Aurelia40

Auto biznesowe na dalekie trasy

Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie nowego auta z salonu, a dokładnie chodzi mi o peugeota.  Mam gotówkę i chcę zakupić w lutym porządne auto, w którym będę się czuła bezpiecznie. Co sądzicie o tych samochodach? Może konkretny model polecacie?? Tak mi w sumie rodzice doradzają, ale ja się za bardzo nie znam.

jak w dłuższe trasy jeździsz to pomyśl o czymś w stylu 2008 albo 3008  - są większe, ergonomiczne i po prostu przyjemnie się jeździ. 3008 ma sprężyste zawieszenie więc nie buja i dobrze się trzyma drogi

Ja na Twoim miejscu pomyślałbym nad nieco lepszą marką. Skoro interesują Cię dłuższe trasy to koniecznie powinieneś pomyśleć nad tym, aby samochód był porządny, jak najbardziej wytrzymały i bezawaryjny. Polecam Volvo, gdyż przez te kilka lat miałem okazję wyjeździć sporo kilometrów z ich pomocą. Ostatnio wyjechałem nawet modelem XC60 z salonu https://intercar-wroclaw.volvocars-partner.pl/ . Jak na razie był to mój najlepszy, samochodowy zakup!

Według mnie SUV jest fajnym rozwiązaniem. Mocne samochody, ładnie wyglądające i komfortowo się prowadzące. Fajna sprawa. PS. Można sobie np. dzięki firmie Bryki z Ameryki sprowadzć taki samochód do Polski

Polecam sobie podjechać do mazdy Klimczak w Częstochowie. Bardzo dobre auta, a masz też opcję bez problemu iśc na jazde próbną więc zobaczysz jak się dobrze i komfortowo prowadzi. U mnie sie sprawdza i na dlugie i na krótsze trasy 

Auto, które będzie służyć do długich podróży warto wyposażyć w multimedia i odpowiedni sprzęt grający. To znacznie umili długą podróż. Osobiście polecam wam zajrzeć na stronę www.stopolgroup.pl Tam znajdziecie produkty tego typu.

Toyota ma bardzo dobrą ofertę i różne modele. Bez kłopotu można znaleść to, co kogo najbardziej interesuje. Warto zajrzeć do warszawskiego salonu Carolina Toyota Wola

Moim zdaniem warto rozejrzeć się za czymś konkretnym ....może Peugeot, Citroën  czy Hyundai ? Widziałam   nawet ostatnio ciekawa ofertę na stronie tego Dealera  http://www.golemo.pl/ w Krakowie i Nowym Targu.  Rozważamy wymianę auta firmowego i uważam, że mają bardzo atrakcyjną ofertę. 

Dnia 2.10.2019 o 21:22, matuszewski napisał:

Jeśli właśnie na długie trasy to osobiście polecam Avensis z Carolina Toyota Wola. Bardzo duży komfort jazdy i zapewnione bezpieczeństwo

To prawda bezawaryjne samochody. Plus też taki tego salonu, że bardzo szybko można się umówić na jazdę próbną

a ja bym radził zajrzeć jeszcze do salonu Carolina Toyota ale na Włochach. Tam mają używane samochody, ale prawie jak nówki sztuki bo niektóre to są roczne, czy dwuletnie. A ceny jednak o wiele niższe

Można kupić nowy, można używany, wszystko zależy od potrzeb firmy. Grunt, aby auto było po prostu dopasowane do potrzeb, rozsądne w utrzymaniu, bezawaryjne