Zaloguj się, aby obserwować  
yona

Jaki nowy samochód z salonu?

Recommended Posts

Które samochody podobają się Wam najbardziej jeśli chodzi o auta do 70tys i nowe,  jaki byście wybrali w tym budżecie? Oglądałam już kilka a że się nie znam za bardzo na samochodach wolę Was zapytać to może będę miała jakąś listę najlepszych i łatwiej będzie się zdecydować

najlepiej by było jakbyś coś więcej powiedziała :D my z salonu mamy kupionego swieżo peugeota - suvika. Ja  mogę polecić bo jak dla mnie sprawdza się dobrze. Mąż też zadowolony bo to głównie on z niego korzysta, a cene też dobrą nam zaoferowali

Carolina Toyota Wola właśnie ma bardzo fajne sposoby finansowania. Przeglądałem ostatnio ich ofertę bo chcę kupić dostawczaka nowego do firmy

Dnia 21.05.2018 o 21:08, rokMu88 napisał:

Carolina Toyota Wola właśnie ma bardzo fajne sposoby finansowania. Przeglądałem ostatnio ich ofertę bo chcę kupić dostawczaka nowego do firmy

Ogólnie polecam właśnie Toyotę, bezproblemowe samochody. Salon w Warszawie znany, na pewno warto się udać, często są promocje jakieś, więc kilka złotych można ugrać

ople się ostatnio coś psują :/ mam dwa w rodzinie i w każdym ciągle usterki. toyoty spoko, skody ostatnio są coraz lepsze, a wydaje mi się, że dość bezproblemowe

Witam serdecznie.

Zastanawiam się właśnie nad wyborem zestawu filtry+olej silnikowy do Forda. Jesteście w stanie coś polecić w tym temacie? Czy np. te opcje są Waszym zdaniem dobrym wyborem [link usunięty]

Moim zdaniem warto postawić na mazdę - sam kupiłem w salonie Klimczak w Czestochowie i bardzo ale to bardzo zadowolony jestem zarówno z obsługi w salonie jak i z samochodu 

A ja uważam, że najlepiej samemu sie przejść i sprawdzić co się spodoba. Możesz na przykład sprawdzić salon HondaPlaza w Warszawie. Mają bardzo bogatą ofertę samochodów zarówno nowych jak i używanych w bardzo korzystnych cenach. Jesli szukasz czegoś konkretnego jest szansa, że znajdziesz to właśnie u nich. Dodatkowo mają bardzo profesjonalny serwis, co moim zdaniem jest dużym atutem!

Ehh, a moim niedoścignionym marzeniem jest Lamborghini Huracan.  Stać mnie pewnie na taki wóz nie będzie nigdy, ale w przyszłym miesiącu jadę na imprezę z [link usunięty]  , więc przynajmniej przejadę się nim :)

Samochód z salonu to dosyć spore pieniądze, aczkolwiek jest to chyba jedna dobra opcja tego, jak faktycznie trafić na auto w dobrym stanie i nie mieć potem problemów. Warto kupować z salonów używane, bo one zazwyczaj też nie są w najgorszym stanie.

Jeden z oddziałów firmy, w której pracuje kupował teraz 10 aut różnego rodzaju właśnie w salonie ADF Auto z Wrocławia. Mogę polecić, bardzo dobre samochody, dobra oferta, rozsądne ceny jak na to miasto. Są atrakcyjne warunki, plusem jest duży wybór aut, wiadomo każdy prowadzi inny biznes i potrzebuje czegoś innego

Od siebie polecam marke Mini, mam Coopera od roku czasu i jestem z niego bardzo zadowolona. Mało awaryjne, nie pali dużo, wygodne. No i w Bawarii Motors Mini w Jankach gdzie kupiłam mieli fajne opcje finansowania.

Bez względu na to, jakie auto w końcu wybierzesz, to pamiętaj, że jest kilka kwestii o które warto zadbać. Jeżeli będzie to nowy samochód, to tym bardziej dobrze jest od początku stosować preparaty, które wspomogą jego pracę i dodatkowo uchronią cię przez dłuższy czas od jakichkolwiek napraw. Od siebie mogę polecić ci uszlachetniacz do diesla - https://tec2000.pl/produkt/dodatek-uszlachetniacz-do-diesla/ aktywne składniki tego środka zmniejszają zużycie tłoków, pierścieni oraz wtryskiwaczy. Dodatkowo pomoże on w zwiększeniu żywotności pompy i zmniejszy negatywne skutki złej smarności paliwa. 

według mnie toyota ma dobre samochody. Jak chcesz kupić nówkę sztukę to idź do salonu Carolina Toyota Wola w Warszawie :) tam co trochę mają jakieś promocje, wyprzedaże itp. więc spokojnie znajdziesz coś w tej cenie.

Dnia 3.01.2019 o 08:20, alex33 napisał:

według mnie toyota ma dobre samochody. Jak chcesz kupić nówkę sztukę to idź do salonu Carolina Toyota Wola w Warszawie :) tam co trochę mają jakieś promocje, wyprzedaże itp. więc spokojnie znajdziesz coś w tej cenie.

o tak, potwierdzam. Jeden z lepszych salonów w Warszawie z samochodami. A samochody toyoty są po prostu dobre. Nie są awaryjne i drogie w utrzymaniu

Może Mazda 6? :D Śliczne jest to autko  Zobacz:  [link usunięty]  Sam się czaję na zakup, na razie zbieram kasę. Kilka jazd próbnych  w salonie Białymstoku już jednak zaliczyłem i coraz trudniej mi sie z nią żegnać po zakończonej jeździe. Jeszcze kilka miesięcy i myślę, że będzie moja. 

Moim zdaniem bardzo dobrze w sytuacjach, kiedy auto będzie przeznaczone dla całej rodziny, sprawdzają się SUWy. Są to spore auta, posiadające mnóstwo przestrzeni w środku, a dodatkowo spory bagażnik. Oczywiście możesz poszukać jakiegoś multivana, ale szczerze mówiąc, to nie jestem przekonany do tego typu modeli aut. Tak czy inaczej, najważniejszą kwestią będzie odpowiednie ubezpieczenie, które pozwoli na opłacenie wszelkich kosztów leczenia w momencie, gdy przydarzy się wam nieszczęśliwy wypadek. Od siebie polecam ci zajrzeć na stronę towarzystwa ubezpieczeniowego Gothaer - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/bezpiecze%C5%84stwo-rodzina/ubezpieczenie-nnw-na-wszelki-wypadek/ Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która w swojej ofercie posiada mnóstwo ciekawych pakietów, nie tylko OC, AC czy NNW, ale także ubezpieczenia rolne, podróżne czy firmowe. Sam korzystam z ich usług od wielu lat i jestem bardzo zadowolony, nie tylko z ceny polisy, ale także samego pakietu.

na twoim miejscu postawiłbym na Toyotę. A najlepiej to jak pójdziesz do salonu Carolina Toyota Wola i tam coś wybierzesz. Przede wszystkim dlatego że mają po prostu atrakcyjną ofertę na samochody 

Dnia 30.06.2019 o 23:34, lukas2323 napisał:

na twoim miejscu postawiłbym na Toyotę. A najlepiej to jak pójdziesz do salonu Carolina Toyota Wola i tam coś wybierzesz. Przede wszystkim dlatego że mają po prostu atrakcyjną ofertę na samochody 

Dobra oferta, różne sposoby finansowania i do tego obsługa, która realnie pomaga klientowi