Zaloguj się, aby obserwować  
cookie

event manager - co sądzicie ?

Recommended Posts

Witajcie.

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w charakterze event managera. W poprzedniej firmie zajmowałem się przez jakiś czas organizacją spotkań firmowych a nawet jednej konferencji i chciałbym rozwijać się w tej dziedzinie. Macie jakieś złote rady dla początkującego ;p ?

jeśli dobrze się w tym czujesz to czemu nie :) ? Ja akurat się tym nie zajmuje ale moja dobra znajoma w pracy organizuje konferencje i wyjazdy firmowe i wiem, że to nie zawsze lekki kawałek chleba. Ona w ogóle sporo się doszkala, jezdzi na szkolenia itd. Także na pewno jakiś kurs na początek się przyda. 

cookie witaj w klubie ja sama planuję zapisać się na takie szkolenie. Firm, które je organizują jest sporo ale mi najbardziej przypadła do gustu oferta firmy emtg - zerknij sobie w sieci na ich stronkę i poczytaj, wygląda to bardzo profesjonalnie a i ceny kursów nie są wzięte z kosmosu :) Myślę, że to dobra inwestycja w siebie - pracy nie powinno zabraknąć :)

dzięki mallvina_1 za informację. Chodzi Ci o tą firmę tak http://emtg.pl/ ? Faktycznie oferta ciekawa. Ja zawsze miałem problem właśnie z tym całym zdobywaniem sponsorów - te wszystkie techniki rozmów itd. A tu widzę, że jest szansa by porządnie opanować te umiejętności. Na pewno się temu przyjrzę, dzięki za namiary :)

dokładnie cookie chodzi mi o tą firmę. Tam na ich stronie też możesz poczytać opinie kursantów, którzy już ten kurs ukończyli - opinie jak widać są bardzo pozytywne. Przede wszystkim w ciągu 2 dni szkolenia masz okazję poznać nie tylko teorię ale całe know how tego zawodu a to jak sam pewnie wiesz ma kluczowe znaczenie by móc odnieść sukces w tej branży. Dodam jeszcze od siebie, że kreatywność też bardzo się przydaje :)

Ta firma, EMTG świetne szkolenia ma, byłem już na 2 u nich i muszę przyznać że na żadnych innych szkoleniach się tyle nie dowiedziałem. Mają też bardzo doświadczonych prowadzących którzy dają wiele przykładów :)