Recommended Posts

Witam wpadłam na pomysł by otworzyć wypożyczalnie sprzętu budowlanego i osuszaczy powietrza w woj. Lubelskim Myślałam o zakupie takie sprzętu  jak wiertarkach udarowych,  młotach udarowych, młocie wyburzeniowym,  bruzdownicy, odkurzaczu przemysłowym, zagęszczarki 90 kg i 300 kg , agregatach prądotwórczych , drabinie wysokościowej, niwelator laserowy, osuszacz powietrza , glebogryzałki spalinowe itp. a jeśli plan by wypalił to też myślałam o agregacie tynkarskim itp. Proszę o podpowiedz co można by było zakupić jeszcze i co sądzicie  o tym biznesie?

Trzeba tylko pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu pojazdów, żeby nie narazić się na straty. Na pewno najlepszym zabezpieczeniem jest GanTotal . Byś może słyszałaś już o nim.  Jego skuteczność w namierzaniu różnego rodzaju pojazdów po kradzieży w ciągu 24 h wynosi 98 %. Tutaj  https://www.gannet.pl/aktualnosci/odnalezienia/ są zdjęcia i opisy z akcji poszukiwawczych. 

My wynajmowaliśmy rusztowania ze szczecińskiego Novarent. Mają też szalunki, zsypy do gruzu, plandeki i siatki. Sprzęt jest dobrej jakości, rusztowania stabilne i bezpieczne. Co do stawek to bardzo w porządku.

Wszystko zależy co dokładnie potrzeba. Poza tym bardzo ważna jest lokalizacja. Bez sensu jest szukać sprzętu na drugim końcu Polski, bo koszty transportu są wysokie. Najlepiej rozejrzeć się w okolicy. Tutaj http://kemotrans.pl jest namiar na firmę, która oferuje usługi koparką. Działają w kujawsko - pomorskim. Na ich stronie są szczegóły. Koparka przyjeżdża wraz z pracownikiem na wskazane miejsce. Jest to niewątpliwie wygodne.

Taki wynajem sprzętu budowlanego to super sprawa. Sam zresztą potrzebowałem jakiś czas temu koparki i wiadomo, że kiedy jest to chwilowa potrzeba to kupno nie wchodzi w grę. Wynajmowałem od firmy http://martrans-dg.pl/ i mogę polecić. Sprawnie i konkretnie

Wynajem dźwigu lub podnośników koszowych na korzystnych warunkach możliwy jest u  [link usunięty] . Działają na terenie Olsztyna, Elbląga, Ostródy i okolic. Gwarantują bezpieczeństwo i sprawne załatwienie każdego zlecenia.

Ja znam jedną bardzo dobrą wypożyczalnię sprzętu budowlanego i chętnie podrzucę wam namiar, bo to naprawdę rzetelna i zaufana ekipa i warto ją polecać - http://www.cm-construction.pl/oferta/wynajem-sprzetu. Świadczą także inne usługi pokrewne, jak np. roboty ziemne czy prace geotechniczne.

Ja od kilku lat korzystam z usług firmy zama.com.pl. Zazwyczaj wynajmujemy stamtąd maszyny na okres kilku tygodni. Jest to oszczędne i proste rozwiązanie. Niedawno wynajmowaliśmy zagęszczarkę Wacker 7060. Maszyna była zachowana w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Od firmy Peri udało mi się zakupić system Peri Duo, o którym można poczytać na tej domenie peri.com.pl/duo. Jest to bardzo lekki system deskowań, który bardzo się przydaje podczas prac remontowych i nie tylko.

W przypadku własnego biznesu bazowanie na wypożyczonym sprzęcie nie jest dobrym pomysłem. Chyba że chodzi o jakieś jednorazowe działanie. Jeśli jest inaczej, to polecam to - osapolska.pl Tam macie moim zdaniem najwyższej jakości sprzęt wyburzeniowy. Tylko zwróćcie uwagę na to, na jakie fazy działania jest on przeznaczony. Jedne są sugerowane do prac przy gruncie,  a inne na kolejne etapy rozbiórki. Kluczowe, żeby sprzęt miał dobre parametry - np. do rozbiórki konstrukcji stalowych moim zdaniem najlepsze będą nożyce wyburzeniowe SH.

Biznes jak najbardziej potrzeby. Ja przy budowie swojego domu korzystałem ze sprzętu wynajętego od techpro (świętokrzyskie) I rozmawiałem z pracownikiem, ktory mowił że mnóstwo osób wynajmuje od nich sprzęt. Więc myśle że to bardzo dobry pomysł na biznes:) 

Dobre biuro wirtualne www.optioffice.pl udostępniają prestiżowy adres biurowca w Warszawie. Oferują kompleksowe wsparcie sekretarskie, administracyjne, prawne i księgowe. Odbiorą pocztę, powiadomią o niej i w razie potrzeby odeślą pod wskazany adres. Zeskanują maile, umówią na spotkanie lub je przesuną w Twoim imieniu. Dodatkowo biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl można skorzystać z profesjonalnie przygotowanych sal konferencyjnych dostępnych na godziny. Otrzymujesz rónież numer telefonu stacjonarnego, numer faksu oraz w razie potrzeby w Twoim imieniu wypełnią i złożą wnioski do KRS i US . Warto wynjąć biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl bo mają niskie ceny i elastyczne warunki dopasowane do potrzeb klienta. Biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl wspierają swoich klientów na każdym etapie prowadzenia ich działalności, by mogli odnieść sukces i realizować swoje marzenia.

Według Mnie biznes dobry oczywiście, ale nie wiadomo jak się rozkręci polecałbym Ci wypożyczyć/kupić sprzęt od Tech pro nie znam innej firmy która miałaby taki sprzęt jak oni.

Miałem kiedyś w planach rozkręcać taki biznes ale no nie udało sie.. ale jeśli potrzebujesz wypożyczyć sprzęt ja zgłosiłem się do Tech Pro nie było z nimi żadnego problemu, świetny sprzęt.

Myślę, że jest to dobry biznes. Jest wiele firm zainteresowanych wynajmem maszyn budowlanych. Ja sam niedawno korzystałem z usług firmy www.wigropol.com.pl, zajmującej się profesjonalnym najmem sprzętu budowlanego wraz z wykwalifikowanym operatorem. Byłem bardzo zadowolony z naszej współpracy, ponieważ sporo na tym zaoszczędziłem.