Zaloguj się, aby obserwować  
biza

szkolenie z rozwoju osobistego

Recommended Posts

Witajcie! chciałabym zapisać się na jakieś profesjonalne i dobrze prowadzone tak bym jak najwięcej wyniosła  z tego wiedzy szkolenia . Co mi polecacie, zapewne jest tutaj ktoś ko orientuje sie w temacie szkoleń trenerskich czy szkolenie  personalnych . Dużo czytałam dobrego o takich szkoleniach i powiedzcie mi jak sądzicie warto ? Bo wszyscy tak zachwalają wiec nie wiem może faktycznie iść na takie hm ?:)

A znacie może szkolenia  [link usunięty] ? Znajomi mówili mi, że są rewelacyjnie prowadzone i warto przejść się na nie, aby zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy.

Odpowiednie szkolenie w tym zakresie to tak naprawdę podstawa, bez dwóch zdań. Ale aby odnieść sukces i skorzystać z rad dawanych przez osobę szkolącą warto skorzystać po pierwsze z usług firmy, która oferuje merytoryczne szkolenia. Tu polecam z własnego doświadczenia firmę Fundacja Fortis fundacjafortis.pl.

Mysle, że szkolenia tylko dla przysłowiowego "papierka" lub odbębnienia nie mają żadnego sensu. Byłem na wielu takich "kołczingowych" sesjach, efekty średnie. Bardziej przemawiają do mnie szkolenia bądź warsztaty, gdzie można wynieść jakąś konkretną wiedzę. Bardzo mile wspominam listopadowe szkolenie z Marcinem Mańką z manka-academy w Warszawie. Świetny, niezwykle charyzmatyczny gość z ogromną wiedzą, którą(co ważne!) potrafi przekazać swoim słuchaczom.

Jeżeli zależy wam na rozwoju osobistym to polecam wam w tej sprawie zgłosić się do http://www.wojciechbrzezina-szkolenia.pl Jest to trener rozwoju osobistego, który organizuje bardzo przydatne kursy i szkolenia.