Zaloguj się, aby obserwować  
miki656

Jaką drukarnię polecicie?

Recommended Posts

Planuję wydrukować plakaty i ulotki dla mojej firmy i znalazłam na necie tanią drukarnię, mają dobre ceny i szybki czas realizacji ale chciałam się poradzić czy, ktoś już korzystał z ich usług? Czy ktoś mógłby coś więcej powiedzieć, doradzić? strona drukarni:

drukowanieulotek.pl

Na chwile obecną na rynku mnóstwo jest takich firm. Ja osobiście korzystam z Caffe Print (www.caffeprint.eu) z tego ci mi wiadomo jest obecnie najtańszą firmą na rynku. Sam zamówiłem u nich wizytówki

Faktycznie - oferta na rynku internetowym jest ogromna. Ja zdecydowałem się na www.print4all.pl i jestem zadowolony.

Nie zdarzyło mi sie jeszcze ani razu aby nawalili.

pozdro.

and.

Gość michal

Ja zdecydowanie polecam drukarnię chroma.pl, bo są konkurencyjni i dbają o klienta. Ceny są bardzo przyjazne i zlecenie jest szybko realizowane.

Gość ja
Planuję wydrukować plakaty i ulotki dla mojej firmy i znalazłam na necie tanią drukarnię, mają dobre ceny i szybki czas realizacji ale chciałam się poradzić czy, ktoś już korzystał z ich usług? Czy ktoś mógłby coś więcej powiedzieć, doradzić? strona drukarni:

drukowanieulotek.pl

Polecam Colours Factory - www.coloursfactory.pl

bardzo solidni w dobrej cenie

Gość umel

Ja też tak jak michal korzystam z usług drukarni chroma.pl, zresztą teraz chyba większość ludzi korzysta z usług drukarni Internetowych.

Zdecydowanie polecam Samfix - robiłam u nich długopisy reklamowe dla mojej firmy, są doskonałej jakości, tanie a miałam je u siebie na biurku dwa dni po zamówieniu!

Ja się nacięłam na Anyway i nie polecam mimo cierpliwości każde wizytówki jakie zostały zamówione były źle wykonane, brudne, UV-ka była nie w tym miejscu nadrukowana, wszystko, wszystko źle. Też korzystałam z chroma.pl i z tej obsługi byłam zadowolona więc mogę polecić.

Ja bym polecił BePrint. Tu jest ciekawa, i wydaje się, że niewymuszona marketingową paplaniną opinia na ich temat: [link usunięty]

:)

Ja korzystam z usług warszawskiej drukarni [link usunięty] trzy albo cztery razy mi się zdarzyło i nigdy nie skopali sprawy.

Drukowałem u nich ulotki plakaty i wizytówki. Wszystko wyszło ok. W dodatku dowóz jest gratis.

Ja korzystam z [link usunięty] , jakość mają bardzo dobrą, zamówienia realizują w terminie, a ceny są niskie. Dostawa jest bezpłatna więc można trochę zaoszczędzić :) polecam

My w [link usunięty] korzystamy często z drukarni Mirage na ul. Tynieckiej w Warszawie. Bardzo dobra drukarnia, fajna obsługa. Zing i Antalis do wyboru. Na wizytówki czekałem godzinę więc to dobry timing. I nie, nikt mi nie zapłacił za tego posta :D

Tak jak ktoś wcześniej wspomniał drukarnia coffeprint jest tania i świetnej jakości, sam korzystam. Trzeba się oczywiście znać na grafice, bo nie wystarczy zrobić projekt wizytówki, czy ulotki, trzeba umieć go następnie zapisać zgodnie z wytycznymi danej drukarni w innym wypadku plik nie zostanie przyjęty, albo zostanie i wyjdzie wizytówka w kolorach, które są inne niż na monitorze.

Witam

Ja ze swej strony mogę polecić 2 drukarnie: chroma.pl - całkowicie internetowa, przyjazna dla klienta. Zlecenia są realizowane szybko i sprawnie.. Oraz drukpoznan.pl - firma która realizowała dla nas sporo projektów drukarskich w bardzo dobrych cenach i wysokiej jakości.

Jeśli chodzi o poszukiwanie dobrej drukarni to fajne i praktyczne rozwiązanie stanowi ta wyszukiwarka [link usunięty] . Można dzięki niej znaleźć drukarnie w swojej okolicy, która oferuje określony zakres usług. Przydatne rozwiązanie. :)

Jak wiadomo drukarnie internetowe potrafią być różne - niektóre lepsze, niektóre gorsze.

Ja korzystałam jak do tej pory z kilku. Najlepsze wydruki robi moim zdaniem drukarnia Openprint.pl : http://www.openprint.pl - mają najlepsze ceny na rynku. Warto jest polować na promocje a także zadzwonić do obsługi i w razie większego zamówienia wynegocjować lepsze ceny.

MOim zdaniem jest to o wiele wygodniejsze rozwiazanie niż drukarnia stacjonarna. Wszystko można załatwić w domu, bez biegania i szukania. Gotowy produkt donosi nam kurier.

Pozdrawiam.

Tego jest naprawdę masę i nie wszystkie drukarnie specjalizują się w tym samym więc byś musiał znaleźć taką która tobie odpowiada. Jak uda się kilka to porównać ofertę ewentualnie zamówić próbkę materiału. Sami korzystamy z usług tej firmy http://dynamikacja.pl/druk-broszury.html początki były trudne, ale w końcu udało się dotrzeć i w tej chwili wszystko jest w jak najlepszym porządku. Więc jak ktoś szuka może spokojnie wziąć ich pod uwagę.

Nie wiem czy to jest to, czego szukasz, ale chciałbym polecić Ci firmę, która zajmuje się drukami 3d, modelingiem 3d, różnymi prototypami, makietami architektonicznymi na bardzo dobrym poziomie. Zamawiałem u nich kilka projektów - spisali się rewelacyjnie. Link zawierający więcej informacji: http://www.rapidstudio.eu/technologia.html

polecam profesjonalistów

Ja w sumie nigdy z drukarni nie korzystałem bo nie miałem takie j potrzeby jedyna rzecz jaką regularnie zamawiam to wizytówki, ale to nie widzę sensu na taką ilość którą potrzebuje korzystać z drukarni, jakościowo dużo lepsze i sprawdzone mogę sobie zamówić poprzez http://wizytowkikrakow.co.pl/ pod względem właśnie jakości firma sprawdzona więc nie widzę, sensu szukania innego rozwiązania, być może i bym znalazł jakieś tańsze, ale znowu byłaby nie wiadoma co z jakością. Więc wole zostać przy tym co mam.

My ostatnie plakaty i ulotki na konferencję drukowaliśmy w mdruku, a wcześniej też zamawialiśmy tam wizytówki i ogólnie polecam. Szybko i niedrogo, druk dobrej jakości, żadnych opóźnień i miła obsługa. Teraz będę drukować tylko tam.