Zaloguj się, aby obserwować  
Przemo

Posiłki pracownicze i porządek w biurze

Recommended Posts

Cześć.

Chcę podzielić się z Wami pewną nietypową historią. Otóż w mojej firmie panowała istna Sodoma i Gomora - pracownicy jedli kiedy chcieli (w biurze jest luźna, rodzinna atmosfera), notorycznie używali mikrofali (a nie każdy lubi takie zapachy), nie wspominając dźwiękach naczyń i sztućców. Postanowiłem to zmienić.

Przeprowadziliśmy z zarządem burzę mózgów i postanowiliśmy wprowadzić lekkie i 'czyste' posiłki pracownicze w celu uregulowania sytuacji. Zdecydowaliśmy się na batoniki firmy Bakalland, na pewno znacie (coś takiego -  [link usunięty] ). Do tego zamówiliśmy orzechy makadamia, żurawinę, batony proteinowe i żurawinę.

Efekt był świetny: praktycznie każdemu smakowało, pracownicy napełnieni energią wrócili do swoich obowiązków. Jakiś czas później postawiliśmy automat z ich produktami, na wypadek jakby komuś było mało ;) Do dzisiaj prowadzimy współpracę na korzystnych warunkach, co tydzień modyfikujemy zamówienie (możliwości jest multum). W rezultacie w biurze nie panuje już nieład, pracownicy są wydajniejsi (nie każdy ma czas albo możliwość jeść swoje jedzenie w czasie pracy). My jesteśmy spokojni i zadowoleni, a pracownicy najedzeni i skupieni.

Zachęcam Was do kreatywnego rozwiązywania problemów, stoickiego podejścia i wzięcia udziału w dyskusji.

Pozdrawiam