interno

drukarnie internetowe

Recommended Posts

Drukarnia tak jak sklep obsługuje zamówienia, dodatkowo można sprawdzać na jakim etapie jest zamówienie, przynajmniej tak jest w chroma.pl. A i jeszcze co ważne, to można złożyć zamówienie o każdej porze dnia i nocy. ;)

Na jakiej zasadzie działają drukarnie online? Przyznam, że po raz pierwszy spotykam się z czymś takim

Sprawa jest prosta jak przysłowiowy "kij od szczotki". Drukarnia internetowa do po prostu sklep internetowy, który otwierają normalne drukarnie aby zdobyć ta droga Klientów. Zdarzają się tez pośrednicy, którzy nie maja własnych drukarń ale przed takimi bym przestrzegał - wiadomo ,że każdy chce zarobić więc u nich ceny muszę być wyższe. Jak korzystam na co dzień z bardzo dobrej drukarni online www.print4all.pl będącej kanałem dystrybucyjnym drukarni w realu Centrum Usług Drukarskich (www.cuddruk.pl) - polecam ich bo nigdy mi nie nawalili.

Gość kebab
Sprawa jest prosta jak przysłowiowy "kij od szczotki". Drukarnia internetowa do po prostu sklep internetowy, który otwierają normalne drukarnie aby zdobyć ta droga Klientów. Zdarzają się tez pośrednicy, którzy nie maja własnych drukarń ale przed takimi bym przestrzegał - wiadomo ,że każdy chce zarobić więc u nich ceny muszę być wyższe. Jak korzystam na co dzień z bardzo dobrej drukarni online www.print4all.pl będącej kanałem dystrybucyjnym drukarni w realu Centrum Usług Drukarskich (www.cuddruk.pl) - polecam ich bo nigdy mi nie nawalili.

To ja korzystam drukarnia internetowa tpsdruk , mają lepsze ceny niż print4all, i większy asortyment w sklepie.

Jak narazie nie mam zastrzeżeń. Korzystałem w prawdzie dopiero 2 razy, ale 2 razy dostawa na czas no i ceny rewelacja.

Wcześniej drukowałem lokalnie , ale widomo kryzys:) i 3ba było poszukać jakieś alternatywy żeby nie ciąć ilości a koszta.

A tak apropo jakość bardzo dobra.

Gość kebab

To ja korzystam z drukarni http://www.tpsdruk.pl , mają lepsze ceny niż print4all, i większy asortyment w sklepie.

Jak narazie nie mam zastrzeżeń. Korzystałem w prawdzie dopiero 2 razy, ale 2 razy dostawa na czas no i ceny rewelacja.

Wcześniej drukowałem lokalnie , ale widomo kryzys:) i 3ba było poszukać jakieś alternatywy żeby nie ciąć ilości a koszta.

Gość qwerty01
To ja korzystam z drukarni http://www.tpsdruk.pl , mają lepsze ceny niż print4all, i większy asortyment w sklepie.

Gość qwerty01

Uppsss, za szybko wczesniej kliknelam;)

Ja korzystalam z uslug caffeprint i jestem zadowolona - zamowienie zrealizowane bylo bez zarzutu a kontakt z drukarnia byl rewelacyjny.

Na ogół są znacznie niższe niż w tradycyjnych drukarniach. O wspomnianym print4all też słyszałem że to dobra drukarnia, natomiast tpsdruk odradzam. Zamawiałem tam plakaty i podsumowuję to dwoma słowami. PORAŻKA I ŚCIEMA . Ceny mają ok, ale jakośc druku o której pisze kebab to mnie osłabia. No i pisanie że to drukarnia to jakieś nieporozumienie. To zwykły pośrednik! Nie wiem u kogo drukują, ale niech zmienią drukarnię która wykonuje dla nich wydruki bo popłyną szybciutko.

no nie wiem robercik ja ostatnio zamawiałam u nich i druk był ok nie widziałam tam żadnych braków i od 2 lat nie widzę ich w moich zamówieniach. Drukarnia ]TPSdruk jest dobrą drukarnią wywiązują się z zamówień na czas, ceny mają niewygórowane, a przesyłkę darmową. Ja w dalszym ciągu będę ich polecać znajomym i korzystać z ich usług.

Chciałbym Wam polecić firmę, która zajmuje się drukami 3d, modelingiem 3d, różnymi prototypami, makietami architektonicznymi na bardzo dobrym poziomie. Zamawiałem u nich kilka projektów - spisali się rewelacyjnie. Link zawierający więcej informacji: http://3d-up.pl/

polecam profesjonalistów, bo co raz mniej ich na rynku :)

Ja już tak się przyzwyczaiłem do korzystania z drukarni internetowych, że nawet nie rozważam innej możliwości ;)

Powiem Ci,że ja tak samo. Kiedyś wprawdzie zdarzało się drukować w drukarniach stacjonarnych ale obecnie preferuję jedynie te internetowe. Spróbowałem dla ciekawości i tak zostało. Zamówienie składasz przez internet, bez wychodzenia z domu. Nie trzeba równiez fatygować sie po odbiór zamówienia w stacjonarnej drukarni.

Drukarnia, w której obecnie drukuję ceny ma bardzo przystępne ( konkretnie Openprint: http://www.openprint.pl/ ) a jako stały klient mam dodatkowy rabat.

Jeszcze tańszą opcją jest samodzielny wydruk. Mnóstwo rzeczy takich jak papier firmowy czy ulotki reklamowe, można spokojnie samodzielnie drukowac. Wystarczy do tego dobra i oszczędna drukarka taka jak Epson z systemem ITS http://www.epson.pl/inktanksystem . Jakość takich wydruków na drukarkach Epson jest świetna i z powodzeniem można je wykorzystać do tego, o czym pisałam wcześniej.

Samodzielny wydruk jest ok, ale nie wszyscy potrafią to robić. Dlatego ja wolę trochę zapłacić, ale mieć pewność i na czas. Poza tym coraz więcej osób korzysta z usług drukarni 3D. Zobacz sobie na stronie trojwymiarowi.pl ile to kosztuje i sama ocenisz czy lepiej próbować samemu.