binkow

Firma sprzątająca

Recommended Posts

Jak szukacie kompleksowych usług dla swojej firmy, najlepiej zdecydować się na współpracę z takim przedsiębiorstwem jak http://www.clarsystem.pl/oddzial-gdansk/ - mają oddziały w wielu polskich miastach między innymi w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Lublinie, Krakowie, Katowicach itp. To dobra opcja, bo można liczyć nie tylko na sprzątanie biura, ale także terenów zewnętrznych, mycie okien na wysokościach czy konserwację instalacji. W ten sposób można zaoszczędzić trochę pieniędzy i co najważniejsze czasu.

Takie firmy mają sens jak działa się w kilku miastach Polski, bo wtedy robisz sobie mapę działań w kraju i zbierasz klientów.

Masz racje właśnie dlatego nasza firma oferująca póki co tylko sprzątanie w Szczecinie , poszukuje przedsiębiorstw o podobnym profilu w sąsiednich gminach oraz województwach. Razem przy współpracy będzie można zdobyć więcej klientów i dzięki temu wykonać więcej prac.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy - dane podane na stronie powyżej. Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.

Okej, a powiedzcie mi, gdzie w normalnej cenie można zamówić środki chemiczne przeznaczone do sprzątania biur? Chodzi mi o taką profesjonalną chemię, nie taką którą sobie można kupić w kiosku pod blokiem. Będę wdzięczny za namiar.

Ja korzystam z produktów ProElite. Tu masz link do ich oferty: http://proelite.pl/ jak ci zależy na prawdziwej chemii samochodowej to moim zdaniem dobrze trafiłeś. To znaczy jest to chemia, która czyści bardzo dobrze, nie ma negatywnego wpływu na auto. No i jest na tyle wydajna, że starczy na dłużej, więc nie trzeba od razu kolejnych zakupów robić.

Świetny pomysł! W ramach pomocy, mogę zaproponować dobry punkt, ze zaopatrzysz się w niezbędną chemię i inne akcesoria dla firmy www.bhf.com.pl są niezastąpieni, my tam też robimy zakupy, zawsze panują korzystne warunki cenowe;)

Jeżeli już udało Wam się założyć firmę sprzątająca to warto abyście zapoznali się z polskim Uberem branży sprzątania - posprzatajmi.pl Zasada działania podobna jak Ubera - dostajesz od nich zlecenia, różnica taka, że to Ty decydujesz o stawkach. Polecam. Ania

Na rynku najmniej jest firm, które operują profesjonalnym sprzętem. Sama kiedyś zajmowałam się szukaniem takich firm, które sprzątają biurowce. Zazwyczaj takie firmy pracowały na tanim, starym sprzęcie. Długo im schodziło i nie były zbyt dokładne. Teraz zatrudniam firmy do sprzątania powierzchni handlowych. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby zajmowały się sprzątaniem wiele godzin. Robię selekcję według sprzętu, którego używają i podstawą są dla mnie takie zamiatarki samojezdne: nilfisk.com/pl-pl/products/Pages/Floor-cleaning/Sweepers/Ride-on-sweepers/group.aspx#linetab=tab-ctl00_PlaceHolderMain_ctl04_ProductListContainerGREY. Podobno nie są trudne w obsłudze, a bardzo ułatwiają.

firma sprzątająca to dobry pomysł, ale musisz pamiętać, że oprócz zleceń najważniejsi są ludzie trzeba ich odpowiednio przeszkolić i przygotować im procedury. jeśli chodzi o sprzęt to sugeruję porządny np. vermop  to jedyna firma dająca gwarancję na 100 prań mopów a ich wózki używane są przez wiele lat

To naprawdę dobry pomysł. Niedaleko m nie funkcjonuje firma  http://www.bon-forum.pl/  która radzi sobie bardzo dobrze w branży zarządzania nieruchomościami oraz przy okazji prowadzą usługi sprzątania zarządzanymi budynkami. Bardzo fajne połączenie, więc może komuś ten pomysł sie przyda.

Dobra firma sprzątająca powinna mieć przede wszystkim profesjonalne środki czystości. Osobiście polecam SauberLab - http://sauberlab.pl/ W ofercie mają nie tylko środki dla firm sprzątających, ale też dla gastronomii, a nawet przemysłu. To wszystko w atrakcyjnej cenie. 

Pomysł na firmę jest bardzo dobry, ale pamiętaj o dobrym profesjonalnym sprzęcie https://www.leifheitsklep.pl/odkurzacze-do-szyb/zestaw-odkurzacz-do-szyb-dry-clean-z-dodatkowa-waska-ssawka-p-51004 . Dzięki niemu okna będą szybko czyste , oraz skróci to twój czas pracy. Moim zdaniem jest to sprzęt godny polecenia:)

A myślałeś może o myjniach parowych? To jest tak naprawde coraz korzystniejszy biznes. I nie musisz niewiadomo czego robić. Możesz ją postawić na własnym podwórku, dogadać się z jakimś właścicielem sklepu, warsztatem samochodowym czy czymkolwiek innym, możesz sam dojeżdżać do klientów, poza tym niektore modele mozna spokojnie uzywac do czyszczenia podlog, elewacji czy nawet przeszklen… ja początkowo miałem obawy czy to jest dobry pomysł, ale kupiłem myjnię parową optima już blisko 3 lata temu i to była bardzo dobra inwestycja.Caly czas jest sprawna, nie ma zadnych usterek, klientów mam codziennie i naprawde można zarobic na niej niezłe pieniadze, także przemysl to, może u Ciebie też by się taka inwestycja sprawdziła.

Z pewnością założenie w większym mieście firmy sprzątającej jest dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli oferta skierowana jest do firm, czy jednostek samorządu terytorialnego. Potrzebne są zwłaszcza odpowiednie maszyny czyszczące i inny sprzęt. Sprawdźcie choćby te od Hako http://www.hako-outdoor.pl/o-firmie/maszyny-wielofunkcyjne/ - to nowoczesne, profesjonalne maszyny wielofunkcyjne, sprawdzają się w wielu zadaniach.

Czy opłaca się założyć firmę sprzątającą? Moim zdaniem tak, ale warto skupić się na firmach, a nie prywatnych osobach - zapewni to stałe, duże zlecenia. Co do kosztów, to początkowe są wysokie, ale po krótkim okresie czasu powinny się zwrócić. Sprawdźcie maszyny czyszczące od HAKO http://www.hako.pl - to jedna z popularniejszych marek, urządzenia są dość wysokiej jakości, bardzo funkcjonalne i wytrzymałe, do firmy sprzątającej nadaje się idealnie.