Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Sklep z ciuchami - może outlet?

Recommended Posts

Szukam jakiegoś pomysłu na sklep z ciuchami. 

Szukam niszy, która pozwoli na to, żeby ten sklep faktycznie się utrzymał. 

Widziałam tutaj http://www.angora-odziez.pl/outlet/home/ że niezłą opcją jest outlet odzieżowy. 

Jestem ciekawa waszych opinii na ten temat. Czy to rzeczywiście ma sens?

Zaglądacie czasem do takich sklepów?

Dobre firmy zawsze przyciągają klientów. Jeśli towar będzie dobry a ceny faktycznie przystępne, to powinna pojawić się także klientela. Jednak rynek jest już dość mocno nasycony takimi outletami, dlatego dobra lokalna reklama będzie bardzo ważna.

Na pewno jest to dobry pomysł na biznes. Trzeba tylko znaleźć idealne miejsce na tego typu działalność. Tutaj https://galeriawieliczka.pl można sobie poczytać o galerii, która powstaje w Wieliczce przy Krakowskiej. Myślę, że jest to bardzo dobre miejsce na otwarcie takiego sklepu. Warto to rozważyć.

Faktycznie - może warto skupić się na bardziej wyspecjalizowanym sklepie :) Np. z odzieżą wyprodukowaną z naturalnych włókien (len, bawełna itd.), odzieżą dla dzieci i kobiet w ciąży (w dużych miastach są takie sklepiki w centrach handlowych, ale mam wrażenie, że dosyć tam drogo), odzieżą bardziej biurowo-biznesową?  Nie wiem czy taki sklep utrzyma się na rynku, ale mnie właśnie denerwuje ten cały misz-masz w sklepach odzieżowych. Niby jest duży wybór, ale i tak nie można znaleźć tego, czego się szuka. Jak są już eleganckie koszule to w 1-2 wzorach i ograniczonej liczbie kolorów :P

Może odzież używana. Jeżeli znajdziesz dobrego dostawce odzieży używanej to znajdziesz również klientów. Od siebie mogę polecić ci hurtownię odzieży używanej www.wilowscy.pl Oferują świetne ubrania, które ściągają z europy zachodniej.

Również prowadzę sklep z ubraniami i to całkiem niezłymi. Mogę ci polecić przede wszystkim zabezpieczenie ubrań. Złodzieje robią się coraz bardziej zuchwali. Różnego rodzaju złączniki i inne rzeczy do znakowania produktów oferuje firma www.gecko.pl Sam oznaczam ubrania materiałami zakupionymi od nich.

Wszystkim osobom prowadzącym własny sklep z ubraniami polecam zajrzeć na stronę www.zawieszki.com Firma ta sprzedaje zawieszki, stojaki i haczyki dla sklepów odzieżowych. Tego typu wyposażenie jest niezbędne w każdym sklepie z ubraniami.