Zaloguj się, aby obserwować  
ursam

pomysł na prezent

Recommended Posts

A może po prostu kup wino, zawsze się ratuję takim prezentem w sytuacjach już krytycznych kiedy nie wiem co kupić na prezent. Wino jest takim prezentem co zawsze uciesz człowieka.  Na  [link usunięty] masz np spory wybór win czerwonych, nadających się na wszelkiego rodzaju imprezy jak i również może być to też świetny prezent np dla przyjaciela, kolegi czy też dobrego znajomego

Jeśli mówimy o prezencie dla dzieci, to ja wybrałabym coś kreatywnego. Ostatnio trafiłam na stronę  [link usunięty] , która w szczególny sposób mnie dotknęła. Kupienie dziecku kolejny telefon, tablet bądź nową grę na xboxa to nie jest dobry pomysł. W prosty sposób, bez wydawania ciężko zarobionych pieniędzy na drogie prezenty można nie tylko sprawić dziecku niesamowitą frajdę, ale także nam samym i w ten sposób budować długotrwałe więzi z naszymi dziećmi.

Może jakiś fajny zegarek elektroniczny albo jakieś fajne słuchawki do telefonu? Nie mam pojęcia co mogłoby się mu spodobać :D

Ja ostatnio sprawiłem swojej żonie dość wydaje mi się fajny prezent, zresztą była i jest nadal z niego bardzo zadowolona. Otóż zapisałem nas na kurs tańca w EGURROLA Dance Studio ! Sam zbytnio nie byłem do tego dobrze nastawiony, jednak już po pierwszych zajęciach zrozumiałem, że taniec to bardzo fajna rzecz ! Myślę, że był to strzał w dziesiątkę, a sama szkoła jest chyba najlepszym wyborem jakiego mogłem dokonać. Profesjonalni trenerzy w bardzo dobry sposób przekazują całą swoją wiedzę, dlatego szybko z żoną się uczymy ! Rzućcie sobie okiem na stronkę https://taniec.com.pl/ , tam dowiecie się więcej

Hmmmm, skoro szukasz gadżetów to może zerknij do Teletorium. Mają sporo fajnych rzeczy, może jakieś słuchawki, okulary vr albo coś :) 

Widzę, że temat cieszy się sporym zainteresowaniem, dziękuję za dużo pomysłów, a co do pytań dla kogo do ma być prezent, to będzie to prezent dla przyjaciela, ma 27 lat,  ma urodziny już za 2 tygodnie, ale jeszcze nie wiem co dokładnie wybrać 

8 godzin temu, ursam napisał:

Widzę, że temat cieszy się sporym zainteresowaniem, dziękuję za dużo pomysłów, a co do pytań dla kogo do ma być prezent, to będzie to prezent dla przyjaciela, ma 27 lat,  ma urodziny już za 2 tygodnie, ale jeszcze nie wiem co dokładnie wybrać 

A może niestandardowo - zamiast gadżetu spróbować wymyśleć jakąś rozrywkę? Może jakiś paintball, strzelnica? [link usunięty] na pewno zmieści się w budżecie.

A zastanawiałeś się nad czymś praktycznym? ja swojemu chłopakowi, który wynajmuje mieszkanie kupiłam zestaw sztućców z  [link usunięty]  i bardzo się ucieszył. Teraz jak do niego przychodzę to widzę, jak często korzysta ze sztućców ode mnie i bardzo mi jest wtedy miło.

Też stawiałbym na coś praktycznego, jak osoba jest roztrzepana, to zastanów się nad kupnem jakiegoś lokalizatora do kluczy, to przydatny, nie drogi i fajny gadżet 

Takie lokalizatory znajdziesz nawet na allegro,  to lokalizator od firmy mySafety, a to przecież jedna z popularniejszych i najbardziej szanowanych firm robiących takie właśnie lokalizatory bluetooth do kluczy Takie lokalizatory znajdziesz nawet na allegro, http://allegro.pl/lokalizator-bluetooth-od-mysafety-50-taniej-i6871889878.html to lokalizator od firmy mySafety, a to przecież jedna z popularniejszych i najbardziej szanowanych firm robiących takie właśnie lokalizatory bluetooth do kluczy