przedsiębiorca

siedziba firmy-wirtualne biuro

Recommended Posts

U mnie historia wyglądała trochę podobnie jak autora tematu. I wybrałam Flexi Biuro. Jako, że mają i wirtualne biuro i siedzibę w centrum Warszawy (Nowogrodzka, obok dworca Centralnego) to do tego dobre ceny. Mam tam wirtualne biuro, do tego wynajmują biurka na godziny, magazyny itd. (ja korzystam akurat z tej opcji). Ogólnie polecam :)

Wirtualne biuro to dobre i niedrogie rozwiązaniem. Firma http://www.hubkolektyw.pl ma w ofercie taką usługę, w jej ramach dostajemy nie tylko adres do korespondencji, ale także obsługę recepcji, salę spotkań, indywidualną skrzynkę oraz całkiem nową usługę, a mianowicie wirtualnego asystenta.

Na pewno na początku działalności tego typu biuro może być ciekawą opcją, jednak w dłuższej perspektywie osobiście wolałabym np. wynająć jakieś biuro. Ostatnio w sieci natrafiłam na http://www.ballyvesey.pl/oferta/biura-do-wynajecia/male-biura-rybnik i muszę powiedzieć, że ta oferta moim zdaniem jest bardzo kusząca. Przede wszystkim znajdują się one w fajnej lokalizacji. Poza tym mamy możliwość wybrania pomieszczeń z wyposażeniem lub bez, a i ceny za korzystanie z nich moim zdaniem nie są zbyt wygórowane.

Z mojej strony mogę polecić firmę z Wrocławia [link usunięty]

Współpracuję z nimi już jakiś czas i polecam wszystkim znajomym. To idealne rozwiązanie dla początkującego biznesu. Pozwala wiele zaoszczędzić i uzyskać fachową pomoc organizacyjną. Warto sprawdzić ofertę.

Na terenie całego kraju działa też ShareSpace.pl [link usunięty] . Mają rozbudowaną ofertę i atrakcyjne ceny a rezerwacji biurka w przestrzeni open space, przeszklonego biura czy sali konferencyjnej można dokonać na ich stronie internetowej za pomocą kilku kliknięć i to łącznie z płatnością on-line. Według mnie jedna z ciekawszych ofert na rynku.

Wirtualne biuro moim zdaniem to bardzo dobry pomysł aby oszczędzić trochę grosza na wydatkach firmowych, szczególnie jeśli oferowane biura są na przykład tej klasy http://www.fullserviceoffice.pl/wirtualne-biuro/  . Sam zastanawiam się nad takim rozwiązaniem w celu oszczędności. Myślę, że to dobre rozwiązanie.

Cześć,

Jeśli szukacie wirtualnego adresu na warszawskiej Pradze serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej usługi w Fantastic Studio. Zajmiemy się twoją korespondencją, powiadomimy o nowej poczcie, w razie potrzeby udostępnimy sale. Przygotowaliśmy dla Was trzy atrakcyjne pakiety już od 55 PLN/mies. Więcej informacji o pakietach [link usunięty]

Pozdrawiamy

Zespół Fantastic Studio

Wirtualne biuro może być dobrym pomysłem przy naprawdę małym biznesie, natomiast w większej firmie to się nie sprawdzi. Taka firma potrzebuje prawdziwego biura, niekoniecznie w centrum, może być na obrzeżach - koszty nie powinny być wysokie. Trochę ogłoszeń można znaleźć na https://walterherz.com - łatwo znaleźć tam biuro do wynajęcia.

Takie biuro może się sprawdzić w przypadku jednoosobowej działalności - pozwoli ograniczyć koszty. W pozostałych przypadkach potrzebne jest prawdziwe biuro. Aby uniknąć niekorzystnej umowy warto przed wynajmem biura poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie - szkolenia  z Akademii Najemców [link usunięty]  powinny w tym pomóc, opanować podstawową wiedzę na temat najmu.

Zgadzam się z tym, biuro wirtualne sprawdzi się gdy prowadzi się jednoosobową no max 4 osobową działalność i to z niewielką liczbą klientów. A tak to uważam, że lepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie bardziej rzeczywistego biura na przykład z . Po za tym wyjście i praca w takim biurze pozwala bardziej rozgraniczyć pracę od życia prywatnego, pozwala się także bardziej skupić na wykonywanej pracy. Uważam, że mając swoje miejsce do pracy także pracownicy są bardziej wydajni, a klient wie gdzie powinien się udać aby pozałatwiać z nami jakąś sprawę, której nie chce omawiać telefonicznie lub mailowo 

Korzystam z opcji wirtualne biura w Warszawie  [link usunięty]  Nie ukrywam, że jest to dla mnie wygodna opcja, ponieważ czasami prowadzę rozmowy z zagranicznymi klientami i takie biuro w Warszawie nie dość, że wygląda lepiej, to jeszcze pozwala w łatwy sposób do niego dotrzeć. Jeśli ktoś się nad tym zastanawia - to polecam!

To ja akurat jestem z Gliwic i korzystam z tradycyjnego biura rachunkowego. Jakoś nie wyobrażam sobie, by kontaktować się z kimś wirtualnie. W końcu przecież ta osoba zajmuje się moimi finansami i jej "powierzam" swoją kasę!

Jeśli kogoś interesuje dobre biuro rachunkowe z Gliwic to polecam PRI :) Jak dla mnie są najlepsi. Cenię ich podejście do klienta, ale też wiedzę i rzetelność. Zainteresowanym zostawiam linka: [link usunięty]

Nieważne czy biuro będzie tradycyjne czy wirtualne, do pracy będą nam niezbędne różne artykuły biurowe. Firma zatrudniająca około dziesięciu osób, to wcale nie taka mała działalność, dlatego meble oraz inny sprzęt warto zakupić w hurtowni. W naszej ofercie [link usunięty] posiadamy szeroki wybór asortymentu w atrakcyjnych cenach.

Tak, to dobre rozwiązanie. Przecież wszyscy teraz patrzą na takie rzeczy jak adres firmy, więc na pewno lepiej mieć siedzibę w dużym mieście, niż na wsi. Pomyśl o wykupieniu adresu w http://www.chmielna2.com/ bo jednak Chmielna w Warszawie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Polsce. To powinno dać Ci dużą odskocznię. 

Wirtualne biuro to ciekawa sprawa, ale w Polsce nadal dobrym pomysłem jest to "prawdziwe" biuro. Spójrz sobie na [link usunięty] , za małe pieniądze można wynająć powierzchnię do efektywnej pracy. Daj znać jak poszło :)

Według mnie takie rozwiązania są bardzo dobre. Takie firmy jak  [link usunięty] oferują bardzo ciekawe biura w Warszawie. Cieszą się na prawdę wysokim zainteresowaniem :) Pozdrawiam

Lepsze ostatnio znalazłam na ratuszowa11. itr. org. Pl. Biura blisko metra, co u nas było bardzo istotne bo wiele pracowników dojeżdża właśnie nim. Całkiem niedawno zmieniliśmy miejsce pracy i te biuro wydaje nam się idealne. :) 

Moim zdaniem warto zainwestować w takie wirtualne biuro. Można dzięki temu naprawdę wiele zyskać i poprawić swój wizerunek. Poza tym plusem jest to, że niewiele coś takiego kosztuje. Jeśli dopiero rozpoczynamy działalność, to jest to strzał w 10! Tutaj http://www.biurorachunkowe-creative.pl/ znajdziecie taką propozycję.

Biuro rachunkowe z usług, którego korzystam oferuje też usługi wirtualnego biura. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa dolnośląskiego to polecam wam zgłosić się do https://www.biurorachunkowe-zembaty.pl/ Nie będziecie tego żałowali.