Zaloguj się, aby obserwować  
andnowy

Budowa domu stan zamknięty - jaka firma?

Recommended Posts

Szukam firmy budowlanej, zajmująca się całościowymi pracami związanymi z budową domu. Jest tyle różnych ofert że trudno się zdecydować. Możecie polecić jakąś solidną firmę co wybuduje dom od zera do stanu surowego otwartego w rozsądnej cenie??

Nie napisałeś z jakiego miasta jesteś. Określ to być może znajdą sie osoby które będą w stanie doradzić Ci lokalną firmę specjalizującą sie w budowie domów.

Ze swojej strony polecam DQM

http://www.zumi.pl/1885050,Dqm_Sp._z_o.o.,Bialystok,opinie.html

Firma z Białegostoku ale działają na terenie całej Polski. Mają duże doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych. Napisz do nich, powinni Ci zrobić wycenę realizacji. 

A znacie kogoś kto zająłby się najpierw stabilizacją gruntu? Bo tak się składa, że budujemy się na zboczu, a łatwe to niestety nie jest.

Polecam firmę Espiro Property,  [link usunięty]  to ich specjalizacja! Są rzetelną i bardzo staranną ekipą, prace idą sprawnie, zgodnie z terminami, a na budowie panuje... porządek! Na bieżąco jest sprzątane, naprawdę byłam zachwycona :) 

Jeżeli interesują was domy energooszczędne to polecam zajrzec na ofertę oraz cennik tej firmy http://superhouse.pl/. Są bardzo profesjonalni i proponuja wysoki standard wykończenia. Na stronie mają galerie ze zdjęciami, mozna podejrzec ich realizacje ;)

A ja podrzucam fajną inspirację na nowoczesne domy, które nie do końca są typowymi domami... zaciekawieni? Zajrzyjcie na https://modularsystem.pl/oferta/innowacyjne-systemy-modulowe/ . Co sądzicie o tego typu budownictwie? Fajne, atrakcyjne? Moim zdaniem bardzo - coraz powazniej zaczynam myślec czy takiego domu też sobie nie wybudować.

Ja również skorzystałem z usług firmy, która oferuje kompleksowe usługi związane z budowaniem domów. Jeżeli planujecie budować się w okolicach Lublina to polecam wam skontaktować się z firmą RS-DOM. W firmie tej pracują doświadczeni fachowcy, którzy znają się na budowaniu domów.

Jeżeli decydujesz się na budowę domu to warto rozważyć montaż wentylacji. Takie nowatorskie rozwiązanie idealnie sprawdza się w domach i firmach. Przede wszystkim pozwala ono cieszyć się doskonałej jakości powietrzem przez cały czas, w dowolnym pomieszczeniu w domu. Jak o każde użyteczne rozwiązanie tak i o wentylację trzeba dbać, dlatego trzeba ją czyścić raz do roku. Z resztą tutaj macie ciekawy artykuł na ten temat:    [link usunięty]  .

Chcąc wybudować solidny dom z ekipą mającą na swym koncie wiele realizacji proponuję wybrać Natur Eko Dom. Specjalizują się oni w domach z bali, które są całoroczne, a ich budowa traw niespełna trzy miesiące.

Czytałem prawdziwe recenzje i rozmawiałem z mieszkańcami takich domów, technologia jest dobra w przyczepie, jeśli nie jesteś zdezorientowany faktem, że dom jest wykonany z pianki polistyrenowej (zastosowana izolacja jest nawet jak styropian, ale bardziej gęsta), panele są bardzo ciepłe, nie zamrażają w temperaturze -30. Wiele osób zaleca budowę takiego domu jak dom letni, a przede wszystkim można zamówić projekt budowlany w firmie [link usunięty] .

Właśnie się nad tym zastanawiamy... Zrobiliśmy porządny reaserch, na stole są oferty 3 firm. Analizujemy i myślę, że wybierzemy Espiro Property. Przemawia do nas sprawna obsługa Klienta, ich dotychczasowe doświadczenie i realizacje, no i nie ukrywam, że także gwarancja stałej ceny, co w dzisiejszych czasach jest dużym atutem.