna jest też  reklama w  internecie. Ja czytałam, że warto się rejestrować w bazach i katalogach firm. Na przykład dla trenerów sportowych jest coś takiego  [link usunięty]

Nie trzeba się samemu przejmować marketingiem, bo tym zajmują się specjaliści :)

Może ulotki albo plakaty? Lub broszury, katalogi dla Klientów? Gdybyś rozważała taką formę reklamy, to polecam świetną drukarnię - Labcreation. My u nich zamawiamy wszelkie drukowane materiały reklamowe i są naprawdę świetnej jakości :) Pięknie zaprojektowane, cieszą oko Klientów :) Myślę, że w przypadku biżuterii taka forma przedstawienia produktów może się świetnie sprawdzić!

dobrym pomysłem na reklamę rzucającą się w oczy są rollupy, tu mozesz zobaczyć jak to wygląda:  [link usunięty]  plus jest taki, ze rollupa mozesz wystawić na zewnątrz i nie martwić się ze cos wyblaknie lub się zamoczy i zmyje druk, reklama jest więc uniwersalna i poręczna -bez problemu postawisz ją tak zeby było ją widać przez szybę

Skuteczne bardzo są też gadżety reklamowe, na przykład my mamy w firmie takie pokrowce z logiem i hasłem reklamowym - http://www.izisport.pl/ i super to wychodzi, klienci są zadowoleni, efekty widać. Przyciąga wzrok i podnosi prestiż firmy bo na prawdę mega porządnie to wykonane jest

Hmm według mnie powinieneś się skupić na reklamie w internecie :) W końcu tam większość z nas spędza całe dnie, także jeśli Twoja firma będzie tam obecna, to na pewno zainteresują się nią potencjalni klienci. Taka http://derdalukasz.pl/ to bardzo ważna kwestia, dlatego najlepiej zlecić prowadzenie działań marketingowych jakiejś profesjonalnej firmie.  W sklepie, w którym pracuję, reklamą zajmuje się derdalukasz i szefostwo jest bardzo zadowolone z ich usług :)

Reklamowanie biznesu to nie jest łatwa sprawa. Moim zdaniem warto poczytać sobie o tym na internecie.

_____

[link usunięty]
Hotel Wenecki ul. Berka Joselewicza 12, 42-200 Częstochowa

Moja firma zajmująca się produkcją reklamuje się głównie tym, że inwestujemy w szkolenia i rozwój naszych pracowników :) Ostatnio na przykład dział jakości przeszedł szkolenia z   [link usunięty]  i uważamy, że łatwiej jest nam dzięki temu pozyskać nowych pracowników i nawet w oczach klientów wyglądamy lepiej :) Oprócz tego oczywiście wartość dodana do jakości pracy jest niesamowita

Moja znajoma zamawiała niedawno reklamę dla swojej firmy i co ciekawe największą uwagę skupiono na  [link usunięty] . Z tego co mi wiadomo, kampania promocyjna okazała się dosyć udana i tym samym bardzo przychodowa dla samego biznesu.

Jeśli chodzi o http://www.fanatycydruku.pl/roll-up-standard- ów , to na pewno warto rozejrzeć się na stronie drukarni Fanatycy Druku. Są tam bowiem ciekawe rozwiązania. Oferta jest naprawdę kompleksowa. Można tam bowiem wydrukować naprawdę różne materiały reklamowe. 

Ostatnio zainwestowałam w  [link usunięty] i fajnie to wygląda. Jak stoisz w korku są jak znalazł. Dodatkowo są bardzo ładnie wykonane. Jak dla mnie świetnie

Moim zdaniem przeróżne [link usunięty] to najlepsza forma reklamy. Przecież ludzie uwielbiają gadżety dlatego uważam, że nie jedna osoba właśnie zapamięta Waszą firmę poprzez posiadanie takiego gadżetu.

Ja mimo wszystko idę z duchem czasu i raczej nie przemawiają do mnie takie rozwiązania jak gadżety reklamowe. Współpracuje z firmą  [link usunięty]  , która pozycjonuje mnie w różny sposób w internecie. Dzięki temu coraz więcej ludzi odwiedza moją stronę i mam też więcej klientów

Ja swoją firmę reklamuję za pomocą ulotek wydrukowanych przez drukarnię A3Extra. Teraz, kiedy zaczęłam współpracę z tą właśnie drukarnią, stwierdzam że wybór drukarni jest bardzo istotny. Wydruk jest bardzo istotny, gdyż ulotka musi przykuwać wzrok, a nie być zwykła. Dzięki tej drukarni moje ulotki są wyjątkowe i bardzo ładne, a klientów mam mnóstwo :)

O tak, ulotki to wbrew pozorom bardzo ważny element promocji firmy. Również zainwestowałem w dobre ulotki, mi przygotowywała je firma http://www.lakman.pl/produkcja.html. To fajny materiał, na ktorym można kompleksowo pokazać czym zajmuje się nasz firma i co dokładnie oferuje.

Wszystkim osobom, które rozglądają się za ciekawą formą reklamy polecam zapoznać się z ofertą firmy http://www.imperiafilm.com/ Oni zajmują się nagrywaniem spotów reklamowych, które później można puścić w telewizji lub Internecie. Jest to forma reklamy, która dotrze do sporej liczby potencjalnych klientów.

Dobrą opcją jest przede wszystkim reklama zewnętrzna. Jeśli szukacie sprawdzonej firmy zajmującej się takimi rzeczami to polecam zajrzeć na stronę https://www.pro-komp.com.pl/  gdzie można znaleźć wszelkie informacje.