Zaloguj się, aby obserwować  
jamajka

prawo przyciągania przepisem na sukces???

Recommended Posts

Czy wierzycie w potęgę myśli i w to, że to co myślimy, a może nieco inaczej to, co czujemy może zmienić nasze życie ??

Czy macie może tak, że łapiecie się na tym, że jak się czegoś boicie nie wiem może tego, że się spóźnicie się do pracy to uczucie strachu jest tak silne, że oczywiście się spóźniacie.

Mniej więcej rok temu miałam okazję obejrzeć film sekret w którym jest mowa o tym właśnie prawie, ale nie tyle nasze myśli są bardzo istotne w przyciąganiu, bogactwa, ale przede wszystkim uczucia. Bo nawet jeśli chcemy czegoś, intensywnie o tym myślicie to nic z tego, bo czujecie coś zupełnie innego??

Zaczęłam się nad tym dość poważniej nad tym wszystkim zastanawiać i chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat, czy wierzycie, że wszystko można do siebie przyciągnąć??

Zgadzam się z Tobą że coś takiego istnieje. Miałem wiele takich przypadków. Dlatego najczęściej bogatym łatwiej przychodzą interesy bo nie boją się utraty swoich zainwestowanych pieniędzy a przy tym nie działają pochopnie. Znowu jak ktoś z nas zainwestuje dorobek swojego życia to odczuwa strach i poczucie straty więc najczęściej to straci lub sprzeda taniej żeby coś majątku ocalić. Tu dobrze pasuje "kto ryzyka się nie boi ten strat nie ogląda". Są ludzie którzy całe życie będą pracowali na etacie a są tacy że nawet 5 bankructw wcześniejszych jego firm nie przestraszą go - znam takiego własnie człowieka co bankrutował 5 razy ale wierzył że w końcu się uda, aż pewnego dnia stracił wszystko i postawił na swój biznes i dzięki temu że już nie czuł strachu bo nie miał nic po kilku miesiącach z ciasnej piwnicy swojej firmy przeniósł się na salony.

Witam

Bardziej mi się wydaje że umiejętność "programowania samego siebie" tzn kazdego dnia myślimy o różnych rzeczach wydajac świadomie bądź podświadomie polecania naszemu rozumowi czy mozgowi. Nadajac tej samej myśli wydźwięk emocjonalny niejako nadajemy jej priorytet w naszym mozgu dzięki czemu, dążymy aż zrealizujemy nasze zamierzenie a przez swoja emocjonalnosć również nas to motywuje do działania. Większosć rzeczy jest w nas samych jesli cos nie idzie nalezy zawsze zaczac od zmiany samego siebie.

Przytocze tu sentencje:

"Jeśli myślisz, że nie potrafisz lub myślisz, że potrafisz, to masz rację

Henry Ford"

Do czynników sukcesu dodal bym jeszcze "inteligencje emocjonalną" czyli sztuke zarządzania swoimi procesami emocjonalnym tzn jesli mamy gorszy dzien musimy byc samoswiadomi tego iż musimy zmienic nasze mysli na pozytywne, szczegolnie sie sie przydaje gdy musimy zrobic cos waznego ale nie chce nam sie lub nie lubimy tego robic co musimy zrobic. Wtedy zmieniamy swoje nastawienie do tego problemu na pozytyw i ruszamy z miejsca stagnacji.

Następną rzeczą jest m.in sztuka nadawania priorytetów oraz zadań i celów oraz nadawania im pierwszeństwa lub drugorzedności. Gdyż należy zawsze określać wszystko co mamy wykonać wg takiego schematu priorytet - najwazniejszy, zadanie - mniej wazne; lub cos podobnego do tego dzieki czemu zrealizujemy swoje pragnienia w krótszym czasie oraz lepiej/efektywnei wykorzystamy nasz czas a przez to bedziemy mieli mniej problemów z nawarstwioną zaległą praca. Jeśli sam uwierzysz ze możesz coś osiagnać, bedzie lepiej napewno nie gorzej, gdyż coś zrobiłeś w kierunku realizacji zamierzeń.

Kolejnymi ważnymi sprawami umiejetnosć wykonywania wiecej niż przecietność - bo chcemy osiagnac wiecej niż przeciętnosć wiec musimy wiecej od siebie wymagac.

Innymi równie ważnymi rzeczami mogą być m.in :

- sztuka samomotywacji

- sztuka nie schematycznego myślenia (również nieschematycznego rozwazywania problemów jak rowniez wyszukiwanie nisz rynkowych)

- Determinacja, niepoddawanie się - nawet jesli wszyscy wokoło mówią, że nie bedzie z tego nic

Przypomina mi się takie słowa: "jeśli ktoś Ci mowi żę tego nie można zrobić to prawdopodobnie mówi o sobie iż sam by tego nie wykonał lub sobie tego nie wyobraża, ALE TY przecież nie jestes nim."

- Efektywne wykorzystanie czasu czyli wykonujemy tylko to co daje widoczny efekt, anie wykonujemy ciągle te same rzeczy które nic nam nie dają po za straconym czasem i pieniędzmi

- itd

Wypowiedź kończę tym stwierdzeniem: Rozum ponad materie, a wiara ponad wszystko.

A pewnie, że można wszystko do siebie przyciągnąć?

Nie zdarzyło się wam nigdy pomyślec o czymś na tyle intensywnie, żeby sie to w końcu zmaterializowało w rzeczywistości?

Oj, ile razy ja tak miałem. Polecam kazdemu zyczeniowe myslenie, bo naprawdę przynosi rezultaty.

Przynosi takie same rezultaty jak usmiech na twarzy czyli sympatie ze strony innych i swietne własne samopoczucie.

A co do Joe Vitale. Ma facet głowe na karku. Podobały mi się jego wywody w 'Sekrecie'. fajnie, że ponownie do Polski przyjeżdża. Nasz kraj trzeba w tę strone edukowac.

Już gdzieś słyszałam o tym, że jeden z autorów sekretu przyjeżdża do Polski. Zgodzę się z tym, że nasz kraj co nieco trzeba dedukować. Powiem więcej mam wrażenie, że jesteśmy jednym z nielicznych narodów w którym żyją sami pesymiści. W końcu najczęściej na pytanie "co słychać" słyszymy odpowiedź "eeee szkoda gadać" a tak naprawdę bardzo niedużo trzeba, żeby wszystko zmienić. Więc myślę, że tego typu szkolenia na pewno się przydadzą.

Poza tym na facebooku znalazłam informacje, że wkrótce ruszy konkurs w którym będzie można wygrać e-booki. Gdyby ktoś był zainteresowany to tutaj znajdzie informacje na ten temat. http://www.facebook.com/JoeVitalePL?ref=ts...wall&ref=ts może książki też będą pomoce w tym, żeby zmienić trochę nasz naród.

A może podzielicie się z nami tym, co do siebie przyciągnęliście??

Taki banalny przykład przyciągania... praca np.

Przez jakiś czas szukałem pracy, nie udawało się nic znaleźć az w pewnym momencie dostałem kilka propozycji i pracy i staży. Było więc w czym wybierac :)

Nie wiem na ile to zasługa przyciagania na ile szczęścia na ile moim kompetencji, ale zadziałało :)

Miałem podobnie. Długo szukałem pracy i nic, a jak już się zaczęły pojawiać oferty, to miałem kilka spotkań w ciągu tygodnia :D czasem tak bywa, ale fakt że myślałem o tym intensywnie więc może coś w tym jest. Na pewno działa pozytywne myslenie. możemy w pewien sposób zaprogramować nasz na umysł. Możemy sobie pewne rzeczy wmówić ;-) Zajrzałem na fecabooka do Joe Vitale i chyba wezmę udział w tym konkursie ;-) ciekawe książki już nie mówiąc o samej osobie Joe Vitale. Koleś ma głowę na karku skoro z bezdomnego w krótkim czasie stał się milionerem. Chętnie wybrałbym się na spotkanie z nim, ale nie wiem czy mi się uda. czasu jest coraz mniej.

Hm, a kiedy dokładnie jest to szkolenie Joe Vitale?

To będzie jakaś kontynuacja tego poprzedniego jego wystąpienia? czy jak to sobie organizatorzy wyobrażają, wiesz może?

Wszelkie informacje mile widziane :)

Z tego co pamiętam to szkolenie Joe vitale odbywa się 26 czerwca w Warszawie. tyle słyszałam, szczegółów niestety nie znam. Książkę "Sekret" czytałam kilka razy i muszę przyznać,ze bardzo wpłynęła na moje życie. Miałam wtedy dosyć nieciekawy moment i wydawało mi się,że życie jest beznadziejne. teraz wszystko uległo zmianie,a zmieniłam tylko jedno-nastawienie:)

Oj przykładów na to, co do siebie przyciągnęliśmy można mnożyć i mnożyć. Ale też niekoniecznie przyciągamy same dobre i pozytywne rzeczy.

Ale nawet w najgorszej sytuacji trzeba szukać pozytywów i wierzyć.

fajnie by było udać się na spotkanie z Joe Vitale, ale chyba nie będę miała wolnego czasu;/

a wy się wybieracie??

Chciałabym,bo bardzo podziwiam Joe Vitale i jestem pewna,ze dużo można się od niego nauczyć,ale niestety nie pasuje mi ten termin:( Jeśli jednak ktoś będzie miał wtedy czas to powinien się koniecznie wybrać. Takiej okazji nie można przegapić:) Jestem pewna,ze warto

Film "Sekret" muszę w końcu obejrzeć. Nie wiecie czy można do dostać na dvd? Teraz gdy sobie tak zaczynam przypominać pewne sytuacje z mojego życia to zaczynam dostrzegać, że rzeczywiście niektóre sytuacje można podciągnąć pod prawo przyciągania ;-) Nie wiem ile w tym prawdy, a ile mojej determinacji, ale coś w tym musi być ;-)

oj ciężko mi powiedzieć, czy można ten film dostać na DVD, bo ja miałam go pożyczony od koleżanki, ale może ci się uda, a jeśli nie to zawsze możesz poczytać książkę. Też warto.

I myślę, że dopiero w sytuacji jak ktoś nam powie o tym, że możemy coś do siebie przyciągnąć za pomocą myśli, czy uczuć zaczynamy dostrzegać w codziennym życiu ile do siebie przyciągnęliśmy. A wybierasz się może, albo chciałbyś się wybrać na spotkanie z Joe Vitale w czerwcu??

No nie ukrywam, że osoba Joe Vitale mnie fascynuje i cała ta jego historia. Chyba każdy chciałby bliżej poznać tego człowieka i wybrać się na spotkanie z nim. Ale obawiam się, że nie uda mi się pojechać na ten kurs :-(

Może chociaż uda mi się gdzieś dostać tę książkę i sobie poczytam, może też przypomnę sobie inne sytuacje, w których "przyciągałem" coś do siebie ;-)

Z pewnoscia, czytając tego typu literaturę zwrócisz uwage na te aspekty życia, ktore wcześniej nie były przez ciebie zauważane i doceniane. Miałem podobnie, gdy zaczynałem zaczytywanie sie w tego typu książkach. Ale opłacało sie, bo teraz jestem o wiele bardziej świadomym siebie człowiekiem.

A ile osób spośrod was planuje w ogóle się na to szkolenie w Wa-Wie wybrac?

oj ja bardzo chciałabym uczestniczyć w czerwcowym szkoleniu Joe Vitale, ale niestety nie dam rady. Mam nadzieję, że ci którzy będą w nim uczestniczyć w tym spotkaniu napiszą później czy było warto. I czego się dowiedzieli,

mam też jednocześnie nadzieję, że wkrótce doczekamy się kolejnego przyjazdu autora sekretu.

Oj byłoby miło gdyby Joe Vitale przyjechał do Polski jeszcze raz za rok, czy cuś, bo pewnie się nie wyrwę w tym roku, ale jakbym wiedział, że za rok też będzie to pewnie jakos lepiej bym sobie czas zorganizował. Fajnie by było jakby po spotkaniu pojawiał się tu jakas osoba, która by podzieliła się z nami swoimi wrażeniami.

Może się znajdzie:) To jednak nie będzie to samo, chciałabym poznać Joe Vitale osobiście, bardzo mnie fascynuje:) Może będę miała szansę w przyszłym roku...Byłoby fantastycznie znaleźć się chociaż w odległości dwóch metrów od takiej osoby.

oj tak ja też chciałabym poznać Joe Vitale osobiście. Albo chociaż zobaczyć na żywo z bliskiej odległości.

Wiedzę, że większość z was ma podobne zdanie na ten temat??

ale nie powiedzieliście, czy się wybieracie w tym roku 26 czerwca do Warszawy???

Bo piszcie o kolejnych wizytach planach i marzeniach, a tu Vitale przecież będzie za miesiąc. więc może trochę trzeba zmienić plany i pojechać do Warszawy??

No mnie raczej zabraknie :/ chyba jednak na razie pozostanę przy przeczytaniu książki i obejrzeniu filmu, ale bardzo bym chciał się wybrać do warszawy na to szkolenie. Może jak będę o tym intensywnie myślał, to uda mi sie to "przyciągnąć" i jednak pojadę ;-)

A słyszeliscie o tym, ze ograniczona została liczba miejsca na tym szkoleniu z 300 do 150, bowiem organizatorzy chca aby było ono bardziej kameralne i tym samym prestizowe?

Co sądzicie o takim podejściu?

W ogóle najwięcej informacji o tym przedsięwzięciu mozna znaleźć tutaj

To bardzo fajny pomysł. Myślę,że dzięki temu atmosfera będzie po prostu bardziej wyjątkowa. To na pewno będzie niezapomniane wydarzenia dla uczestników. Aż im zazdroszczę. Znaleźć się tak blisko Joe Vitale:) Chciałoby się

Tak tak wiedziałam, bo czasem mi się zdarza zaglądać na tą stronkę.

Powiem szczerze, że taki pomysł bardzo mi się podoba, bo spotkanie będzie może trochę bardziej kameralne. I zwiększają się szanse na to, że ktoś znajdzie się tuż obok Joe Vitale;) Pewnie, że chciałoby się tam być ;)

Z tego co słyszałam to te szkolenie było bardzo ciekawe. Niestety nie mogłam osobiście się o tym przekonać:( Jest jednak możliwość zakupienia materiałów ze szkolenia i jeśli zarobi się zamówienie już teraz to cena będzie niższa. Na pewno jest to jakiś substytut spotkania z Joe Vitale. Jedyny minus( nie tak znowu duży) to to,że trzeba będzie na przesyłkę poczekać około miesiąć