Zaloguj się, aby obserwować  
marko67

Pomysł- drukarnia

Recommended Posts

Jeśli myślicie poważnie i długoterminowo o biznesie w branży drukarskiej to jak mogę coś doradzić to super wyborem będzie http://12rund.club   są to mega profesjonalne drukarki do druku wielkofomatowego czyli bilbordy ,tapety. Biznes ten jest dość opłacalny. Wiadomo najpierw musimy zainwestować jednak widzę potencjał w tej właśnie branży. Wybierając tego typu urządzenie drukujemy w bardzo dobrej jakości i ekologicznie. Czyli  śmiało możemy drukować do pokoi dziecięcych gdyż nie ma toksycznych substancji a w dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne. Jeśli interesuje was ten temat warto się zagłębić.

Drukarnia jest dobrym pomysłem na biznes. Sam taką prowadzę. Mogę wam poradzić nawiązanie współpracy z firmą www.scinka.pl, która zajmuje się skupowaniem odpadów z drukarni. Każda drukarnia produkuje sporo niepotrzebnej makulatury.

Jeżeli zdecydujesz się na prowadzenie drukarni to będziesz musiał mieć dobrego dostawcę materiałów papierniczych. Polecam ci zgłosić się do firmy www.papercast.pl Oferują tusze, tonery, materiały do druku cyfrowego i wiele innych rzeczy.

Sam jestem właścicielem tego typu biznesu, świetnie prosperującego. Nie ma co ukrywać, zdecydowanie największe znaczenie mają sprzęty w które zaopatrzymy drukarnię. Jakość i marka to najważniejsze elementy w tym wypadku.  Postawiłem na ofertę od https://fujifilmsericol.com.pl/ a wraz z nimi na porządne drukarki wielkoformatowe cyfrowe, drukarki przemysłowe, maszyny rolowe, również takie z płaskim stołem.  Nawet chemię do druku i farbę do sitodruku pobieramy od nich. Tym sposobem nasze usługi charakteryzują się możliwie najwyższą jakością i profesjonalizmem. J

Prowadząc własną drukarnię trzeba podjąć współpracę z firmami takimi jak www.topsa.pl Firma ta zajmuje się wytwarzaniem papieru makulaturowego. Moja drukarnia z nimi współpracuje i mogę polecić ich również wam.

Drukarnia to ciężki kawałek chleba. Z jednej strony ogromna konkurencja, niskie ceny rynkowe, coraz większy udział mediów wirtualnych i świata cyfrowego. Z drugiej duże nakłady inwestycyjne. Aby się udało trzeba znać branżę, mieć wyrobione kontakty, markę, a także odpowiednie zaplecze techniczne. Bez tego nie ma co zaczynać swojej przygody z tym biznesem. 

Polecam firmę http://www.reprograf.com.pl/ jeśli chcecie kupić dobry, niezawodny sprzęt do druku, który będzie służył latami. Wielokrotnie nagradzana firma z bardzo dobrym asortymentem na stanie z całą pewnością coś doradzi jeśli nie będziecie pewni. Biznes taki jak drukarnia, jest dobrym pomysłem. 

Jedną z najskuteczniejszych metod promocji w Twoim przypadku będzie pozycjonowanie. Jeżeli interesuje Cię tego typu marketing internetowy na szeroką skalę, to skontaktuj się z https://solv.pl/uslugi/ a profesjonaliści, którzy tam pracują zajmą się resztą. 

Ja z kolei jestem świeżym właścicielem drukarni. Najwięcej zamówień jest na artykuły reklamowe, więc musiałem się zaopatrzyć w folie, plexi i tego typu rzeczy. Szukałem w okolicy nakrętek z plexi i nigdzie nie mieli.. kilka razy sprzedawca robil duze oczy jak o nie pytalem. Znalazlem w sieci sklep Akces Plexi i dostałem wszystko czego potrzebowałem – z nakrętkami na czele. Wybór mają bardzo duzy a przesylka za każdym razem była nadawana nastepnego dnia. Zdecydowanie  polecam. 

Jak ja rozkrecalam biznes to bylo potwornie ciezko.. Wogole to udalo mi sie tylko dzieki Future Capital,okazali sie na szczescie dla mnie byc rzetelna firma i uratowali mi tylek :) caly sprzet dzieki nim, ale stawialam zdecydowanie na jakosc wiec warto zainwestowac zeby potem nie bylo klopotow .

Jeżeli prowadzicie własną drukarnię lub zamierzacie ją prowadzić to polecam wam skontaktować się z firmą www.topsa.pl Od nich zamówicie bobiny papierowe, tektury i inne materiały, które są niezbędne w drukarniach.

Drukarnia to świetny pomysł na biznes, który może się udać. Jeżeli się na niego zdecydujecie to polecam wam zajrzeć na stronę www.artpoltech.com.pl Firma ta zajmuje się dostarczaniem maszyn dla branży papierniczej.