Zaloguj się, aby obserwować  
blad

Prezent dla męża

Recommended Posts

Mój mąż to wielbiciel whisky więc postanowiłam by prezent na jego urodziny miałby być powiązany z tym.  Myślałam o szklanej karafce z  [link usunięty] by miał gdzie ją przechowywać.  Ja myślicie, spodoba mu się ten pomysł?

Skoro mąż lubi whiskey to taki prezent na pewno go ucieszy :) Do tego możesz mu także dokupić np. zegarek. Ostatnio coraz bardziej modne stają się [link usunięty] . Są one nie tylko solidne i wykonane z naturalnego materiału, ale także pięknie się prezentują. Z pewnością zaskoczysz męża tego typu prezentem i z chęcią będzie go nosił na co dzień.

Skoro w takich prezentahc gustuje to moze dorzuc mu do weekendowego pakietu jakas elegancka piersioweczkę? Na galante.pl maja bardzo eleganckie, nie tłukące sie piersiówki. Taka piersiówka w sumie fajnie wyglada nawet w biurze

No jeśli lubi whisky to karafka będzie świetnym pomysłem. Mój luby za to uwielbia wszelkie gadżety więc niedawno sprawiłam mu prezent w postaci kamerki sportowej. Znalazłam fajny model w Teletorium i cieszę się, że go kupiłam. 

Również myślałam o tego rodzaju prezencie. Ale ponieważ drugim hobby mojego męża są szybkie samochody, stanęło na [link usunięty] :) Myślę, że taka opcja również bardzo mu się spodoba :)

Zawsze trzeba kierować się zasadą, żeby kupować prezenty trafiające w hobby i zainteresowania danej osoby. To znacząco zwiększy szanse na to, że prezent się spodoba.  Dlatego jeśli tata jest fanem whiskey to albo karafka i szklanki, albo butelka bardzo dobrej, leciwej whiskey. Jeśli pasjonuje się motoryzacją to można kupić gadżet z tym związany (np.  [link usunięty] ). Trzeba dobrze przemyśleć, co by mogło mu sie spodobać lub czego potrzebuje.

Wiesz co, jak dla mnie najlepszym prezentem dla męża, który może on dostać od swojej żony jest długo oczekiwana ciąża. A jak jakaś kobieta nie bardzo wie jak "sprowokować" taką ciążę, Na stronie http://mamaluch.pl/jak-szybko-zajsc-w-ciaze-czyli-czy-istnieje-dieta-na-plodnosc/ można przeczytać o tym bardzo fajny artykuł.  Nie wiem jak wy, ale jak dla mnie ten portal jest jednym z najlepszych w sieci!! :)

Whisky kojarzy mi się z chatką na polowania. Może dokup mu do tego wyjście na jakąś strzelnicę? Jeśli jesteście z dolnośląskiego, mogę Ci polecić Proguna.

My się zrzucamy z męża bratem i kupujemy mu na prezent taki lepszy http://www.bikeaction.pl/rowery-trekkingowe-co-to-takiego/. Mąż bardzo lubi jeździć na rowerze, a ma taki już dosyć stary rower. Myślę, że ucieszy się z przesiadki na nowy sprzęt.

Ja mojemu ukochanemu kupiłam rejestrator do samochodu. Akurat dość dużo czasu spędza w samochodzie i taki rejestrator bardzo mu się przydaje. Ja zdecydowałam się na kupno Xblitza;)  [link usunięty]

Dnia 25.02.2018 o 13:44, kolendra napisał:

Ja mojemu ukochanemu kupiłam rejestrator do samochodu. Akurat dość dużo czasu spędza w samochodzie i taki rejestrator bardzo mu się przydaje. Ja zdecydowałam się na kupno Xblitza;) 

Też kupiliśmy swój rejestrator w Teletorium. Sprawdza się i to całkiem dobrze. To był zdecydowanie dobry zakup.

Dnia 24.03.2018 o 01:44, gormar napisał:

Też kupiliśmy swój rejestrator w Teletorium. Sprawdza się i to całkiem dobrze. To był zdecydowanie dobry zakup.

Rejestrator bywa niezwykle przydatny. Ja od siebie dodałabym też zestaw głośnomówiący.