binkow

Firma sprzątająca

Recommended Posts

Szczerze to słaby biznes dużo użerania się z pracownikami itp bo normalny człowiek nie przyjdzie Ci sprzątać tylko patola wiadomo albo emeryci

Firma Clean Up Home Warszawy dobrze sprząta i to nie za horrendalne kwoty, tak, jak ma to w zwyczaju większość osób prywatnych, a nawet firmy, tylko za naprawdę dobra stawkę. I proszę mnie to źle nie zrozumieć, bo swoja prace wykonują rzetelnie wiec nie odbija się to na jakości. :)

Usługi związane ze sprzątaniem są teraz na czasie więc może warto by było jeszcze pomyśleć o samoobsługowym punkcie z odkurzaczami parowymi Green Stem? Ludzie mogliby podjeżdżać i czyścić swoje tapicerki czy nawet dywany. Para całkowicie zabija bakterie, niweluje zapachy, więc chętnych, zwłaszcza wśród alergików byłoby mnóstwo. :)

Ciężki kawałek chleba. Szczególnie, jeżeli chodzi o przetargi i oferowane stawki. 

Można sobie radzić, tylko trzeba mieć odpowiedni kapitał na start i dobrej jakości sprzęt, a także chemię. 

Lepiej nastawiać się na klientów korporacyjnych i specjalizację. 

Powiem szczerze, że może to być dobry pomysł. Sama wielokrotnie korzystałam ze sprzątania przez firmę Anilop (sprzątającą w Krakowie). Są bardzo dobrzy, w związku z czym przypuszczam, że nie mają problemu ze zbyt małą ilością zleceń.

Na uruchomienie takiego biznesu potrzebny będzie kapitał. Warto skorzystać z dotacji z PUP na rozpoczęcie działalności gospodarczej. To kilkanaście tysięcy złotych, które można przeznaczyć na sprzęt, zatowarowanie, reklamę. O tym, jak napisać wniosek o dotację z urzędu pracy: krb.waw.pl/jak-wypelnic-wniosek-o-dotacje-z-urzedu-pracy/

Prowadzenie własnej firmy sprzątającej jest niezłym pomysłem. Zapotrzebowanie na takie firmy zawsze będzie. Jeżeli się na założenie takiej firmy zdecydujecie to polecam wam zajrzeć na stronę www.bkfwarszawa.com.pl Od nich możecie maszyny sprzątające, sprzęt oraz chemię gospodarczą. Tego typu rzeczy są potrzebne w każdej firmie sprzątającej.

Taka firma ma ogromne szanse na sukces. Ja tylko zainwestowałbym na początku trochę w opinie na Google, wtedy będzie Ci łatwiej dotrzeć do potencjalnych klientów, nie musisz robić tego samemu, wszystkim zajmie się za Ciebie agencja interaktywna https://solv.pl

Prowadząc własną firmę sprzątającą, na pewno trzeba wyposażyć się w odpowiednie środki czystości, które sprawią że wasi klienci będą zadowoleni z efektów waszej pracy. Osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.pollena-paczkow.pl Oni oferują chemię gospodarczą wysokiej jakości.

Jesteśmy firmą budowlaną. Po ukończonej budowie osiedla domków jednorodzinnych musieliśmy szybko uprzątnąć plac. Wynajęliśmy firmę sprzątającą   www.amlux.pl. Pracownicy firmy bardzo dokładnie wysprzątali bałagan po budowie i wnętrza domków. 

Jeśli chodzi o sprzątanie to najlepiej oferować tylko usługi dla firm. Z klientem indywidualnym bywa różnie. Współpracowałam z firmą Anilop z Krakowa i oni skupiają się tylko na profesjonalnym sprzątaniu biur itp. Poza tym łatwiej o stałe zlecenia

Również polecam Anilop z Krakowa - bardzo profesjonalne podejście, przemiła obsługa i atrakcyjny cennik usług - doskonałe rozwiązanie dla firm

Również polecam Anilop z Krakowa - bardzo profesjonalne podejście, przemiła obsługa i atrakcyjny cennik usług - doskonałe rozwiązanie dla firm

Korzystałam ostatnio z pomocy Anilop i jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalna załoga i wcale nie ma w  niej problematycznej obsługi - być może to kwestia właściwego doboru pracowników i dobrej płacy?

W tej kwestii jest już sporo sprawdzonych firm o mocnej pozycji. Sam ostatnio musiałem skorzystać z pomocy takowej, gdyż były lokator zostawił mieszkanie w opłakanym stanie. Serio - dawno już nie widziałem tak zaniedbanego mieszkania. Sam bym się z tym ze 2 dni męczył, żeby wszystko dokładnie odmyć i wyczyścić. Dostałem namiar na Care System http://www.caresystem.pl/ i jestem mega zadowolony. Przyjechali i od razu wzięli się do roboty. Aktualnie - mieszkanie wręcz lśni. Moim zdaniem efekt wart każdych pieniędzy.

Samo prowadzenie firmy potrafi sprawiać wiele przyjemności, trzeba jednak wiedzieć jak do tego podejść. Osoby, które są świeżo po założeniu firmy, często zapominają o marketingu, a to bardzo ważna kwestia, bez której nie da się obejść. Jeżeli szukacie kogoś od reklamy to agencja interaktywna trójmiasto https://solv.pl/agencja-interaktywna-gdansk/ zapewni wam profesjonalne usługi. 

Ja korzystam  z firmy sprzątającej do biura i powiem Wam,że świetnie sprawdza sie ekipa z http://www.perfektanna.pl/. Mają bardzo dobre panie sprzątaczki, wszystko zawsze błyszczy, jest dokładnie i starannie wyczyszczone! Polecam bardzo, zajrzyjcie sobie na ich stronkę, świadczą w pełni kompleksowe usługi.