Zaloguj się, aby obserwować  
optimusnaczelny

Pomysł na walentynki

Recommended Posts

Nie jestem kobietą, ale proponowałbym nie kupować nie wiadomo jakich drogich prezentów. Sam wychodzę z założenia,ze jeśli kobieta ma być zadowolona to powinna sama sobie coś wybrać. Tak więc jeśli chodzi o biżuterię czy o ubrania to żonka dostaje budżet i sama wskazuje mi co mam dla niej zamówić.

Jeśli chciałbyś zrobić dla niej niespodziankę to polecam zajrzeć sobie na jakieś śmieszne strony

Na stronie jest sporo pomysłów. Prezentem może być komplet śmiesznych skarpetek, ramka na zdjęcia ( oczywiście ze zdjęciem) czy śmieszny kubeczek. 

Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: https://www.crazyshop.pl/prezenty-na-walentynki

Mają spory wybór upominków i prezentów walentynkowych.

Co bym chciała dostać na walentynki? Hmm :)

Biżuterię

bieliznę ( oczywisćie w odpowiednim rozmiarze bo jeśli ta druga osoba rozmiaru nie zna to niech lepiej takiego prezentu nie kupuje :P)

Ewentualnie jakiś drobiazg:

http://prezentydlazakochanych.pl/

Masa jest ich na tej stronie.Nie musicie wydawać kasy na prezent na walentynki. Może byc to jakaś fajna koszulka z napisem albo kubeczek

My na Walentynki dajemy sobie skromne prezenty. Zwykle nie jest to nic kosztownego, ale mały upominek, który pokaże naszą pamięć. Swojemu facetowi w tym roku zamierzam podarować zapalniczkę  [link usunięty] . Zwykle używa zwykłych jednorazowych z kiosku i myślę, że znacznie bardziej elegancko by wyglądał z profesjonalnym gadżetem. A sama najprawdopodobniej poproszę o jakieś kolczyki, bo ostatnio zgubiłam swój ulubiony :(

ja jak co roku facetowi kupie cos eleganckiego, bo on bardzo lubie chodzic w eleganckich koszulach, marynarkach, skórzanych butach  [link usunięty]   więc myślę,że teraz się skusze na jakis zegarek,żeby był idealnym dopełnieniem stylizacji : )

Ja dla mojej żony planuje kupić no wy tablet do pracy z oferty https://ispot.pl/ipad-ipad-mini-4 Apple iPad mini 4 od zawsze jest mały. Szybki. Nieprawdopodobnie wszechstronny i funkcjonalny. iPad mini 4 oddaje w twoje dłonie bezkompromisową wydajność i potencjał. Jest cieńszy i lżejszy niż kiedykolwiek dotąd, a jednocześnie na tyle potężny, aby jeszcze bardziej ułatwić realizację twoich pomysłów. iPad mini 4 ma procesor A8 o architekturze 64-bitowej, czytnik linii papilarnych Touch ID, nowe kamery, ultraszybkie interfejsy bezprzewodowe i baterię wystarczającą nawet na 10 godzin pracy.