Recommended Posts

Witam, chciałabym podzielić się swoim pomysłem na biznes i poprosić o opinie i konstruktywną krytykę. Bardzo zależy mi na waszym zdaniu, bo właśnie do osób zainteresowanych biznesem online kieruję moją ofertę. 

Jestem wirtualną asystentką i przez ponad 4 lata mojego działania musiałam nauczyć się tak wielu nowych umiejętności, że czasem czuję się jak "człowiek orkiestra". Postanowiłam się dodatkowo rozwijać, żeby moje umiejętności szły w parze z jakością świadczonych przeze mnie usług. Zrobiłam kilka szkoleń, kursów a ponadto cały czas poszerzam moją wiedzę. Bardzo lubię pomagać innym i dlatego wpadłam na pomysł dzielenia się zdobytą przeze mnie wiedzą i spróbować zarabiać na tym. 

Mój pomysł dopiero raczkuje, ale jestem bardzo zmotywowana i na prawdę jest to coś co chcę robić z pasją. Jako e-Asystentka stworzyłam Biuro Online i pomagam zapracowanym w prowadzeniu ich biznesów. Proponuję pomoc, jaką świadczą asystentki, tyle że na odległość. Poza tym jestem też Webmasterką i tworzę strony internetowe. Na razie jestem na etapie pracy za symboliczne kwoty i rozbudowie portfolio :) Moja strona to:  [link usunięty]

Zaczęłam prowadzić bloga, na którym będę dzielić się moją wiedzą za darmo:  [link usunięty] . To samo tyczy się mojego funpage'a:  [link usunięty] .

Moim pomysłem jest tworzenie kursów i szkoleń w tematyce biznesu online. Na początek chciałabym przygotować szkolenie na temat produktywnego zarządzania czasem pracy, w którym będzie dawka wiedzy z mojego własnego doświadczenia oraz odpowiednie ćwiczenia. Pierwsze szkolenie będzie albo darmowe albo za naprawdę niewielkie pieniądze (np. 50 zł). Chcę przygotować także inne szkolenia np. Jak założyć własną firmę - krok po kroku od strony praktycznej, ale mam wiele pomysłów. Może podstawy HTML5 i CSS dla osób całkowicie początkujących? 

Chciałabym wiedzieć co was interesuje, co chcielibyście wiedzieć, jaka tematyka biznesu online by was interesowała. Nie chcę inwestować czasu w coś, na co nie ma zainteresowania. A jak na razie osób, które odwiedzają moją stronę na fb i bloga jest niewiele.

Dlatego bardzo was proszę o opinie.

Z góry dziękuję.