Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek90210

Czy kasa fiskalna może działać jak drukarka fiskalna?

Recommended Posts

Chciałbym zapytać czy są takie kasy fiskalne które po podłączeniu do komputera mogą działać także jako drukarka fiskalna.

Pytam o to dlatego że właśnie wkrótce rozpoczynam sprzedaż a na początku nie chciałbym wydawać tak dużej kwoty żeby kupić komputer+program+drukarkę.

Pomyślałem sobie że na początek wystarczyłaby mi kasa fiskalna, a dopiero po jakimś czasie dokupiłbym jeszcze komputer i oprogramowanie.

Mam tylko takie pytanie czy są takie kasy które mogą działać jako drukarki.

Witaj, są ;) wszystko zależy od kasy fiskalnej oraz programu współpracującego z nią, np. kasy datecs MP55 widziałem w akcji jako drukarki ale generalnie kasa to kasa, drukarka to drukarka, wiekszość kas jednak możesz podłączyć do komputera i ściągać sobie stany magazynowe z drukarki, chyba że kupisz kase systemową typu elzab delta albo posnet neo, wtedy on line kasa będzie sciągać na bierząco z programu magazynowego towary, pomyśl co ci się bardziej opłaca, jaki bedziesz miał ruch w sklepie i jak wygodnie chcesz pracować i panować nad towarem w magazynach, wielu ludzi ma ten sam dylemat i najpierw kupują kasę i z nią juz zostają do końca :-) bo najtańsza drukarka + program + jakis komp. to jakies 2200 netto a sensowna kasa fiskalna kosztuje ok 1000 zl (700zl za pierwszą kase lub kasy można opisać od podatku)

ale sie rozpisałem. pozdro. Grzesiek. (fiskalnet)

Chciałbym zapytać czy są takie kasy fiskalne które po podłączeniu do komputera mogą działać także jako drukarka fiskalna.

Pytam o to dlatego że właśnie wkrótce rozpoczynam sprzedaż a na początku nie chciałbym wydawać tak dużej kwoty żeby kupić komputer+program+drukarkę.

Pomyślałem sobie że na początek wystarczyłaby mi kasa fiskalna, a dopiero po jakimś czasie dokupiłbym jeszcze komputer i oprogramowanie.

Mam tylko takie pytanie czy są takie kasy które mogą działać jako drukarki.

To trzeba dobrze poszukać. Na przykład w [link usunięty] można znaleźć dobre oferty i na drukarki i na ksy fiskalne. Wtedy zależy już tylko od ciebie i twoich preferencji na co sie zdeycdujesz.

To zależy co jest komu potrzebne. Jeśli sprzedajesz komputera to wystarczy tylko drukarka fiskalna, jesli nie masz w komputrze progrmau sprzedażaowgo no to wystarczy sama kasa fiskalna. Duży wybór urządzeń jest na przykład tutaj [link usunięty] . Warto poprzeglądać.

Zarówno drukarki jak i kasy fiskalne znajdziesz na http://sklep.kotrak.pl/ Ja mam sklep internetowy i chcę zamówić drukarkę. Nie wyobrażam sobie nie wysyłania klientom paragonu na podstawie,którego mogliby zgłosić reklamację.

My kupowaliśmy drukarki i kasy fiskalne we Wrocławiu. Mogę polecić http://kasywroclaw.pl/  mają naprawdę dobry asortyment w przyzwoitej cenie.

Według mnie jest to zadanie dla specjalisty z tego obszaru. Można dzięki temu oszczędzić sobie naprawdę wielu różnych trudności.

Warto zainwestować w jak najlepszy sprzęt, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://3xlsystem.pl/ Oni zajmują się sprzedażą drukarek i kas fiskalnych. Firma ta ma swoją siedzibę w Łodzi, więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.

Dobre biuro wirtualne www.optioffice.pl udostępniają prestiżowy adres biurowca w Warszawie. Oferują kompleksowe wsparcie sekretarskie, administracyjne, prawne i księgowe. Odbiorą pocztę, powiadomią o niej i w razie potrzeby odeślą pod wskazany adres. Zeskanują maile, umówią na spotkanie lub je przesuną w Twoim imieniu. Dodatkowo biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl można skorzystać z profesjonalnie przygotowanych sal konferencyjnych dostępnych na godziny. Otrzymujesz rónież numer telefonu stacjonarnego, numer faksu oraz w razie potrzeby w Twoim imieniu wypełnią i złożą wnioski do KRS i US . Warto wynjąć biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl bo mają niskie ceny i elastyczne warunki dopasowane do potrzeb klienta. Biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl wspierają swoich klientów na każdym etapie prowadzenia ich działalności, by mogli odnieść sukces i realizować swoje marzenia. Biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl oferuje elastyczne umowy skupione na indywidualnych potrzebach swoich klientów.