Zaloguj się, aby obserwować  
kojjot

Hosting Dedykowany w ebiznesie

Recommended Posts

Posiadam sklep internetowy na koncie w home.pl ale powoli zaczyna mnie już męczyć "jakość" tego konta - mój sklep powoduje już spore obciążenie i zaproponowali mi przesiadkę na serwer dedykowany. Koszta tego serwera w home.pl są niestety za duże dla mnie. Przeglądając oferty różnych firm natrafiłem na [link usunięty] - korzysta ktoś z tej usługi? Cenowo jest moim zdaniem bardzo atrakcyjna względem oferowanych parametrów i ma w cenie opiekę administratorów nad kontem plus za darmo panel administracyjny do VPSa. W home.pl musiałbym za to dodatkowo zapłacić.

ma w cenie opiekę administratorów nad kontem plus za darmo panel administracyjny do VPSa.

Mogę w tym miejscu odradzić współpracę z OVH. Cenowo są najlepsi, ale nie masz co liczyć na pomoc czy 'opiekę' kogokolwiek. Jak działa, to działa pięknie, ale w razie problemów (sporadycznie się zdarzają) musisz mieć wiedzę i silne nerwy.

M

Ja polecam odwiedzić stronę webhostingtalk.pl , tam kręcą się spece w dziedzinie serwerów , więc któryś na pewno coś doradzi.

Pozdrawiam :)

Hekko ma mocne dedyki, bez cen z kosmosu. Mam od 3 miesięcy, zainteresowanie moimi serwisami przeszło moje oczekiwania, nie sądziłem, że czeka mnie aż taka inwestycja. Najważniejsze, że dalej wszystko stronki śmiagają tak jak powinny. A dedyk tak jak konto hostingowe - bez zarzutów.

Firehost mam dedyki z normalnym testem na 2 tygodnie za darmo. Mało która firma coś takiego oferuje.

Mam u nich konto od 2 lat, jak na razie żadnych problemów, a przede wszystkim jestem zadowolony z obsługi, tj. supportu.

Odpowiadają w kilka minut, sam hosting nie sprawia problemów technicznych, i to dla mnie najważniejsze.

Z tego co widzę to Firehost nawet nie ma dedyka, tylko vpsy. A jeśli ktoś chce zainwestować w dedyka to też zainwestuje w test na porządnym i sprawdzonych serwerze, prawda?

może porównaj sobie tą ofertę z np. taką ofertę seohostingu [link usunięty] i zobaczysz czy cenowo to jest opłacalne czy jednak może lepiej zainteresować się innymi ofertami, nie ma co brać pierwszego lepszego

Ja miałem u nich konto, po roku zakończyłem współpracę, bo jakość usługi była dramatyczna/

Strasznie wszystko wolno chodziło, czasami wejście na stronę było niemożliwe.

Bzdura, ale może coś się poprawiło? Tego już nie wiem.

Najlepszą ofertę widziałam u Superhost - http://superhost.pl/firma/dlaczego-superhost/. Szczególnie przekonuje mnie własna infrastruktura techniczna, co wg mnie przede wszystkim świadczy o dużej stabilności firmy. Poza tym mają najniższe ceny

Spróbuje w Firehost - oni mają nawet na vpsa darmowe testy, możesz sprawdzić czy to usługa dla ciebie.

I tutaj akurat firma jest sprawdzona, współpracuję z nimi od dawna i problemów nie ma.

Mają porządny support - mnie odpowiadali w kilka minut.

Małe konto na Hekko, od dawna, i zdecydowanie wystarczające. Wiele serwisów na jednym koncie, a mimo wszystko zero problemów - mają wzorowy support, całość działa na prawdę szybko.

Firehost ma serwery, tanie, niezawodne. Moim zdaniem lepiej mieć usługę u kogoś mniejszego, bo wtedy nie ma takiej masówki.
Zresztą - każdy kto ma doświadczenia z dużymi serwerami doskonale wie, jak to wygląda.

VPS z Firehost testujesz całkowicie za darmo, zatem jaki problem sprawdzić jakość tego działania?
Jesteśmy na tym serwerze od dosyć dawna, sprawnie to działa, usługa ma dobre parametry.
Ale inna kwestią jest już to, czy aby na pewno potrzebujecie VPSa. 

Nie widzę powodów do używania anonimowej firmy, skoro za podobne pieniądze można znaleźć serwer, który gwarantuje niezawodność i dobre parametry.

Po co ładować się w takie usługi? Gdzie tutaj logika działania? 

Potwierdzam niezawodność działania Hekko.

Tyle lat, a jak na razie zero problemów, szybko i niezawodnie działająca usługa.

Kwestia jedynie dopasowania odpowiednich parametrów pod wasze oczekiwania i to w zasadzie wszystko.

U nas jak na razie wszystko w porządku. 

Zaczynajcie od Hekko, ale tylko mając pewność, że potrzebujecie takiego rozwiązania.

Bo kupowanie z góry serwera, którego parametrów w praktyce nie wykorzystacie, jest po prostu totalną głupotą.

Szukajcie czegoś, co spełni wasze oczekiwania. 

Polecam Firehost, bo tam za małą kasę macie naprawdę solidne parametry.
Testuje się wszystko za darmo, od razu widać, jak to działa. 
Z mojego doświadczenia to kawał solidnej i niezawodnej usługi.

Hekko polecam  jako pewniaka.

Nie miałem nigdy niczego na twoim hostingu, ale jeśli będziesz szukać kolejnego konta, to na spokojnie wrzuć również coś do nich.

Zobacz jak to działa, miej konkretne porównanie ;-) 

A to właśnie jak hosting i tym podobne usługi to moim zdaniem warto zainwestować we współpracę z http://www.ibc.pl/onas. Bardzo dobra sprawa. Hosting porządny, dopasowany do potrzeb klienta, praktycznie bezawaryjny.

W wolnej chwili porównaj sobie jak działa Hekko.

Jaki problem ze sprawdzeniem jakości? Test jest darmowy. Kwestia wrzucenia prostej stronki i wszystko macie doskonale widoczne.

I właśnie na takich zasadach warto działać - to raczej normalne. 

Nie wiem co dokładnie rozumiesz przez "jakość" konta. Hekko posiada bardzo dobre jakościowo usługi, jednak ważne jest dopasowanie rodzaju usługi do potrzeb. W twoim przypadku serwer dedykowany faktycznie wydaje się być dobrym pomysłem.

Przecież Firehost pozwala za darmo testować VPSA, więc może zacznijcie od tego?
Sprawdźcie, czy będzie działać jak należy. Być może inwestowanie w dedyka będzie zbędne?