przedsiębiorca

siedziba firmy-wirtualne biuro

Recommended Posts

witam serdecznie,

Dla osób, które nie moga się zdecydowac gdzie ma powstac ich siedziba firmy, moge podpowiedziec trafne rozwiazanie tego problemu.Otóż, z dwa lata temu miałem podobny problem.Zalozylem swoja firmę w Katowicach, później z pewnych względów musiałem się wyprowadzić do Warszawy. I tym samym straciłem swoja starą siedzibę firmy. Koszt wynajmu biura w Warszawie przerósł moje mozliwości i dlatego zdecydowałem się skorzystać z usług wirtualnego biura. Ofert w stolicy było i jest od groma, no i wybór był równie ciężki.Po rozpoznaniu tematu an rynku zdecydowalem się na usługi mBiuro. pl . Jestem z nimi od 1,5 roku i nie zamierzam rezygnowac, chociazbyz tego względu, że posiadanie takiego wirtualnego biura to wygoda i dla mnie i dla klientów, bo biuro znajduje sie niedaleko Hotelu Mariot. Jednak njawazniejsze jest dla mnie to,że mBiuro jest wiarygodnym i konkurecyjnym cenowo, rzetelnym i o wysokiej jakości swiadczonych usług biurem, dlatego szczerze mogę polecić wszystkim osobom, szukającym tego typu rozwiązan dla swojej firmy.

Maro

Dzięki za onfo

Jestem z Warszawu i tez chce z czegos takiego skorzystac. powiedz prosze na czym na ta ich rzetelnosc

polega, bo dzwonilem do jednych, juz nie pamietam jak sie nazywali, tez coz z biurem ;-)

i byli troche niemili.... a to chyba podstawa tutaj, zeby wszystko bylo bezproblemowo i na czas

daj jakis feedback konkretniejkszy. zlaezy mi na obsludze telefonicznej tez - czy korzystasz z tego?

dzieki

hej,

najlepiej wejdz na ich stronke www. mbiuro . pl , tam napewno snajdziesz odpowiedzi an anurtujace Cie pytania, zawsze możesz skontaktowac się z asystentka, która prowadzi biuro W-wie. Ja mam u nich pakiet adres- jest to pakiet podstawowy, ktory zawiera adres do rejestracji firmy i adres do korespondencji. dostaje info na maila o korespondencji, ktora do mnie przchodzi, odbieram ja osobiscie. wiem, że jest tez mozliwosc odsylania poczty na podany przez Ciebie adres. ale chyba ejst to liczone wg. cennika poczty polskiej. Prócz pakietu adres mają kilka obszerniejszych pakeitow- w tym takze z telefonem, także nie zastanawiaj się. Dla nas, LUDZI BIZNESU heh, to naparwde dobre i praktyczne rozwiazanie, żeby zredukwoac koszty, chocby wynajmu biura. pozdrawiam, Maro

Dzięki za onfo

Jestem z Warszawu i tez chce z czegos takiego skorzystac. powiedz prosze na czym na ta ich rzetelnosc

polega, bo dzwonilem do jednych, juz nie pamietam jak sie nazywali, tez coz z biurem ;-)

i byli troche niemili.... a to chyba podstawa tutaj, zeby wszystko bylo bezproblemowo i na czas

daj jakis feedback konkretniejkszy. zlaezy mi na obsludze telefonicznej tez - czy korzystasz z tego?

dzieki

Wirtualne Biuro - Kraków, Katowice

To ja podsyłam informację skierowaną przede wszystkim do poszukujących ze Śląska, ale także i tych z Małopolski.

Najtańsze biuro wirtualne w Krakowie i Katowicach - już od 99 zł / miesiąc.

BiuroInter.pl - Kraków i Katowice - Wirtualne biuro / adres dla siedziby firmy

- rejestracja spółek - obsługa NGO - Rabaty dla OPP

Wirtualne biuro ma na celu ułatwienie prowadzenia działalności

gospodarczej i NGO. Oferta jest skierowana do osób poszukujących adresu w centrum Krakowa lub Katowic do prowadzenia działalności gospodarczej czy jako siedziba NGO

Oferujemy:

* Adres do prowadzenia NGO lub działalności gospodarczej

* Obsługę sekretariatu

* Numer telefonu i faksu

* Przekierowanie rozmów na numer komórkowy

* Przesyłanie poczty przychodzącej na adres firmy

* Wynajęcie sali konferencyjnej na godziny

Super oferta Sam Adres od 99 zł za miesiąc

Każdy klient, który zgłosi się do nas przed końcem czerwca 2010,

w przypadku podpisania umowy na Wirtualne Biuro w Katowicach otrzyma specjalny 15% RABAT od standardowych cen (ważny przez rok)

W ramach umowy oferujemy:

* Wirtualne biuro z adresem w centrum Krakowa lub Katowic

* Powiadomienie na wskazany adres e-mail o przychodzącej

korespondencji

* Przekazywanie przesyłką pocztową niepodjętej korespondencji raz

na dwa tygodnie na wskazany adres.

* Możliwość odbioru osobistego w godzinach 8 - 16

* Najmilsza obsługa w mieście

Jest to najprostsza i najtańsza forma wirtualnego biura w Krakowie lub Katowicach.

Ceny usług wirtualnego biura (Umowa SAM ADRES):

Płatność za 3 miesiące - 399 zł (133 zł za miesiąc)

Płatność za 6 miesięcy - 699 zł (116,5 zł za miesiąc)

Płatność za 12 miesięcy - 1188 zł (99 zł za miesiąc)

Umowa zawierana jest na okres co najmniej 3 miesięczny.

www.biurointer.pl

al. 3 Maja 9

30-062 Kraków

kom. +48 533441774

tel. + 48 12 444 17 74

Zapraszamy do naszej siedziby w centrum Krakowa! PIERWSZE 3 MIESIĄCE GRATIS!!!

Nasze wirtualne usługi to:

* wirtualny adres korespondencyjny / skrytka pocztowa (49 zł - netto)

* wirtualne biuro ( 99 zł - netto)

* biuro rachunkowe

Wirtualne Biuro to szereg usług: obsługa korespondencji, obsługa skrytki pocztowej, odbiór i obsługa skrzynki mailowej, odbiór fax`ów. Ponadto naszym klientom pomagamy w rejestracji firmy, założeniu rachunku firmowego, a także oferujemy obsługę prawną oraz księgową.

Usługa Wirtualny Adres Korespondencyjny polega na przekierowaniu poczty prywatnej lub firmowej na nasz adres, dzięki czemu cała lub wybrana część poczty będzie przychodziła na nasz adres. Jest to świetne rozwiązanie dla osób lub firm, które są mobilne i bieżący odbiór poczty jest dla nich problemem.

Każdorazowo po nadejściu przesyłki poinformujemy o tym telefonicznie, sms`owo lub mailowo. Na Twoje życzenie możemy, także zeskanować zawartość poczty i udostępnić ją Tobie drogą elektroniczną.

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty prowadzenia firmy, skorzystaj z naszych usług! Adres korespondencyjny możesz mieć już od 49 zł, a wirtualne biuro za 99 zł miesięcznie! Korzystając z wirtualnych usług koszty prowadzenia firmy będą bardzo niskie!

Zarówno na usługi WIRTUALNEGO BIURA jak i WIRTUALNEGO ADRESU KORESPONDENCYJNEGO mamy super ofertę – PIERWSZE 3 MIESIĄCE GRATIS!!!

Szczegóły na: krakowski-adres.pl

Tel: 791 111 794

e-mail: kontakt@krakowski-adres.pl

Witam wszystkich.

Mam problem ze zdefiniowaniem Transportu Obwoźnego. Czy ktoś może wie, gdzie znaleźć informacje na ten temat.

Posiadam tylko Rozporządzenie Ministra Zdrowia i tyle.. :(

Help.

aniasawala@op.pl

A ja polecam ten adres: www. studioprzylea. pl, współpracowałem z nimi przez pewien czas i bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego klienta.

Siedziba w Krakowie, w całkiem dobrej lokalizacji. Myślę, że takie rozwiazania jakie proponuja sa calkiem ciekawa alternatywa.

Z reszta cały temat wirtualnych biur od jakiegos czasu jest dla mnie bardzo interesujacy ;)

Witam,

Zastanawialiście się kiedyś po co wynajmować wirtualne biuro i z jakiej oferty skorzystać? Postaram się odpowiedzieć na te pytania i chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami na ten temat.

Są dwa powody dlaczego firmy (nie tylko startup-y) korzystają z usług wirtualych biur. Mianowicie koszta oraz prestiż (PR).

Samodzielne wynajęcie biura w centrum dużego miasta w prestiżowym biurowcu kosztuje fortunę (wiemy bo wynajmujemy takie biuro) tak więc opcja wynajęcia samego adresu jest kilkanaście a nawet kilkadziesiąt razy tańsza niż wynajęcie biura.

W ostatnim czasie powstało bardzo dużo wirtualnych biur więc pytanie która oferta jest najlepsza.

Zdecydowana większość firm świadcząca tego typu usługi ma swoje biura w blokach mieszkalnych lub kamienicach. Ceny takich usług kształtują się już od kilkudziesięciu złotych. Pytanie czy adres np. Chmielna 15 lok. 1123 jest rzeczywiście prestiżowy.

My chcielibyśmy przedstawić ofertę Gold Place www.goldplace.eu

To przede wszystkim na prawdę prestiżowa lokalizacja i prestiżowy biurowiec Atrium Centrum Al. Jana Pawła II 27

Adres jakim nasi klienci dysponują nie ma ani nr lokalu ani nr skrytki pocztowej. Jest dokładnie taki sam jak adres UPC, Emmerson S.A. czy Nordea Towarzystwo Funduszy Emerytalnych S.A.

Koszt wynajęcia adresu wraz z obsługą korespondencji to tylko 200zł/m-c

Czym jeszcze wyróżnia się Gold Place?

Nie jest to tylko biuro wirtualne. Ono na prawdę istnieje. Gold Place oprócz adresu udostępnia również luksusowo wyposażone biura do pracy w cenie od 500zł/m-c oraz sale spotkań wynajmowane na godziny.

Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą na www.goldplace.eu oraz odwiedzenia nas na facebooku www.facebook.com/goldplace

Wszystkich sceptyków zapraszamy do naszego biura na kawę. A osoby zastanawiające się czy coworking jest dla nich, do wypróbowania jak pracuje się w naszym biurze całkowicie bezpłatnie (pierwszy dzień na próbę).

Pozdrawiam

Gold Place

022 379 79 20

530 847 497

Myślę, że brakuje tu oferty dla Wrocławia dlatego my zapraszamy do COCOBARu!

COCOBAR coworking place & community oferuje usługę wirtualnego biura w centrum Wrocławia:

- wynajęcie adresu siedziby firmy

- adres korespondencyjny

- obsługę korespondencji przychodzącej: przyjmowanie, przechowywanie, powiadamianie w uzgodniony wcześniej sposób

- odsyłanie poczty na wskazany adres

- odsyłanie wiadomości na wskazany e-mail lub faks

- przyjmowanie faksów

- przechowywanie dokumentacji

- dodatkowo możliwość wynajmu sali do spotkań z klientami oraz biurka do pracy!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ!

www.cocobar.pl

Kontakt pod numerami: +48 665 183 103 / +48 535 582 888

Mail: biuro@cocobar.pl

COCOBAR coworking place & community

Ul. Uniwersytecka 27/28 lok. 3A

Wrocław

A czy to jest 100% zgodnie z prawem, że przykładowo otwieram 1os. działalność w Gdańsku (tu ją rejestruje w urzędach) na adres wirtualnego biura w Warszawie? Jak to się ma do np. jakiś kontroli itp. Proszę o odpowiedź jak ktoś ma sprawdzone info w tym temacie.

Polecam wirtualne biuro na terenie Lublina

Pakiet podstawowy – 90 zł netto/ miesiąc

• Adres do korespondencji
  • Odbiór korespondencji przychodzącej
  • Informowanie mailem lub telefonicznie o odebranej korespondencji

Pakiet dodatkowy – 30 zł netto/ miesiąc

Skanowanie do 25 stron korespondencji przychodzącej na miesiąc lub odsyłanie poczty na wskazany adres raz w tygodniu.

Wirtualne Biuro

81 4408866

ul. Bohdana Dobrzańskiego 1

20-262 Lublin

A czy to jest 100% zgodnie z prawem, że przykładowo otwieram 1os. działalność w Gdańsku (tu ją rejestruje w urzędach) na adres wirtualnego biura w Warszawie? Jak to się ma do np. jakiś kontroli itp. Proszę o odpowiedź jak ktoś ma sprawdzone info w tym temacie.

Na zachodzie coś takiego działa i nie wydaje mi się aby nie było to legalne.

Wirtualne biuro ma też zalety

1) Migracja podatkowa, czyli kwestia podlegania pod bardziej przyjazny dla biznesu Urząd Skarbowy

2) Kwestia kontroli i zdobycia czasu na przygotowanie się do kontroli

3) Kwestia braku konieczności zmian w KRS przy zmianach rzeczywistej siedziby

No kwestie związane z Inspektorem danych osobowych

Art. 14.

W celu wykonania zadań, o których mowa w art. 12 pkt 1 i 2, Generalny Inspektor,

zastępca Generalnego Inspektora lub upoważnieni przez niego pracownicy Biura,

zwani dalej „inspektorami”, mają prawo:

1) wstępu, w godzinach od 6.00 do 22.00, za okazaniem imiennego upoważnienia

i legitymacji służbowej, do pomieszczenia, w którym zlokalizowany

jest zbiór danych, oraz pomieszczenia, w którym przetwarzane są dane poza

zbiorem danych, i przeprowadzenia niezbędnych badań lub innych czynności

kontrolnych w celu oceny zgodności przetwarzania danych z ustawą.

Oczywiście, że jest to zgodne z prawem, na rynku istnieje coraz więcej firm korzystających z tej usługi. Możesz skorzystać z tej usługi bez względu na właściwe miejsce działania. Sprawdź Wirtualne Biuro Lublin . Zajrzyj na stronę, zadzwoń, napisz uzyskasz odpowiedzi.

Wirtualne biuro może być dodatkowym lub jedynym adresem Twojej firmy.

Wirtualne biuro to faktycznie super sprawa. Ja prowadzę firmę i ze względów wizerunkowych korzystam z usług http://e-biuro.biz/ załatwiają wszystko - adres, obsługę telefonu i korespondencji. Korzystam tyle godzin, ile mi potrzeba i nie przepłacam. To bardzo dobry pomysł, zwłaszcza dla kogoś kto nie może zarejestrować działalności pod swoim adresem.

myślałem, że to rodzaj takiego biura wirtualnego, którego w rzeczywistości nie ma i nie ma fizycznie siedziby... lub, które jest zarejestrowane na Twoje lokum.. a tu prosze!

to jest wirtualne biuro dla urzytkownika a samo ma własną siedzibę:) świetne rozwiązanie dla mniejszych firm, opłaca się miesięczny abonament w zależności od pakietu i jakie mam potrzeby i biuro obsługuję naszą firmą jednocześnei urzyczając swojego adresu. Ja korzystam z wirtualnego biura http://www.mlokal.pl/ - mają konkurencyjnę ceny i bardzo dogodną lokalizację w centrum Warszawy

wirtualne biuro to dobre rozwiązanie dla np. startującej firmy, tak zrobił mój brat i od roku korzysta z usług krakowskiej firmy http://krakowski-adres.pl i ogólnie jego opłaty wyglądają tak, że płaci nieco powyżej 100 zł za miesiąc, umowę może wypowiedzieć z miesięcznym wyprzedzeniem, ma prestiżowy adres, a pocztą zajmuje się jego wirtualne biuro :) czasami też korzysta u nich coworkingu

Wirtualne biuro = zdecydowanie niższe koszty. W pierwszej fazie rozkręcania interesu nie ma się co szczypać - niskie obciążenia to podstawa, żeby nie wytwarzać na sobie presji. Potem można zrobić jakiś office sharing z innymi firmami o dopiero jak biznes będzie dochodowy warto się gdzieś zadomowić na dłużej.

jak na mój gust takie wirtualne to dobre rozwiązanie dla młodych firm, szczególnie gdy lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, klienci jakby nie było patrza na to gdzie jest siedziba firmy z którą wspópracują nawet jeśli nigdy do niej nie jeżdzą

Witam,

Planuję założyć działalność gospodarczą, którą chciałbym obsługiwać w wirtualnym biurze we Wrocławiu.

Czy mógłbym korzystać z wirtualnego biura jako sklep internetowy? Zależałoby mi na wynajęciu takiego biura do obsługi dokumentowej oraz księgowej ale nie wiem czy można korzystać z usług takiej firmy prowadząc sklep internetowy.

Czy ktoś może mi odpowiedzieć na to konkretne pytanie?

Dzięki z góry.

moja siostra od czterech miesięcy korzysta z usług wirtualnego biura: http://www.krakowski-adres.pl/wirtualne_biuro.php i z tego co wiem to jest zadowolona, ogólnie firma pomogła jej założyć działalność gospodarczą, plusem takiego biura jest to, że nie trzeba rejestrować firmy na swój domowy adres, ma się obsługę korespondencji, czytałem ostatnio artykuł, że wirtualne biura to przyszłość biznesu