3 posty w tym temacie

Odkurzacz jest sprzętem, który jako jeden z wielu powinien znaleźć się w każdym hotelu, przedszkolu czy biurze oraz mieszkaniu. Wykonywanie wszelkich prac porządkowych, odkurzanie i generalne porządki, to czynności które muszą odbyć się przede wszystkim przy użyciu odkurzacza. Jako że urządzenie to jest nadzwyczaj popularne, istnieje mnóstwo typów odkurzaczy. Różnorodne wielkości, kolory, funkcje dodatkowe i właściwości są tak liczne, że wybór odkurzacza często jest dość trudny.

Idealny odkurzacz do hotelu

Na co zatem należy zwrócić szczególną uwagę? – Dobry odkurzacz powinien być przede wszystkim duży zbiornik na brud oraz stosunkowo duży zasięg (powyżej 11 -13 mb) . Cechą drugorzędną jest moc znamionowa, ponieważ z uwagi na przepisy unijne producenci zmuszeni zostali do zmniejszenia mocy znamionowych silników, obecnie odkurzacz do pracy na tzw sucho nie powinien przekraczać mocy  700 w. 

Regulacja mocy jest również cechą, którą powinien posiadać porządny  odkurzacz. Współczesne surządzeniaprofesjonalne są projektowane tak, by zaspokajały potrzeby wszystkich potencjalnych klientów. Poza tym, dzięki możliwości regulowania, każdy z nas może odkurzyć nie tylko zakurzoną podłogę. Mniejsza moc pozwoli nam na wyczyszczenie firanek lub biurka.

Wymienne końcówki od lat można zakupić z odkurzaczem w zestawie. Główną częścią odkurzacza jest szeroka końcówka, którą najczęściej stosujemy. W przypadku elementów, których ciężko jest się pozbyć, używamy szczotkowane, wąskiej końcówki. Często, dostępna jest również podłużna lecz wąska końcówka posiadająca twarde włosie u spodu.

Nie bez znaczenia pozostaje również waga odkurzacza. Niektóre sprzęty ważą dość dużo  i nie każdy użytkownik będzie w stanie je unieść. Odkurzacz musi być na tyle lekki (nie powinien przekraczać 4,5 - 5,0 kg), by jego transportowanie nie stanowiło problemu.

Wybór odkurzacza

Przede wszystkim, należy dobrać odkurzacz do typu podłoża, które chcemy sprzątać. Dywan, panele i kamienna posadzka, wymagają zupełnie innego podejścia. Dodatkowo, istotne jest również to, jak bardzo nasze pomieszczenia są podatne na zabrudzenia. Obecnie, w wyborze jakiegokolwiek profesjonalnego sprzętu, liczy się również marka. Okazuje się bowiem, że firmy zajmujące się zawodowo sprzątaniem nie koniecznie korzystają z marek dostępnych w super i hipermarketach,  Dobry, zaufany producent oferuje wiele rodzajów odkurzaczy.W dzisiejszych czasach, wybór odkurzacza nie jest prosty, zważywszy na ich ogromną ilość. Skupiając się na górnej granicy naszego budżetu, kolorze i wymaganych funkcjach, powinniśmy zatem poszukać takiego urządzenia nie w sklepie ale raczej u wyspecjalizowanego sprzedawcy. Jednym z takich dystrybutorów urządzeń profesjonalnych jest firma Clean-Med
Dobry odkurzacz to często nie ten, który jest najczęściej reklamowany. Wielość marek, rodzajów odkurzaczy oraz ich dodatkowych funkcji, to udogodnienia dla danej grupy użytkowników. Każdy z nas ma inne potrzeby, dlatego wybór spośród różnorodnych odkurzaczy może być niełatwy, przynajmniej za pierwszym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo cenię sobie odkurzacze marki Rainbow. Mają wszystkie pożądane cechy dobrego odkurzacza i w dodatku są niezawodne. Nie obawiam się o to że odkurzacz zaraz się popsuje. Zajrzyjcie na stronę www.rainbowwarszawa.pl  Tam znajdziecie odkurzacze tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rozglądacie się za dobrymi odkurzaczami to skontaktujcie się z firmą www.eodkurzacz.pl W ich ofercie znajdziecie odkurzacze domowe i przemysłowe oraz szeroki wybór akcesoriów do odkurzaczy. Warto się u nich wyposażyć w dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się