Zaloguj się, aby obserwować  
toniemojnick

Nizszy ZUS

Recommended Posts

Witam

Ostatnio zarejestrowałem się w programie firmy optigen „firma w Polsce praca w UK” i jestem zadowolony place 499 zl „ZUS-u”. Jak ktos jest zainteresowany oplacaniem „ZUS-u” w takiej wysokości to poniżej przedstawiam jak to zrobic i dorzucam kilka dodatkowych korzyści z tego płynących.(Jest to oferta skierowana do ludzi prowadzacych działalność gospodarcza)

OD CHWILI WEJŚCIA DO UNII EUROPEJSKIEJ MAMY NIE TYLKO OBOWIĄZKI ALE RÓWNIEŻ PRAWA Z KTÓRYCH MUSIMY SIĘ NAUCZYĆ KORZYSTAĆ.

PROWADZĄC FIRMĘ W POSCE I JEDNOCZEŚNIE PODEJMUJĄC DODATKOWĄ PRACĘ W FIRMIE BRYTYJSKIEJ, MAMY MOŻLIWOŚĆ OPLACANIA MNIEJSZEJ SKLADKI.

(Osoba prowadząca działalność gospodarczą w Polsce i jednocześnie zatrudniona w innym państwie unijnym objęta będzie jedynie ustawodawstwem państwa w którym wykonuje pracę najemną)

PODSTAWY PRAWNE :

Rozporządzeniu Rady (EWG) nr 1408/71 z dnia 14 czerwca 1971 r. w sprawie stosowania systemów zabezpieczenia społecznego w stosunku do pracowników najemnych, osób prowadzących działalność na własny rachunek oraz do członków ich rodzin przemieszczających się we Wspólnocie (Dz. Urz. WE Nr L 149 z dnia 5 lipca 1971 r. z późniejszymi zmianami)

Rozporządzeniu Rady (EWG) nr 574/72 z dnia 21 marca 1972 r + inne akty prawne

KROKI :

1.REJESTRACJA W PROGRAMIE : FIRMA W POLSCE-PRACA W UK (potrzebny będzie numer ID osoby wprowadzającej )

2.ZAWARCIE UMOWY O PRACĘ Z FIRMĄ „OPTIGEN” (firma „OPTIGEN” jest firmą brytyjską,zatrudniającą radców prawnych i doradców finansowych, posiadającą swoje przedstawicielstwo w Polsce,w Rzeszowie .Umowa o pracę jest zawierana w formie umowy agencyjnej,czyli o świadczeniu usług.

3.OPLACENIE SKLADKI W WYSOKOŚCI 499,-zł – jest to całkowity,miesięczny koszt ubezpieczenia (a istnieje jeszcze możliwość obniżenia składki poprzez „wprowadzenie”do programu osoby , która również prowadzi działalność gospodarczą i jest zainteresowana obniżeniem swoich kosztów prowadzenia firmy)

4.WYREJESTROWANIE SIĘ (całkowite) Z NASZEGO ZUS-u ( ZUS ZWUA)

NIEKTÓRE KORZYŚCI:

1.NIEBAGATELNE OSCZĘDNOŚCI W SKALI ROKU (ok. 4 tys zl.)

2.PRAWO DO EMERYTURY PO 3 LATACH + WIEK EMERYTALNY (prawdopodobne już

w tym roku zmienią się przepisy w UK i prawa do emerytury będzie się nabywać już po roku,oczywiście w wysokości 1/30 400 funtów – dokładnie najniższa emerytura w UK wynosi

95 funtów tygodniowo)

3.MOŻLIWOŚĆ POBIERANIA ZASILKU RODZINNEGO ( w Polsce maksymalna kwota zasiłku

na dziecko studiujące. to 68,-zł miesięcznie, w UK to 20 funtów tygodniowo na pierwsze dziecko

1 13 funtów tygodniowo na drugie i każde następne dziecko.

4.ZASILEK MACIERZYŃSKI DLA MATEK PROWADZĄCYCH DZIALALNOŚĆ GOSPODARCZĄ – nawet do 6 tys. zł,- miesięcznie.

PONADTO :

5.CIĄGLOŚĆ UBEZPIECZENIA w/g PRZEPISÓW UNIJNYCH

6.BEZPLATNA OPIEKA ZDROWOTNA NA TERENIE POLSKI I KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ DLA WLAŚCICIELA FIRMY I JEGO RODZINY

7.PODSTAWĄ WYNAGRODZENIA, OD KTÓREJ ROZLICZANE SĄ WSZELKIE NALEŻNOŚCI ZWIĄZANE Z UMOWĄ O PRACĘ JEST KWOTA 114 FUNTÓW TYGODNIOWO. KAŻDY Z EWNTUALNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY „OPTIGEN”, WRAZ

Z PODPISANĄ UMOWĄ OTRZYMUJE STOSOWNE ZAŚWIADCZENIE O ZATRUDNIENIU WRAZ INFORMACJĄ O TYM WYNAGRODZENIU. (obecnie trwają prac nad wprowadzeniem dodatkowej oferty z możliwością uzyskania wyższego wynagrodzenia, co związane będzie również z możliwością uzyskania jeszcze wyższej emerytury w przyszłości z brytyjskiego systemu .Oferta pojawi się już niebawem na stronie „Optigenu”)

JEDYNE „HACZYK”,TO KONIECZNOŚĆ JEDNORAZOWEGO (jednodniowego) WYJAZDU DO ANGLII W CIĄGU ROKU OD CHWILI PODPISANIA UMOWY O PRACĘ W CELU WYROBIENIA STALEGO NUMERU NIN,UPRAWNIAJĄCEGO DO PELNEGO KORZYSTANIA Z OPIEKI ZDROWOTNEJ ( po podpisaniu umowy z firmą „Optigen”otrzymujemy tymczasowy numer NIN,uprawniający do pomocy w nagłych wypadkach)

Wyjazdu nie należy się obawiać,gdyż otrzymujemy pełną pomoc od firmy „Optigen” - rezydent odbiera nas np.z lotniska i własnym samochodem zawozi do każdego urzędu,udzielając pełnej pomocy w wypełnieniu potrzebnych dokumentów. Jedyne,co musimy zrobić,to zarezerwować sobie czas między godziną 9 a 18 umówionego dnia)

WSZELKIE DODATKOWE,WYCZERPUJĄCE INFORMACJE NA STRONIE :

[link usunięty]

Jak ktos ma jeszcze jakies pytania to chetnie odpowiem droga mailowa [email protected]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będe komentował tej instytucji. Płacimy, płacimy i nic z tego nie mamy a pijaki chodzą i biorą zasiłki na stan choroby, nie wspomnę o [link usunięty] za które płacą menelom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2017 o 09:45, kazo1992 napisał:

Po prostu nic dodać, nic ująć. Niemniej sami jesteśmy sobie trochę winni. Rozumiecie mnie? W końcu cały czas wybieramy tych samych polityków.

Mam dokładnie takie same odczucia... Tak jak by nie było kogo innego do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
Zaloguj się, aby obserwować