Zaloguj się, aby obserwować  
Agness44

ksiegowosc internetowa

Recommended Posts

Ja uważam, że lepiej mieć http://www.alces.pl/biura-rachunkowe-we-wroclawiu-top-10. Tylko to zagwarantuje nam spokój i poczucie, że naszymi fakturami i w ogóle finansami, zajmują się profesjonaliści, a nie przypadkowe osoby.

Ja polecam programy ze strony Pakietu Przedsiębiorcy  [link usunięty] . Pakiet Przedsiębiorcy posiada wszystkie niezbędne programy do prowadzenia firmy, w tym m.in. program do wystawiania dokumentów sprzedaży, tj.  Faktura VAT [link usunięty] , Sprzedaż i Magazyn [link usunięty]  , czy też programy do rozliczeń z tytułu podatków, tj. Mała Księgowość [link usunięty]  czy Księga [link usunięty]  .

Programy są na bieżąco aktualizowane do zmieniających się przepisów prawnych, a przy tym bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Umożliwiają generowanie zarówno plików XML według schematu JPK jak i realizują automatyczną wysyłkę na serwery Ministerstwa zgodnie z wymaganym protokołem wysyłki.

Jak dla mnie księgowość internetowa jest 100|% lepsza od stacjonarnej. Póki ma się małą skalę to chyba najlepsze wyjście. Płacisz po 50 zyta miesięcznie i nie musisz uzależniać się od innych podmiotów.

Ja ostatnio trafiłam na ofertę Tax Care - https://taxcare.pl/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tego biura. Czy ktos z was nawiazał z nim współpracę?

Muszę koniecznie zrezygnować z usług mojej księgowej. Popełniła niedawno fatalny błąd za który czekają mnie nieprzyjemne konsekwencje a mimo to ona uważa, ze w niczym nie zawiniła. Nie mogę sobie już pozwolić na takie sytuacje dlatego szukam nowego biura rachunkowego, któremu będę mogła zaufać 

Jeżeli zastanawiacie się nad księgowością internetową, mogę polecić takie rozwiązanie. Jest to dobra opcja, pod warunkiem, że wybierze się odpowiedni system, najbardziej rozbudowany jest [link usunięty] . Za pośrednictwem takich narzędzi można również wystawiać faktury, zarządzać magazynami, ta firma udostępnia chyba najbardziej rozbudowany system kadrowo płacowy.

Moim zdaniem to jest super opcja. Nie dość że tania, to jeszcze całkiem sam wszystko kontrolujesz. Zresztą sami zobaczcie na ceny tutaj https://wfirma.pl/. No taniej to już się chyba nie da. 

Księgowość online jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw z małych miejscowości. Biuro rachunkowe z którym współpracuję - Biuro Rachunkowe Pana Macieja Godlewskiego z Gdańka -  świadczy dla swoich klientów również tego rodzaju usługi. Pozwala to mi zaoszczędzić czas (nie jestem z Gdańska).

Moim zdaniem to się opłaca tylko wtedy jeśli masz i tak ogarnięte przepisy księgowe itd i jeśli nie robisz konkrentych obrotów. W każdym innym przypadku, chociażby biuro rachunkowe, ale jednak potrzebne jest coś innego niż księgowość internetowa