Zaloguj się, aby obserwować  
biletosek

jaki hotel na weekend?

Recommended Posts

Siemka,

chce wypocząć z rodzinką w weekend majowy.

Chcemy gdzieś na miejscu. Mam n myśli Zakopane.

Na razie znalazłem taki http://www.hotelcrocus.pl

W sieci masa hoteli, rożne opinie,podajcie coś pewnego jak macie.

Chodzi mi głównie o basen i jakieś atrakcje dla dzieciaków

Będę wdzięczna.

Jeżeli fajny hotel całoroczny to tylko w Kołobrzegu http://www.ms-probiznes.pl . Byłem tam jakis czas temu z żoną i dzieciakami i bardzo nam się  podobało.  W hotelu jest strefa spa i fitness, po spacerach nad morzem można zrelaksować się w jacuzzi na basenie lub odpocząć w saunie.  Nasze dzieci jak nie chciały iść na spacer nad morze to spędzały na kulkach. 

Jak szukacie urokliwego miejsca to polecam Uroczysko na Dolnym Śląsku. To luksusowy hotel niedaleko Wrocławia mieszczący się w zabytkowym zamku. Bardzo piękne miejsce, dodatkowo wyposażone w nowoczesne rozwiązania. Na miejscu jest strefa saun, basen oraz centrum SPA. Po ciężkim tygodniu pracy warto zamówić sobie zestaw masaży lub odprężające zabiegi na skórę. 

Widzę wiele ciekawych propozycji, jest w czym wybierać. Ja zw swojej strony dorzucę jeszcze Kazimierz Dolny. Bardzo fajne miejsce, gdzie jest mnóstwo do zwiedzania (jeżeli ktoś woli spędzić weekend aktywniej), ale także sprzyja odpoczynkowi (miejsca, gdzie można posiedzieć, nacieszyć się naturą i odpocząć). Każdy więc znajdzie tam coś dla siebie. Jeżeli o nocleg chodzi, to przede wszystkim warta uwagi jest Villa Bohema http://villabohema.pl/ Oprócz hotelu, restauracji znajduje się tam również SPA oraz basen. Myślę, że od czasu do czasu warto zaznać trochę luksusu, oddać się relaksującym zabiegom i odpocząć od zgiełku dnia codziennego.

Polecam zajrzeć na stronę tego ośrodka wypoczynkowego Słowianka  w Darłówka. Miałem okazje  tak być z rodzina i  bardzo nam sie podobało.  Ośrodek jest niedaleko plaży wiec nie musieliśmy długo chodzić i dzieci nie były zniecierpliwione.  Na terenie ośrodka  jest bardzo ładna fontanna, miejsce do zabaw dla dzieci,  organizowane są pikniki, grille, jest miejsce do gry w siatkówkę plażową. 

Świetny pomysł z tą majówką. Ja planuję wybrać się do Krynicy Zdrój z moją rodzinką.  Właśnie jestem na etapie poszukiwania jakiś noclegów bo całą resztę mam wstępnie zorganizowaną. Znalazłam kilka dosyć ciekawych ofert na stronie:  https://wpolskichgorach.pl/krynica-zdroj/noclegi  -korzystaliście może z ich ofert? Chętnie poznam jakieś opinie bo chciałabym żeby nasz wyjazd był bardzo udany :)

Jeśli wybieracie się do Zakopanego, to na pewno Willa Czajka będzie idealnym miejscem noclegowym. Warto sobie zerknąć na jej stronę http://www.willaczajka.pl . Propozycja jest naprawdę ciekawa. Poza tym uważam, że ceny są tam również bardziej atrakcyjne i nie ma tylu turystów. Ja zazwyczaj jadę na wakacje do Zakopanego, żeby odpocząć. 

Ja proponuję szukać kwater poprzez serwisy rezerwacyjne jak chociażby Booking czy Bookapart

Jest wiele miejsc gdzie warto pojechać na weekend . My ostatnio z mężem i z synem byliśmy w Warszawie, chcieliśmy troche pozwiedzać miasto, tym bardziej że to była pierwsza wizyta syna w stolicy. Był bardzo zachwycony tak dużym miastem. Zabraliśmy go też do eleganckiej restauracji na obiad, bo w tym czasie akurat miał urodziny, jego mina i radość bezcenne.

Myślę że zajazd Hetman pod Lublinem idealne się nadaje na weekendowy wypad w okolice Lublina, miejsce jest naprawdę zadbane, czyste, ceny przystępne a na miejscu można dobrze i niedrogo zjeść

Dnia 2.05.2018 o 06:57, zux napisał:

Ja proponuję szukać kwater poprzez serwisy rezerwacyjne jak chociażby Booking czy Bookapart

Też często szukam poprzez Bookapart

Tak mniej więcej też znalazłem Parisel Palace w Klimkach, jak zobaczyłem ten uroczy budynek wiedziałem że mi się tam spodoba a to blisko Siedlec i Łukowa więc jeśli się tam w okolice wybieracie musicie zajrzeć chociaż na obiad bo i kuchnia tam jest wyśmienita

Jeżeli poszukujecie czegoś dla całych rodzin to wybierzcie się do hotelu Zalesie Mazury. Miejsce to jest idealne do spędzenia weekendu z rodziną. Atrakcje, które oferuje to miejsce sprawiają że można tam się wybrać nawet jesienią.

Ja uwielbiam wracać nad polskie morze, czy to latem, czy jesienią czy zimą! O każdej porze roku ma swój niepowtarzalny klimat! Bardzo Wam polecam te apartamenty http://apartamenty.irsapartments.pl/pl/wybierz-lokalizacje . Mają bardzo wysoki standard, są 4-gwiazdkowe, do tego znajdziecie je zarówno w Sopocie, jak i Gdańsku czy Gdyni. Moim zdaniem najlepsze lokum nad morzem! Sprawdźcie sami!!

Jeżeli chcieli byście się wybrać na weekend nad morze to zapoznajcie się z ofertą www.willazlota.pl Znajduje się tam hotel i świetne SPA. Wszystko zlokalizowane nad samym morzem w miejscowości Karwia.

Jak chcecie pozwiedzać Wrocław to mogę doradzić hotel Sleep na Kominiarskiej w dobrej, spokojnej okolicy ze świetnym połączeniem do centrum. Bardzo dobrze oceniam ten hotel, jest na poziomie, z dobrą obsługą no i smacznie tam karmią :)

Polecam ośrodek Gryf w Międzywodziu, jeżdżę do nich od lat i jeszcze nigdy nie żałowałem. Komfortowe pokoje, świetny basen, można skorzystać z całej strefy SPA, masaży itd. Ogólnie miejsce polecam właśnie na taki leniwy weekend tylko we dwoje, można się zregenerować i podładować akumulator 😉

Ostatnio tez przyszło mi szukać noclegów w Zakopanem. Jest tego bardzo dużo i większość w bardzo fajnym standardzie. Szkoda tylko, że górale tak dużo chcą za to kasy....

Ja jednak zwracam uwagę na komfort, bo większość moich wyjazdów jest w sprawach biznesowych, więc ważne jest dla mnie, abym był wypoczęty i pełen energii. Jedne z najwygodniejszych łóżek był w Szczecińskich apartamentach http://apartamentykamienica.pl/ z tego co pamiętam, to nie zapłaciłem za nie aż tak wiele.