Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian1980

dom

Recommended Posts

ja się na dom nie porywam chociaż podobają mi się niektóre projekty, mieszkanie jest dla mnie bardziej praktycznie i tańsze a nie ukrywam że nie chciałabym się pakować w jakiś gigantyczny kredyt, myślę raczej o niedrogim mieszkanku na osiedlu Nowy Targówek

Bardzo podobają mi się projekty domów jednorodzinnych parterowych.  Firma   [link usunięty]  widzę że ma świetne projekty domów jednorodzinnych. Przypadkowo znalazłam ich stronę, ale już wiem, że jak tylko zdecydujemy się z mężem na budowę naszego gniazdka to skorzystamy z ich oferty 

Witam.

Powoli przymierzam się do budowy domu jednorodzinnego. Już mam po dziurki w nosie siedzenia w bloku i zamarzył mi się mały domek :D Oczywiście wszystko jest jeszcze w powijakach i mnóstwo pracy przede mną. Niemniej jednak, powoli muszę już zacząć o tym wszystkim myśleć... Macie może doświadczenie w kwestii badań gruntu pod budowę domów jednorodzinnych? Domyślam się, że bez wyspecjalizowanej firmy się nie obejdzie. Mieszkam na ten moment w Katowicach, a budowa będzie miała miejsce gdzieś pod miastem... W Internecie trafiłem na przykład na tego typu usługi [link usunięty] Co o tym myślicie? Czy Waszym zdaniem ta oferta jest warta rozważenia? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze temtycznym. Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)

Ja też mam tylko mieszkanie, ale jakoś tak nie wyobrażam sobie nas w domu.
Zamiast co roku wydawać krocie na przykład na ogrzewanie domu, wolę je zainwestować w remontowanie,
czy upiększanie mieszkania, coraz bardziej nowoczesne sprzęty, czy drobiazgi, które sprawiają przyjemność.
Teraz mam pomysł, żeby wyremontować kuchnię, wymienić piekarnik na coś nowoczesnego, jak Candy,
zmienić trochę wystrój salonu, może zamówić nową kanapę. Czyli zawsze coś do zrobienia!