Recommended Posts

Witam,
Poszukuję kandydata na wspólnika z wkładem finansowym celem uruchomienia zakładu produkcji trumien. Oferuje rynek zbytu u naszych zachodnich sąsiadów na ok. 900 sztuk miesięcznie.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w kierowaniu produkcją i jestem w stanie kompleksowo poprowadzić wyrób i sprzedaż trumien. Mam kontakty w kraju i za granicą we wszystkim co dotyczy tej produkcji. Zysk to około 75-95% biorąc pod uwagę koszty produkcji. Oferuję budowę od podstaw takiej produkcji, przeobrażenie obecnej lub uruchomienie dodatkowej. Zainteresowanych proszę o kontakt, ale tylko poważne oferty.

660253334

Pozdrawiam

56 minut temu, piter_1987@poczta.fm napisał:

Od 33€ do 51-55€ Malowane 

to jak za darmo, 33 euro to 140 zł, a koszt produktu, malowane -55 euro - 236 zł , to nie realne,  ile z tego zostaje - chyba że się pomyliłeś   

25 minut temu, anel-7 napisał:

to jak za darmo, 33 euro to 140 zł, a koszt produktu, malowane -55 euro - 236 zł , to nie realne,  ile z tego zostaje - chyba że się pomyliłeś   

Wobec tego mało kto decyduje się na produkcje trumien kremacyjnych 

PROSZĘ O INFORMACJE GDZIE MIAŁABY SIĘ ODBYWAĆ PRODUKCJA (OKOLICE JAKIEGO MIASTA)?
CZY POSIADA PAN LOKAL LUB MA NA OKU?
CZY MA PAN MASZYNY?
CZY MA PAN DOSTAWCE TOWARU (MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI)?
CO Z TRANSPORTEM (KOSZT)? PRZY KOSZCIE TRUMNY 250 ZŁ JAK BĘDZIE TO OPŁACALNE I JAK PAN BĘDZIE TO TRANSPORTOWAŁ?
PO JAKIM CZASIE NASTĄPIĄ PIERWSZE WPŁATY?
JAKI CZAS ZWROTU Z INWESTYCJI?

JEŚLI JEST PAN POWAŻNIE ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ PROSZĘ ODPOWIEDZIEĆ NA POWYŻSZE PYTANIA NASTĘPNIE UMÓWIMY WSTĘPNE SPOTKANIE.

Ja mogę polecić firmę, która oferuję produkcję trumien od ponad  80 lat i jest to firma  DRZEWIARZ z  miejscowości Drobin koło Płocka. .  Firma oferuję trumny z litego drewna w bardzo dobrych cenach oraz prowadzi zakład pogrzebowy w Drobinie , w miejscowości Bielsk  i Staroźrebach.