Biurointer.pl

Obniżenie kosztów prowadzenia działalności.

Recommended Posts

Ofertę naszą kierujemy do:

osób fizycznych chcących założyć działalność gospodarczą w Polsce.

przedsiębiorstw planujących rozszerzyć działalność na Małopolskę

przedsiębiorstw zagranicznych, które pragną rozwinąć swoją działalność na Polskę,

Twoja firma- zyskuje adres do korespondencji w centrum Krakowa,

adres do rejestracji , fax i telefon stacjonarny, obsługę sekretarską

i wiele innych udogodnień.

Ty-nie ponosisz kosztów utrzymania pracowników,

zakupu wyposażenia biurowego, kosztów instalacji

i utrzymania infrastruktury teletechnicznej i informatycznej.

Oszczędzasz czas i pieniądze.

Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę sekretarsko-biurową.

Doradzamy i szkolimy w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej

i zarządzania firmą. Współpracujemy z firmami wyspecjalizowanymi w zakresie księgowości i finansów, usług prawnych, informatyki.

Stawiamy na solidność i zadowolenie klienta. W końcu to Państwo kształtują naszą opinię na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

biurointer.pl

al. 3 Maja 9 ( pok.309 a )

30-062 Kraków

tel. +48 12 444 17 74

fax. +48 12 444 17 87

email:

[email protected] biurointer.pl

[email protected]

ja obniżyłem koszty prowadzenia działalności gospodarczej kiedy zamiast zatrudniać swoich księgowych i płacąc im po 3 tyś złotych miesięcznie, oddałem księgowość i sprawy płacowe i kadrowe pod opiekę biura rachunkowego z warszawy - dokładnie CKD Hetman. Koszty spadły mi o 40% - w sensie pensje, wykorzystanie pomieszczeń, prąd, opłaty, zusy itd. Aha i jeszcze zrobiłem to, że wymieniłem żarówki we wszystkich pomieszczaniach na energooszczędne i na prądzie też czuje ulgę, później zacząłem sprawdzać gdzie moi pracownicy dzwonią z telefonów służbowych i miesięcznie wyszło ok 1000zł oszczędności na telefonach!!

Gość poszkodowana firma

Stanowczo odradzam korzystanie z uslug firmy WLConsulting (BiuroInter.pl). Jest to firma niepowazna. W kwietniu sekretarka Pani Monika Utko (lat 21!) przyjela od naszej firmy zamowienie zmiany adresu siedziby. Podpisalismy umowe, wypisalismy pelnomocnictwo i przeslalismy wszystkie dokumenty, o ktore prosila. Nalezy dodac, ze w przygotowanej dla nas umowie i pelnomocnictwie zrobila wiele bledow. Przelalismy na konto WLConsulting (BiuroInter.pl) kwote 1,142.00 zl. Tyle sobie zazyczyli. Obiecali, ze wszystkim sie zajma. Czekalismy prawie 3 miesiace. Potwierdzili, ze zlozyli wnioski w imieniu naszej firmy o zmiane adresu siedziby. W lipcu okazalo sie, ze wnioski w ogole nie zostaly zlozone, a Monika Utko zniknela z firmy. Nikt nie odbieral jej telefonu. Staralismy skontaktowac sie z Panem Jakubem Krupnikiem (jej szefem), ale rowniez nie odbieral telefonow. Po jakims czasie napisal nam e-maila z informacja, ze odda nam pieniadze i odesle dokumenty. Przyznal sie, ze zatrudnil niesumienna osobe na asystentke. Potem pieniedzy nie odsylal przez prawie 2 tygodnie i nie odzywal sie. Postanowilismy uderzyc wyzej, do prezesa firmy, Pana Dawida Modro. Nie odpowiedzial, tylko po jakims czasie odeslal pieniadze. Dokumentow w dalszym ciagu nie odeslali. Ich podejscie do klienta jest nie tylko nierzetelne, ale po prostu zenujace. Przestrzegamy wszystkich przed ta firma!

Myślę, że warto sobie zerknąć tutaj http://drukwfirmie.pl/4776-ile-mozna-zaoszczedzic-na-druku . Jest tam wiele ciekawych informacji na temat tego w jaki sposób można zaoszczędzić na druku. Są to naprawdę duże sumy, dlatego też myślę, że warto się tym zainteresować i wdrożyć proponowane rozwiązania.

Koszty można obniżyć na wiele sposobów. Zaczynając od elektronicznego obiegu dokumentów w firmie, racjonalnego drukowania (drukowanie dwustronne, zmniejszenie czcionki, drukowanie na papierze makulaturowym, druk w kolorze czarnym). Spotkania można zastąpić konferencjami przez telefon lub Skype'a. Obniżyć można również koszty reklamy wybierając np. pozycjonowanie na mniej konkurencyjne frazy lub "długi ogon".

Eco-driving również może być dobrym sposobem na obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.