Zaloguj się, aby obserwować  
agencik007

Jak się odchudzać?

Recommended Posts

Dieta+sport :) Żadna nowość, ani nic odkrywczego. Trzeba tylko ZACZĄĆ! często to właśnie to jest największa trudnością;) Warto sie zmobilizować, efekty będa na pewno zadowaljące. Jeśli nie umiemy sami sobie ulożyć planu treningowo-zywieniowego warto skorzystać z pomocy specjalistów.

Zgadzam się z poprzednikiem :) Trzeba powoli wprowadzać zmiany w życiu, od diety, przez treningi po takie małe rzeczy jak wybór schodów na 4 piętro zamiast windy ;)

Bez ćwiczeń to się nie da - bo efekt jojo i nie daj boże jeszcze wisząca skóra... Ważne jest, żeby odchudzać się z głową i dbać o własne ciało. Oczywiście ogromna rolę odgrywa też dieta. Ja od razu się zapisałam do trenera. Ułożył mi plan ćwiczeń i dietę. No i już po 4 miesiącach jest mnie 10 kg mniej :) Ja swojej trenerki szukałam tutaj [link usunięty]

Ja rozpoczęłam swoje odchudzanie od prowadzenia dziennika. Jestem zdania, że wszystkie strefy życia są jakoś połączone i pisanie o tym, co chciałabym osiągnąć, zrobić, ustalanie celów i zapisywanie jak mi idzie oraz jak się czuję jest bardzo pomocne. Jest to zeszyt inspiracji, wypisuję tam przepisy, wklejam zdjęcia, zapisuję listę motywujących piosenek. Do tego oczywiście dieta i ruch. Zdrowe odżywianie w długim okresie czasu, najlepiej już na zawsze. :) Do tego znalazłam trochę muzyki na [link usunięty]  i poukładałam już osobne playlisty do biegania, tańczenia i innych aktywności. :)  Zdrowe życie wcale nie jest skomplikowane, wystarczy się przekonać i powoli zmieniać swoje niezdrowe przyzwyczajenia. 

Niestety dieta ma dla wielu osób bardzo negatywny wydźwięk, a tak być nie powinno. W moim przypadku największą różnicę zaobserwowałam po odstawieniu słodyczy.  Pierwszy tydzień był trudny, ale później miałam zdecydowanie więcej energii i pozytywnego nastawienia. No i brzuch zrobił się bardziej płaski.  Z niczego innego nie rezygnowałam i ćwiczyłam tylko ok 20 minut codziennie :)

Spotkałam się natomiast z osobami, które zaczęły stosować intermittent fasting.  Czy ktoś z Was słyszał coś na ten temat, albo zna kogoś, kto jadł w taki sposób? Chciałabym wiedzieć czy na dłuższą metę jest to skuteczne i zdrowe.

Sporo ludzi zastanawia się jaki jest klucz do zrzucenia zbędnych kilogramów,ale jak widać nie ma jednej sprawdzonej recepty na zdrowy i szczupły wygląd.Warto jednak wybierać to, co dla nas najlepsze i starać się dążyć do doskonałości.Warto stosować kilka sprawdzonych myków,zdrowe odżywiania,odstawienie słodyczy, trochę więcej ruchu,niby nic nadzwyczajnego a jednak może nam pomóc.Można też zacząć popijać zamiast kawy i alkoholu zdrowe,przepełnione witaminami i potasem soki owocowo-warzywne tworzone z pasją i oddaniem przez sadownika z [link usunięty]

Ich soki są smaczne,mają niesamowite połączenia smakowe,łączą ze sobą owoce i warzywa w odpowiednich proporcjach by były naturalnie słodkie i smaczne.Można je zakupić w poręcznych opakowaniach,bezpośrednio u sadownika lub w sklepach ze zdrową żywnością.

Czasem nie trzeba wiele. Wystarczy zmienić kilka nawyków. Auto na nogi (zwłaszcza, gdy coś jest naprawdę blisko), windę na schody a w kwestii diety - [link usunięty] zamiast zwykłej oliwy, a zamiast cukierków owoce.

W odchudzaniu ważne jest zbilansowanie diety i odpowiedni dobór produktów. Ja jestem na diecie i staram się jeść dużo owoców, które zamawiam od firmy  [link usunięty]  . To taki owocowy catering. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących jeść zdrowo i smacznie. 

A może od razu udaj sie do chirurga? Mogę polecić Ci [link usunięty] Jest to profesjonalista i zajmuje sie tym od lat. Dlatego też możesz śmiało się odezwać się do niego. Osobiście korzystałem z jego usług i jestem zadowolony.

Ja skutecznie uporać się z zbędnymi kilogramami. Jestem pewny że mam nadwagę , nawet według kalkulatora tak wychodzi, zobaczcie sobie mój wynik  [link usunięty] . Chcę stracić kilogramy ale nie chcęprzechodzić na dietę. Da się tak w ogóle?

Z głową ;) Zdrowe odchudzanie to też sztuka :D Ja się tego nauczyłam dzięki [link usunięty]

Specjaliści dopasowali dietę do moich potrzeb i organizmu i efekty były szybko widoczne po dodaniu jeszcze aktywności fizycznej oczywiście :)

Moze warto zaczerpnac rady specjalisty i udac sie do dietetyka? Oni maja duza wieksza wiedze niz my sami :) Ja korzystalam z pomocy https://michalwrzosek.pl/dieta/skuteczna-dieta/ i przyznaje ze jestem hiper zadowolona :) Efekty sa niesamowite juz po 3 miesiacach :)

Ja mogę polecić dobry suplement diety, który pomógł mi pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. Znalazłem o nim informacje w artykule na stronie Fabryki Siły  [link usunięty]

Na początku miałem sceptyczne podejście do tego typu rozwiązań, ale gdy moja waga nie chciała już dalej spadać mimo regularnych treningów,  postanowiłem wypróbować ten preparat. Teraz wiem, że podjąłem słuszną decyzję, ponieważ w ciągu miesiąca udało mi się pozbyć prawie 5 dodatkowych kilogramów. Dodatkowo poprawił mi się metabolizm i co najlepsze nie miałem już ciągle nawracającego uczucia głodu . Berrator jest stworzony na bazie naturalnych składników, co przekonało mnie do tego, że jest bezpieczny dla organizmu.  

Moim zdaniem warto stosować suplementy. Trzeba to robić rozważnie i najlepiej pod okiem specjalisty. Jeśli macie wątpliwości to polecam ten tekst:  [link usunięty]   Rozwiewa wszystkie wątpliwości 

Dieta to podstawa. Ja na diecie tzw. "pudełkowej":) - tzn. mam catering dietetyczny, otrzymuję każdego dnia 5 posiłków - schudłam już kilka kg :) Jem do syta, pyszne posiłki, są nawet słodkie II śniadania czy podwieczorki, oczywiście zdrowe i dietetyczne :) Regularność i redukcja kalorii daje radę! A "pudełka" zamawiam w firmie  [link usunięty] , działają w zasadzie w całej Polsce :)

Zrównoważona dieta + ruch i ćwiczenia, innej rady nie ma, ruszyć się trzeba. Jeśli nie lubisz biegać to polecam na przykład jazdę na rowerze. Zobacz na: http://kochamrower.pl/poradniki-rowerowe/jak-dobrac-rower-oto-5-rad-eksperta/ jak dobrać dla siebie odpowiedni rower.

Jak człowiek chce się odchudzać to warto by było, żeby sobie zaplanował do tego jakąś porządną dietę. Na przykład zrobił sobie porządne zakupy na stronie https://enaturalnie.pl/suplementy-diety_19 , bo tak naprawdę nigdzie indziej w naszym kraju nie można znaleźć równie dobrych i sprawdzonych suplementów diety, które są w stu procentach naturalne jak właśnie na stronie ENaturalnie.pl. Po prostu są najlepsi no :)