snake89

łatwe zarabianie w internecie sprawdzony sposób

Recommended Posts

jeśli chodzi o zarabianie w internecie znam dobrą na prawdę uczciwą stronę łatwo idzie zarobić na niej punkty za czytanie artykułów punkty można wymienić na doładowanie do tel. lub na nagrody materialne zegarek, aparat , psp , ps3 , projektor , telewizor lcd itd.

zapraszam do rejestracji za kliknięcie na mój odnośnik dostaje się dodatkowo 100 punktów

[link usunięty]

Polecam A.W.Surveys! w 15 minut można zarobić nawet 20 $, wystarczy tylko oglądać reklamy i je oceniać w języku ang (np. interesting site, I like it). Wystarczy zarejestrowac sie na stronie:

[link usunięty]

(warto mieć konto na A.W.Surveys! zawsze można zrezygnować jak się nie spodoba!;))

potem założyć konto na PayPal ( [link usunięty] )i tam przelewać zarobione pieniądze nic prostszego ;) (opcja : konto osobiste) aha to nic nie kosztuje i od 18 lat ;)

Strona opisana powyzej to wg opinii wielu ludzi zwyky SCAM, czyli nic nie warta kolejna "firma" naciagaczy.. Przede wszystkim podobno nie wyplaca pieniedzy.

To w sumie smutne jak sie szuka informacji o podobnych firmach, jak wiele osob im wierzy, ufa i prpobuje cokolwiek zarobic. Jedni pisza posty jak pani wyzej, inni robia cale strony o takich serwisach, reklamujac sie po calym internecie, by po wielu trudach sobie zadanych, nie dostac ani grosza...ehh...

Przed przystapieniem do podobnej pracy ZAWSZE warto jest przeczytac troche o danej firmie na forach internetwych, zeby sie nie sparzyc jak wiele innych osob.

--

[link usunięty]

Nie no, w brew pozorom mozna na tym zarobic z tym, ze trzeba przede wszystkim, sprawdzic firme dla ktorej sie pracuje. Poczytac na forach ogolnie ja sprawdzic, jak dlugo dziala, co oferuje itd. itp.

Wiadomo ze takie zarabianie pieniedzy opiera sie nie na tym ze pojedyncza jednostka (czylia ja) klika w nie, tylko na tym zeby to robilo jak najwiecej osob. Wiec trzeba przemyslec w jaki sposob bedzie mozna zachecic inne osoby do zapisania sie pod taka firme a nastepnie reklamowac sie gdzie tylko sie da...

--

[link usunięty]

Gość Gość

Ja polecam program patnerski na chomikuj.pl

509413ed46631537.jpg

Zobaczcie idzie z tego wyżyć wypłata miesięczna jak talala!!!

Link do rejestracji: [link usunięty]

Gość MK

Podobnie jak większość tu zebranych osób, także i ja zapragnąłem łatwo i przyjemnie, bez nadmiernego przemeczania się zarobić za pomocą internetu. Po wstepnym rozpoznaniu mechanizmów za pomocą jakich można zarobić, powoli klaruje mi się pierwsza, eksperymentalna taktyka zarobkowania w sieci.

W necie można zarabiać inwestując dość duzo srodków np: budując stronę internetową, sklep, czy portal poświęconą opisowi i sprzedaży danego produktu. W takim przypadku trzeba otworzy dzialalność, odprowadzć podatki i bawić się w tą całą papierologię, która wogóle mnie nie interesuje. Ten pomysł na dzień dzisiejszy odpada.

Kolejnym pomysłem są wszelkie programy partnerskie polegające na klikaniu w reklamy, banery, odnośniki. Z racji uwłaczajacej formy, sprowadzania człowieka do roli robota, a także mało przekonujących form zapłaty za tego typu usługę, nie biorę takiej działalności pod uwagę.

W necie znajdują się również, posiłkujące się tym medium, różne przedstawicielstwa sieci sprzedaży (Avony, zeptey, fm-y i inne). Wadą tego typu przedsięwzięć jest skala sprzedaży, aby cokolwiek godnie zarobić. A poza tym również jakieś umowy, faktury, czy nawet wpłaty zaliczki z góry, czy kupno towaru w postaci startera. Do tego dochodzi sekciarskie pranie, w mniejszym lub większym stopniu, mojego biednego, skołowanego mózgu.

Jak pewnie zauważyliście, powstaje coraz więcej portali i stron na różne tematy. Przeważnie treścią tagiego partolu są przedruki informacji z innych źródeł lub nawet nic nie wnoszace artykóły pisane, prawdopodobnie na zlecenie (znalazlem takie ogłoszenia gdzie poszukiwane sa osoby piszące (zachwalające) daną dziedzinę). Oczywiście portale te nie powstają tak sobie,bo ktoś poczuł chęć uzewnetrznienia swoich nic nie wnoszących myśli. są to twory umiejętnie naszpikowane różnymi odnośnikami, banerami, czy wyskakującymi okienkami reklamowymi, do różnych programów partnerskich, lojalnościowych itp. Autor takiego portalu czerpie z przekierowania czytelnika swojej strony, pewne groszowe profity. Oczywiscie płatność moze nastapić po przekierowaniu dość sporej ilości osób, które klikną, albo "im się wyświetli", albo kupią za pomocą odnośnika lub zostawią swoje prywatne dane firmie, która zlecila to cale odsyłanie. Po za tym, że jałowość tych stron i portali powoduje zaśmiecanie przestrzeni wirtualnej, to trzeba przyznać, że to chyba najszybszy i w miarę bezkosztowy sposób zarobku w necie. Dla leniwych, propozycje takich zarabiających "portali o niczym" mozna znaleźć na Allegro. Przeważnie są sprzedawane w pakietach. A z artykułami pisanymi prawie na zamówienie spotkać się można nawet w Interii.

Po takich pierwszych rozmyslaniach i zaszufadkowaniach, przyszedl czas, żeby coś wybrać dla siebie.

Padło na program partnerski sklepu sportowego i pozyskiwanie klientów poprzez marketing "szeptany" - taki rozumiany po mojemu.

Ponieważ raczej prowadzę dość czynny tryb życia ( rower, siata, narty, pływanie) to musze przyznać, że potrzebuję do realizacji mojej pasji trochę sprzęu sportowego. A więc próbuję powiązać przyjemne z pożytecznym (Podobno taka paca, która zgodna jest z zainteresowaniami, jest najlepsza - zoabaczymy)

Wybrany przeze mnie program oferuje 10% od sprzedanych towarów. Owe 10% można dostać w postaci zniżek na własne zakupy lub po zawarciu umowy o dzieło w postaci gotówki. Wybrałem pierwszy wariant, a wiec odbiór sprzętu na wlasne potrzeby ze znizką.

Rozpocząłem więc "zachwalanie" niektórych towarów z danego sklepu, na niektórych forach tematycznych. Cześć forów nie dopuszcza,lub dopuszcza dość wybiórczo taką formę działalności reklamowej. Oczywiście każde z forów jest nasączone "właściwymi" banerami i pop-upami :-). Tak wiec muszę przyznać, że nie wszystkie fora są pozytywnie nastawione na tą formę marketingu.

W ramach eksperymentu, z mniejszym lub wiekszym natężeniem zajmuję się tą jak na razie jdnostronną współpracą od ok 3 miesięcy. mam już ok 1000 przekierowań i dwóch klientów, którzy kupili za ok 300 PLN. Można więc przyjąc, że zarobiłem 10% z tego czyli 30PLN. Nie jest to osiagnięcie powalające, ale w ramch eksperymentu daje jakiś pogląd na temat programów partnerskich.

Aha na zakończenie podam linka do tego sklepu: [link usunięty]

Gość Gość

Ja polecam ten [link usunięty] . Jasne zasady i bezproblemowa wypłata kaski.

Trochę zaangażowania i pracy, a można całkiem przyzwoicie zarobić.

[link usunięty] można dowiedzieć się z ciekawych książek.

Warto spróbować. [link usunięty] .

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Gość Guest_wilek_*

Wszystkie te stronki pałcą na konta banków polskich lub konta w necie

Można też za te pieniądze doładować telefon

Bardzo prosty sposób na dorobienie paru złoty zapisz się do wszystkich zwiększysz swoje zarobki spróbuj to naprawdę nic nie kosztuje rejestrujesz się za darmo

[link usunięty]

[link usunięty]

[link usunięty]

[link usunięty]

[link usunięty]

[link usunięty]

[link usunięty]

[link usunięty]

[link usunięty]

[link usunięty]

[link usunięty]

Uważacie - bo zarobice na tym kasę hehe ;-)))

Próbujcie szczęścia sprzedając programy partnerskie, choćby tutaj - http://www.partner.proficredit.pl/

Tutaj handlujecie pożyczkami. Prowizja to 2% - przy aktualnej sytuacji na rynku ludzie biorą pożyczki, a nie kredyty - kwestia zachęcenia ;-)

Osobiście polecam programy partnerskie, szczególnie te dotyczące produktów elektronicznych (e-booki, audiobooki, szkolenia, kursy), warto też zapoznać się z PP dotyczącymi finansów.

Co do klikania w reklamy to nie polecam tego typu akcji na zarabianie pieniędzy w sieci, szkoda czasu, wysiłek nie współmierny do zarobionych pieniędzy, jeżeli w ogóle je ktoś nam wypłaci - wiem co mówię.

Normalnie cuda na kiju. Mamy masę polskich firm gdzie z czystym sumieniem zarobimy porządna kasę , nie pare groszy. Jeżeli siedzisz juz godzinami w necie to i zarabiaj właściwie. A nie 100 zł. na miesiąc. Oferty są , wystarczy się rozejrzeć.

Zarabianie w Internecie staje się nie tylko łatwe, ale i przyjemne, kiedy "realizujemy się" (nie tylko pracujemy). Ja pracuje można powiedzieć w swoim wymarzonym zawodzie (i codziennie budzę się z uśmiechem na twarzy, nie tylko w dniu wypłaty).

Ze swojej strony zachęcam do zapoznania się z programem partnerskim easy-forex. Jest to pp z branży forex, które mają chyba najwyższe stawki ze wszystkich programów dostępnych w sieci. Ogólnie zarabiasz od każdego aktywnego klienta, którego skierowałeś do easy-forex (CPA do 250 dolarów), masz udział w jego przychodach w postaci bonusu za zysk z jego obrotu i wiele narzędzi marketingowych takich jak ebook, tabele walut, banery czy przeliczniki walut do umieszczenia na swojej stronie czy blogu. Osoby zainteresowane odsyłam na stronę z mojego podpisu.

Na buxach mozna zarobić od 100 do 2 tyś $ miesięcznie. I nie idzie tu o kliknięcie reklamy za 0.01 centa. Ale mniejsza z nimi. Poza tym mamy masę innych. Sprawdzone i dochodowe to PP banków. Tu się zawsze zarabia. Następnie inwestycyjne oparte na solidnych światowych firmach, dające do nawet 2% przychodu dziennie. I takie powinno sie wybierać jeśli się chce zarabiać. Reszta to ganianie za poleconym.

Ja od jakiegoś czasu myślę nawiązaniu współpracy z http://www.netsales.pl/ i udostępnianiu ich treści na moim blogu oraz stronie www. Z tego co wiem coraz więcej osob w taki sposób zarabia na życie a zyski mogą być spore. Kiedyś pisałam artykuły ale nie miałam z tego zbyt dużej kasy i teraz szukam innych sposóbów na zarobek. Co o tym myślicie?

Pomysł dobry, sam z niego korzystam. Ale tak uczciwie to zarobisz na kryptowalutach. Obecnie prym wiedzie Preiscoin. I tu bez namawiania czy kombinowania, fakty i tylko fakty mówią nam że jeśli dołączysz to zarobisz. I musisz miec tego świadomość. Obecnie już ta waluta jest na giełdzie. Dzień dnia rośnie w góre. Znacie lepszy i pewniejszy biznes? Za pewne nie. A przynajmniej ja na taki, aż tak dobry nie trafiłem. Tu mam wszystko, łącznie z gwarancją i zarabiam. Poczytajcie - www.preiscoin.pl.tl

To się na okrągło słyszy. Ale my szukamy zarabiania [ ja też ] mimo że mam konkrety na - www.kasanabank.pl.tl oraz 3 dobre firmy na www.preiscoin.pl.tl

Na ankietach można tylko dorobić. Zarobić można np. korzystając z ofert które umieściłem na stronach powyżej. Jest jednak jak widzę problem, brak chęci. O zarabianiu zostało tu napisane prawie wszystko, z podaniem ofert , stron. I ciekawe , kto z czego skorzystał. Samo pisanie o zarabianiu to nie to samo co zarabianie.

Forex Affiliate to jeden z najlepszych na świecie programów partnerstwa finansowego. Od 2003 roku, grupa Easy-Forex, wypłaciła Parterom i Brokerom Wprowadzającym (IB) prowizje o wartości milionów dolarów. Partnerzy zarabiają na skierowaniu do firmy klientów, którzy zajmują się handlem walutami, towarami, opcjami i indeksami Easy-Forex.

Partnerzy Easy-Forex pomagają w rozszerzaniu działalności i są traktowani przez grupę jako część wysoko cenionego personelu. Partnerzy są wynagradzani za każdego pozyskanego klienta. Kiedy zdecydujesz się na założenie konta partnerskiego w Easy-Forex dostaniesz dostęp do linków i materiałów, a jeżeli polecone przez Ciebie osoby zaczną działać to zyskasz prowizje.

Udział w CPA i dochodach jest prowizją przeznaczoną dla afiliantów online i brokerów wprowadzających. Z rabatów Lot i Pip powinni skorzystać klienci, którzy mają znajomych obracających dużymi kwotami lub partnerzy, którzy mają dostęp do doświadczonych traderów handlujących konsekwentnie – prowizje przeznaczone są dla brokerów wprowadzających. Z kolei udział w prowizjach CPA według kraju skierowany jest do partnerów działających online. Partnerzy mogą liczyć także na indywidualne programy prowizyjne oraz programy partnerstwa drugiego stopnia, dzięki czemu mogą zyskać 10% za przychody poleconej osoby.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: [link usunięty]