Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
lener10

Dieta oraz suplementy

20 postów w tym temacie

Jestem osoba bardzo aktywna fizycznie, dbam o swoje cialo , o swoje zdrowie. Cwicze regularnie, nie mam z tym problemow oraz trzymam sie mojej diety . Ostatnio zaczalem stosowac pewien suplement diety, african mango , musze przyznac ze jestem zadowolony z efektow.  Zainteresowanych zapraszam na strone.

Zamiast od razu sięgać po suplementy, znacznie lepiej jest po prostu zacząć ćwiczenia i wprowadzić odpowiednią dietę. Koniecznie zastanówcie się nad tym rozwiązaniem, bo nic się nie traci, a można tylko zyskać. Ja wiem, że często motywacja kuleje, ale w tym może pomóc trener :) Tak było właśnie w moim przypadku. No i trener dopilnuje wszystkiego :) Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów sportowych: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe

I poczytajcie sobie na ich blogu, że naprawdę warto ćwiczyć :)

Polecam wizyte u dietetyka, bardzo często pierwsza wizyta jest darmowa, mozna sie na niej sporo dowiedzieć + dietetyk ustali wam diete na tydzien.  Jeżeli poczujecie sie po niej   dobrze zawsze można pójść do niego raz jeszcze, tylko wtedy wiadomo juz ze nie za darmo :P

Osobiście boję się suplementów, nie wierzę, że to jest zupełnie bezpieczne dla organizmu. Jeśli faktycznie jest się aktywnym fizycznie i trzyma się diety, to nie ma potrzeby brać suplementów.

Ja się ich nie boję, ale nie wierze w działanie suplementów. To zwykłe naciąganie na pieniądze.

Ja staram się unikać suplementów. Myślę, że prowadząc aktywny tryb życia i jedząc różnorodną, nieprzetworzoną żywność, mamy szanse na zdrowie bez chemicznych suplementów. :) 

Oczywiście, że się da. Należy szukać rolników i hodowców od których można pozyskać mleko, sery, warzywa i owoce.

Warto zainteresować się tematem suplementów, jeżeli zdecydowaliście się na odchudzanie. Osobiście mogę wam polecić firmę www.elitesportfood.pl W ich sklepach znajdziecie szeroki wybór suplementów diety.

Zdecydowanie zgodzę się z niektórymi z Was, że odpowiednia dieta jest konieczna jeśli chce się zgubić jakieś kilogramy, jednak ja chciałem zwrócić Waszą uwagę na kilka prostych zasad, do których ja nie przywiązywałem zbytnio dużej wagi, a miałem problem ze zgubieniem kilogramów z okolic brzucha. Zajrzyjcie sobie na stronkę https://www.skoknawage.pl/jak-schudnac-z-brzucha/ i przeczytajcie artykuł z kilkoma poradami co zmienić w swoim stylu życia by osiągnąć swój cel. Ja zaczynam wprowadzać powoli różne rzeczy i już odczuwam pierwsze, lepsze efekty ;)

Chyba najlepiej jest ćwiczyć i odpowiednio się odżywiać. Wam coś dają te suplementy?

Wyciskarka Muke przyrządzi soki i koktajle z takich produktów jak np. liście szpinaku, jarmużu, sałaty i ziół typu pietruszka, bazylia, mięta, z którymi nie poradzi sobie żadna sokowirówka.Warto wspomnieć, że sokowirówka i blender utlenia napój, pozbawia go dużej części witamin i wartości odżywczych. Poza tym nie radzi sobie z wieloma warzywami czy owocami.  Dlatego soki i i koktajle z wyciskarki Muke będą bardzo dobrym elementem diety.

Nie wiem czy wiecie, ale jak jesteśmy w temacie diety, to warto byłoby wspomnieć o tym, że często pasożyty są przenoszone do naszych domów przez naszych czworonożnych przyjaciół.  Ostatnio na stronie https://www.naszezoo.pl/pl/p/Bayer-Drontal-Plus-Flavour-dla-psow-2-tabletki/5797 miałam okazję zamówić bardzo fajne tabletki na pasożyty, które pozwolą wygonić je z organizmu naszego psa.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0