Zaloguj się, aby obserwować  
kasia6800

Stomatolog Kraków

Recommended Posts

Swego czasu intensywnie poszukiwałam dobrego stomatologa w Krakowie i jak to zawsze mam w zwyczaju radzę się swoich znajomych i przyjaciół. Polecono mi dwie może trzy kliniki, z których wybrałam jedną , gdzie przyjmuje  [link usunięty] .Tam poczułam ,że mam do czynienia z fachowcem w swojej dziedzinie.Podejście do dzieci także rewelacyjne ;a dla mnie bardzo ważne . pzdr

Ja korzystam z opieki zdrowotnej Medicover, moim zdaniem nie mają sobie równych. Ale odnośnie stomatologa, to ciekawi mnie temat implantów zębowych. Interesuje mnie czy  [link usunięty]  można wszczepić w każdym przypadku? i jak one faktycznie działają? Czy ktoś się orientuje?

Ja kiedyś podczas pobytu w Krakowie trafiłam do kliniki Luxdentica z ostrym bólem zęba. Okazało się, że jest ubytek, którego nie było widać. Gdyby był widoczny, to od razu bym się udała do stomatologa, ale niestety nie był... W każdym razie ból był okropny, a ja na wyjeździe służbowym, znajomy z krakowskiej siedziby polecił mi to miejsce. Świetnie się mną zajęli :) Naprawdę była pod dużym wrażeniem samej kliniki, nowoczesnych urządzeń i personelu. Top of the top jak dla mnie :) 

Dnia 31.01.2018 o 12:52, balbinkaa napisał:

Ja kiedyś podczas pobytu w Krakowie trafiłam do kliniki Luxdentica z ostrym bólem zęba. Okazało się, że jest ubytek, którego nie było widać. Gdyby był widoczny, to od razu bym się udała do stomatologa, ale niestety nie był... W każdym razie ból był okropny, a ja na wyjeździe służbowym, znajomy z krakowskiej siedziby polecił mi to miejsce. Świetnie się mną zajęli :) Naprawdę była pod dużym wrażeniem samej kliniki, nowoczesnych urządzeń i personelu. Top of the top jak dla mnie :) 

Słyszałam o tej klinice. Podobno faktycznie pracują tam doskonali specjaliści.

A w Warszawie znacie jakąś dobrą klinikę? Bo czytałem kiedyś, ze [link usunięty]  oferują implanty świetnej jakości. Ale może ktoś zna z autopsji to miejsce?

Czasami czytam opinie w sieci, jednak zwylke przy wyborze stomatologa sugeruję się opinią znajomych. Jesli ktos znajomy polecił mi danego lekarza to mam do tego o wiele wieksze zaufanie. Co nie znaczy oczywiśćie,ze nie warto czytać tego co piszą inni. To również ma znaczenie.

W Krakowie polecam klinikę stomatologiczną doktora Ziętka. https://zietekclinic.com/implantologia/ Specjalizują sie szczególnie we wstawianiu implantów i mają w tym duże doświadczenie. Pan doiktor Ziętek jest członkiem wielu renomowanych stowarzyszeń implantologicznych.

Przy wyborze nie polecam zwracac uwagi jedynie na cenę. Kierujcie się solidnością.