Recommended Posts

Witam serdecznie forumowiczów. Jest to mój pierwszy post na forum tak więc mam nadzieję, że będzie jasny i czytelny.
Otóż sprawa wygląda następująco. W moim mieście, które liczy około 28 000 mieszkańców jest bardzo rozróżniona gospodarka. Co za tym idzie jest wiele sklepów z różnych kategorii. Sam skończyłem rok temu liceum bezpieczeństwa publicznego i interesuję się tym kierunkiem dalej. Jednak pomimo wszystko nie interesuje mnie praca u kogoś w firmie. Interesuje mnie przede wszystkim praca na własny rachunek. Wiem, że to na początku wiąże się z poświęceniami i wyrzeczeniami ale jestem w stanie podjąć się tego. Można zyskać wiele na własnym biznesie (tak wiem, wiem że też można stracić). Mam w planach otworzyć [link usunięty] . Oczywiście nie wszyscy pewnie się orientują co tam się mogło by sprzedawać ale wystarczy wpisać w internet i dostrzec niewielką ilość tego typu sklepów. W temacie jestem bardzo ogarnięty. Dodam, że najbliższy tego typu sklep dla mojego miasta znajduje się w promieniu 163 km. Wątpię, że ktoś będzie jechał tam specjalnie. Zapewne skorzysta z internetu ale jeśli jednak miałby taki sklep bliżej skorzystał by z jego usług. Oczywiście planuję również otworzyć sklep internetowy, by zwiększyć zasięg i ilość potencjalnych klientów. W kwestii reklamy również jestem oczytany więc nie musicie tego komentować ;) 
Moje pytanie brzmi: czy według was takie sklepy, z taką kategorią mają jakąś przyszłość? Oczywiście nie chodzi mi tu o jakieś wielkie kokosy i zyski ale mniej więcej stały, dobry przychód. Proszę o szczere opinie.. nie jest to mój jedyny plan na życie, więc pogodzę się z krytyką ;) Pozdrawiam i czekam za odpowiedzią! :) 

Hmm... Jak dla mnie całkiem oryginalny pomysł. Życzę powodzenia w tej niszy! Nie jestem tylko przekonany co do lokalizacji. Myślę, że taki sklep lepiej by się sprawdził w większym mieście, no chyba, że tą lukę zapełniłby sklep internetowy. Kto wie... może masz szansę stać się liderem w tej branży. ;)

____________________________________________________________________________________

VoIP dla firm  [link usunięty]

Według mnie świetny pomysł, ale musisz służyć specjalistyczną wiedzą i radą. Jeśli ludzie z okolicznych miast też będą mogli do ciebie przyjechać oraz dobrze to poprowadzisz sklep powinien sam się rozreklamować.

Myślę, że to jest świetny pomysł! Jest to dość niszowe, dlatego też zarobki może i nie będą zbyt wysokie, ale konkurencji za to nie ma. Jeśli potrzebowałbyś ochrony w sklepie to mogę Ci polecić firmę  [link usunięty]