Zaloguj się, aby obserwować  
Aniaq2

Produkcja mebli

Recommended Posts

Zastanawiam sie, czy nie zając sie produkcją mebli u nas na okolicy to mógłby się okazać całkiem dochodowy biznes. udalo mi się już znaleźć taką https://hurtownia-akces.pl/pl/new  hurtownie z nowościami i różnymi elementami. Może podpowiecie mi co jeszcze do tego będzie mi potrzebne ?

Najważniejsze to zaopatrzyć się w odpowiednie maszyny. Oczywiście elementy także mają ogromne znaczenie. Ja przy otwieraniu swojego super meblarskiego biznesu postawiłem na http://www.mebelart.com.pl/ oraz ich materiały tapicerskie czy piły do mobilnych tartaków ale również i sporo innych komponentów oraz maszyn. Nie wiem, jak by prezentowały się nasze usługi bez ich wsparcia. :)

W przemyśle meblarskim coraz częściej wykorzystywane są tworzywa sztuczne. Sam ostatnio nawiązałem współpracę z hurtownią tworzyw sztucznych www.boral.pl Dostarczają tworzywa do mojego zakładu produkcyjnego.

Jeśli chcesz założyć firmę meblarską, to potrzebne będą maszyny.

Niestety, wszystko kosztuje, dlatego warto mieć odpowiedni kapitał.

Jedną z metod jego uzyskania może być dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Pomogłem 3 klientom uzyskać dotację z PUP właśnie na produkcję mebli i wszystkie firmy nadal istnieją na rynku i dobrze sobie radzą. 

Również zajmuje się produkcją mebli i jestem zadowolony z zysków jakie mam. Jeżeli chcesz wejść w ten biznes to polecam ci nawiązanie współpracy z firmą www.mocujemy.pl  Zajmują się produkcją elementów mocujących wykorzystywanych między innymi w przemyśle meblarskim.

Produkuję meble drewniane na obstalunek. Kołki drewniane różnej wielkości kupuję u www.kolkidrewniane.pl. To sprawdzony dostawca. Kołki są z drewna wysokiej jakości. Meble są bezawaryjne i długotrwałe. 

Jeżeli chcecie wejść w ten biznes to polecam wam podjąć współpracę z firmą www.hubeny.com.pl Wykonują różnego rodzaju elementy z tworzyw sztucznych, które znajdują zastosowanie w każdej gałęzi biznesu w tym w wykończeniach wnętrz.

Też wykorzystuję elementy mocujące od firmy www.mocujemy.pl i jestem z nich zadowolony. Jeżeli chcecie zająć się produkcją mebli to elementy do ich montażu możecie zamawiać od nich. Warto podjąć współpracę z taką firmą.

Jeżeli szukacie profesjonalnie wykonanych mebli z drewna to zgłoście się do http://www.stolarnia24.pl/  :) Na 100% będziecie zachwyceni, bo to prawdziwi mistrzowie! Znajdziecie tam również elementy wykończeniowe, na równie wysokim poziomie - listwy przypodłogowe, opaski drzwiowe i wiele innych!

Produkcja mebli wymaga wyposażenia się w odpowiednie urządzenia do obróbki drewna. Szeroki wybór tego typu urządzeń znajdziecie w ofercie firmy www.prochera.com.pl, która jest ich producentem. Ich produkty są wysokiej jakości.

Jeżeli zajmujecie się produkcją mebli lub zamierzacie się tym zajmować to skontaktujcie się z  www.hubeny.com.pl Firma ta zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju elementów z tworzyw sztucznych, które są wykorzystywane w przemyśle meblarskim.

Z doświadczenia wiem, że w pracy przy produkcji mebli liczą się dobre narzędzia i dobrej klasy produkty.  Jestem zdania, że na tym nie warto oszczędzać, bo prędzej czy później albo klient zwróci się z reklamacją, albo dla nas samych będzie to dość denerwujące. Długo nie mogłem znaleźć dobrego kleju, który był by super wiążący i nie był uciążliwy (zapach). Moim odkryciem jest klej szybkowiążący High Tack Fast, który kupiłem od firmy  Marcopol, który spełnia wszystkie moje oczekiwania i mam pewność, że mebel będzie na lata.

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż mebli specjalistycznych np: laboratoryjnych to polecam firmę  DCD LAB z miejscowości   Stęszew.  Firma jest  producentem wyposażenia do laboratoriów, stosowanych w połowie polskich uniwersytetów oraz w wielu innych placówkach dla tego moim zdaniem warto im zaufać bo są profesjonalistami. 

Do mebli są potrzebne elementy z tworzyw sztucznych – niezbędne do wykończenia mebli. Tu firma Abiplast jest taką firmą, która ma taką specjalizację i takie elementy wykonuje. Ze swojej strony mogę ich jak najbardziej polecić. Współpraca na poziomie, bez dwóch zdań

Do produkcji mebli ogrodowych potrzebuję bardzo dobrych kołków drewnianych. Moim kontrahentem jest firma  www.kolkidrewniane.pl. To bardzo uczciwy kooperant. 

mam znajomą, która zawodowo zajmuje się produkcją mebli. Troszkę zaraziła mnie tą pasją ale ja stawiam przede wszystkim na renowację i nadawanie drugiego życia meblom :) Tak czy siak obie wybieramy GTV gdzie znajdziesz praktycznie wszystkie niezbędne elementy meblowe takie jak prowadnice, listwy, systemy szuflad czy awet akcesoria do kuchni.

Produkcja mebli to pasja moja i mojego męża. Staramy się, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości. Zawsze szukamy dobrych produktów. Mieliśmy problem z łączeniem, gdyż trudno było nam znaleźć odpowiedniej jakości kołki. Polecono nam producenta www.kolkidrewniane.pl  i odtąd problem minął. Jest to kolejny kontrahent na naszej liście zaufanych.

Produkcja mebli to odpowidzialna sprawa:) Jesli prowadzicie tartaki i zakłady produkujące meble, to musicie stawiać na nowoczesnośc i innowacyjność, nieustanne ulepszanie linii produkcyjnych. Pomóc moga w tym np. maszyny od http://penny-gondek.pl . Możecie wybierac z szerokiej gamy urządzeń i dzięki temu usprawniąć produkcję.