przedsiębiorca

siedziba firmy-wirtualne biuro

Recommended Posts

Witam

czy ktoś z warszawiaków miał stycznosć z [link usunięty] ? Chce wystartować z własnym biznesem i poszukuje czegos hmm bym powiedzieł "kompletnego" zeby nie jezdzić z miejsca na miejsce. Wpadłem na nich jak szukałem biura ksiegowego i okazało sie ze mają też biura wirtualne. Jak ktoś może pomóc to będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Znajoma jest freelancerem, prowadzi działalność w Warszawie i niedawno przeniosła się na Bema 65 do Co&Work. Płaci tam grosze w porównaniu z cenami w stolicy.

W zasadzie takie biuro wirtualne to nie jest głupi pomysł. Sama ostatnio próbuję znaleźć jakieś http://www.biuro-hala.pl, ale średnio mi to wychodzi. Muszę poważnie przemyśleć kwestię wirtualnego biura.

Wg mnie to doskonały pomysł, przy wielu rodzajach firm. Do zalet wirtualnego biura należy głównie:

• Odbieranie korespondencji umieszczanej w indywidualnej skrzynce pocztowej,

• Biznesowy adres korespondencyjny do umieszczenia na wizytówce, w materiałach marketingowych, folderach, ulotkach oraz na drukach firmowych,

• Korzystny wizerunek firmy poprzez często atrakcyjny adres

• Miejsce do przyjmowania gości w profesjonalnym otoczeniu biznesowym,

• Możliwość wykorzystania profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjno - szkoleniowych w atrakcyjnych cenach,

• Oszczędności firmy - minimalizacja kosztów administracyjnych,

• Korzystanie z usługi ksero i fax

:)

Dobry adres, atrakcyjna lokalizacja, ładne biuro plus ogromna oszczędność pieniędzy, więc jesli ktoś ma tylko sposobność to ja bym nie zastanawiał się ani minuty, bo każdy dzień to stracone pieniądze, ja policzyłem że wyrzuciłem kilkanaście tysięcy złotych tylko w zeszlym roku z racji tego ze korzystalem z normalnego biura podczas gdy moglem korzystac z biura wirtualnego.

Ja osobiscie korzystam z [link usunięty] i szczerze polecam

Wg mnie to doskonały pomysł, przy wielu rodzajach firm. Do zalet wirtualnego biura należy głównie:

Odbieranie korespondencji umieszczanej w indywidualnej skrzynce pocztowej,

Biznesowy adres korespondencyjny do umieszczenia na wizytówce, w materiałach marketingowych, folderach, ulotkach oraz na drukach firmowych,

Korzystny wizerunek firmy poprzez często atrakcyjny adres

Miejsce do przyjmowania gości w profesjonalnym otoczeniu biznesowym,

Możliwość wykorzystania profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjno - szkoleniowych w atrakcyjnych cenach,

Oszczędności firmy - minimalizacja kosztów administracyjnych,

Korzystanie z usługi ksero i fax

:)

no jeśli mówimy np o KRK to cena wirtualnego biura jest nieporównywalnie niższa od wynajęcia lokalu ;)

Kiedyś wynajmowałam przestrzeń coworkingową z wirtualnym biurem - bardzo fajne rozwiązanie na początek działalności. A co do pytania na co zwracać uwagę - rzuć okiem an te umowę, jest dorbze skonstruowana i ta, którą będziesz podpisywać powinna być podobna [link usunięty]

to bardzo fajna opcja, pozwala zaoszczędzić sporo. Ja swego czasu wynajmowałam takie biuro w Krakowie - byłam zadowolona, choć przeczulam na punkcie dobrego sformułowania umowy, by później nie okazało się, że za każdą paczkę dostarczoną kurierem musicie dodatkowo płacić, bo umowa opiewała tylko na listy i poczte polską :> gotowy wzór umowy, jaki zdarzyło mi się podpisać znajdziecie tutaj [link usunięty] - jest darmowa i wyczerpująca, warto na nią zerknąć, zanim podpiszecie coś, co podsunie wam pod nos wynajmujący

Ja też widzę same zalety takiego rozwiązania- lepszy adres, dobra lokalizacja, przyjemne miejsce do pracy no i oszczędności na wynajęciu biura, zakupie urządzeń biurowych- bo w takich to można korzystać z ogólnodostępnych

Ja korzystam z [link usunięty]

ma ciekawą ofertę też róznych dodatkowych usług biurowych

Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie na obiżenie kosztów. Właściwie cały czas mnie nie ma w biurze to po co za nie płacić.

Myślałem OFFICE ZONE bo z tego co przeglądałem to są najtańsi. W większym pakiecie dodatkowe usługi albo są za darmo, albo za jakieś śmieszne pieniądze masz całe pakiety, nie ma co się rozczulać.

Nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Ja wolę tradycyjne biuro. Ja zainwestowałam w lampy podłogowe, które ożywiły całe biuro i nadały mu nowy charakter i wygląd.

http://www.2bm.pl/lampy_podlogowe

polecam

Osobiście uważam, że branża wirtualnych biur będzie dalej rosła. Szczególnie w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk czy Poznań - czyli miasta w których doskwiera brak powierzchni biurowej. Ale trzeba to też jasno powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju uzupełnienie do tradycyjnego biura - bo te nie znikną. Wystarczy rzucić okiem jaką popularnością cieszą się usługi takich firm jak http://www.herbewo.krakow.pl/ - czyli agencji wynajmującej powierzchnie biurową w ścisłym centrum Krakowa (przy Alei Słowackiego), z dobrą komunikacją, własnym parkingiem, klimatyzowane, instalacjami kablowymi. Właściciele tego typu lokali nie muszą się martiwć o brak zainteresowania.

Pomyśl nad założeniem firmy przez AIC. Wtedy siedzibą nie jest nawet Polska. Korzystasz z preferencji podatkowych. Nie płacis zus, vat, masz duże ograniczenia w dochodowym. Ogólnie - mega się opłaca.

W Warszawie posiadam takie biuro na http://www.biuro-excelio.pl gdzie dopasowali wszystko do mojej działalności i zaoferowali pomoc w prowadzeniu księgowości. Załatwili mi też dotacje i potrzebne kredyty na rozwój. Polecam

Coraz bardziej mnie to przekonuje, ale mam pytanie - czy pod wirtualne biuro można zarejestrować działalność i jak to wygląda w sytuacji, gdy rejestruje się kilka firm pod jednym adresem?

A może szuka ktoś wirtualnego biura we Wrocławiu? Zapraszam do mojej firmy Super Księgi - obsługa korespondencji na najwyższym poziomie. Prowadzę również usługi księgowe, pomagam w uzyskaniu dofinansowania z Unii Europejskiej.

Zapraszam,

Kasia

Wirtualne biuro to bardzo dobre rozwiązanie. Przekonałem się w wakacje się w końcu za to wziąłem i jestem teraz w OfficeZone, jeszcze mam okres darmowe przez dwa miesiące więc z kasą jestem do przodu, polecam każdemu :)

[link usunięty] jest naprawdę dobrym rozwiązanie dla firm, które dopiero zaczynają prowadzić działalność. Można zarejestrować firmę i nie narażać się na wysokie koszty związane z wynajmem biura oraz posiadać prestiżowy adres w stolicy.

Polecam skorzystanie z usług [link usunięty] przy ul. Pięknej 20

-----------------------------------------------------------------

Sprawdź ofertę

[link usunięty]

Z tych, które brałem pod uwagę, moim zdaniem zdecydowanie najlepiej przygotowane miejsce - http://www.cubecentre.com/ Bardzo dobra lokalizacja, mnóstwo znanych firm tutaj działa, łatwo o klientów. Nowoczesna sala konferencyjna, bardzo wysoki standard, mnóstwo kreatynych ludzi. Obsługa prawna, księgowa - ja zdecydowalem na nich. W Warszawie większych możliwości nie znalazłem.

Ja korzystałem z usług inkubatora przedsiębiorczości we Wrocławiu. Pomogli mi zarejestrować działalność i potem miałem wsparcie księgowe i prawne, więc dla osób takich jak ja, które wolą skupiać się na rozwijaniu swojego biznesu niż grzebaniu w papierach to opcja jest jak znalazł. No i adres firmy jest w prestiżowym miejscu, chociaż to jak dla mnie kwestia drugorzędna.

witam serdecznie,

Dla osób, które nie moga się zdecydowac gdzie ma powstac ich siedziba firmy, moge podpowiedziec trafne rozwiazanie tego problemu.Otóż, z dwa lata temu miałem podobny problem.Zalozylem swoja firmę w Katowicach, później z pewnych względów musiałem się wyprowadzić do Warszawy. I tym samym straciłem swoja starą siedzibę firmy. Koszt wynajmu biura w Warszawie przerósł moje mozliwości i dlatego zdecydowałem się skorzystać z usług wirtualnego biura. Ofert w stolicy było i jest od groma, no i wybór był równie ciężki.Po rozpoznaniu tematu an rynku zdecydowalem się na usługi mBiuro. pl . Jestem z nimi od 1,5 roku i nie zamierzam rezygnowac, chociazbyz tego względu, że posiadanie takiego wirtualnego biura to wygoda i dla mnie i dla klientów, bo biuro znajduje sie niedaleko Hotelu Mariot. Jednak njawazniejsze jest dla mnie to,że mBiuro jest wiarygodnym i konkurecyjnym cenowo, rzetelnym i o wysokiej jakości swiadczonych usług biurem, dlatego szczerze mogę polecić wszystkim osobom, szukającym tego typu rozwiązan dla swojej firmy.

Maro

z tymi biurami masz rację. Znacznie taniej jest wykupic pakiet wirtualnego biura np na [link usunięty] i później tam przekierować pocztę i klientów na spotkania niż np żeby cie mieli odwiedzić w starej kamienicy. Jestem jak najbardziej za chociaz co niektórzy dalej wolą iść do ikei na spotkanie hehe

skoro wirtualne biuro zamiast siedziby to może i wirtualne biuro rachunkowe online? innowacyjne rozwiązania wciąż brną do przodu, a firma przecież musi zajmować się robotą papierkową ;) [link usunięty] tutaj można wyszukać biuro, które zajmie się księgowaniem

W Warszawie fajnie prezentuje sięCowork Centralny http://centralny.co/, gdzie skorzystaż można z opcji witrualnego adresu i biura, a także z przestrzeni biurowych i konferencyjnych. To rewelacyjna opcja dla tych, którzy nie potrzebują biura na stałe lub też dopiero zaczynają swojąprzygodę z biznesem i chcą minimalizować koszt.