bonio233

Jak sobie dorobić do pensji - kilka pomysłów

Recommended Posts

Ankiety to szkoda czasu, da Ci to chociaż te marne 100 zł dziennie ?  Zapraszam do współpracy ze mną, na luzach zarobisz sobie kilkaset zł dziennie. [ pracapewna@gmail.com ] 

Ja swego czasu właśnie tak jak pisze charrlotte zajmowałam się robieniem biżuterii, ale powiem wam że teraz w czasach aliexpress gdzie masz 10 par za złotówkę to się nie opłaca, a szkoda :( Szyć niestety nie potrafię bo mam dwie lewe ręce :P Natomiast mam jeszcze jeden ciekawy pomysł na dorobienie sobie jeśli macie tylko chwilę czasu. Chodzi mi mianowicie o zostanie korepetytorem, czy to takim stacjonarnym w swoim mieści czy np online przez skype czy hangouty :) Na https://www.e-korepetycje.net/ebook-zawod-korepetytor znalazłam darmowy ebook z naprawdę sporą dawką wiedzy na temat: jak zostać korepetytorem, od czego zacząć lub np to co chyba jest najtrudniejsze jak się wycenić na początek :) Ja mam pomysł taki, że wiadomo pierwsze stawki będą propocyjne, żeby załapać pierwszych klientów ale od razu powiem, że dotyczy to 1 semestru nauki później pójdą trochę do góry, bo nie można robić poniżej cen rynkowych i psuć rynek. Myślę, że na takie onlinowe konsultacje również będą chętni tym bardziej, że planuję obrać grupę docelową: biznesmenów i osoby, które uczą się bussiness english :) Konsultacje byłyby wieczorami po 20, czyli jak już rodzice ogarną dzieci i mają chwilę czasu dla siebie. Wtedy robiłabym hangouty godzinne dla jednej lub większej liczby osób i byśmy rozmawiali. Co myślicie o takim pomyśle? :) 

Dnia 18.12.2010 o 21:49, kodex2008 napisał:

Chcesz szybko i bez dużego wysiłku zarobić spore pieniądze? Tak. To

jest właśnie praca dla Ciebie. Zarobki od 1000 do 3000 złotych.

Wystarczy mieć komputer i połączenie z Internetem oraz w podstawowym

zakresie znać obsługę poczty e-mail. Bezpłatny kurs przygotowawczy i

zero wkładu własnego. Cekam na twoja odp na e-mail

Brzmi naprawdę interesująco, już wysyłam meila w tej sprawie :)

-------------------------------------------------------------------------

Zapraszam na moją stronę: http://grey2018.pl

Jeżeli potrzebujecie na szybko pieniędzy to dobrym pomysłem jest udanie się do lombardu. Tam zawsze na szybko można coś sprzedać lub zastawić. Osobiście mogę wam polecić lombard www.lombard777.pl w Krotoszynie. Płacą bardzo dobre pieniądze.

Tu macie pracę i prosty biznes. Dobra praca jak i biznes w oparciu o produkt wspomagający skutecznie leczenie wielu chorób. Jako jedni z pierwszych mamy możliwość dołączyć do firmy produkującej ten olej CBD. Firma notowana na giełdzie Nowojorskiej. Niska cena, super produkt, ogromne zapotrzebowanie, gwarantuje tu każdej osobie solidne wieloletnie dochody. Poznaj produkt, dowiec się o nim i korzystaj. Pomagam w uruchomieniu. Poznaj ten biznes i dołączaj.  www.olejkonopny.pl.tl

Jesli masz mało informacji to dzwon, tel. na stronie. Również sporo obecnie znajdziemy w internecie. Wystarczy poszukać. Ze względu że temat bardzo modny jest sporo firm które oferują 'niby' najlepszy CBD. Na stronie dowiesz się jak to na prawdę wygląda. Dodam też że to stały dobry biznes na wiele lat. 

Podbiję trochę wątek. Co myślicie o dodatkowych pieniądzach z dzialania jako  konsultantka np. Mary Kay? Widzę po znajomych, że popyt na te kosmetyki jest, więc może warto w to wejść?

Znam, co prawda konsultantką nie byłam ale regularnie kupuję u koleżanki krem do rąk, na moje suche dłonie najlepszy. Koleżanka sobie chwali bycie konsultantką, od paru lat jest, wiem że dla niej to poważny zastrzyk gotówki do domowego budżetu.

jelonek, znam osobę, które naprawdę nieźle sobie radzi finansowo będąc właśnie konsultantką. Sama chętnie bym spróbowała, ale niestety póki co brakuje mi na wszystko czasu, więc nie byłabym w stanie poświęcić go pewnie na tyle, na ile bym chciała, żeby mieć takie wymarzone efekty. Praca z kosmetykami fajna, kosmetyki dobrej jakości. Jeśli chcesz, mogę o jakieś konkrety przy okazji podpytać, tylko daj znać 🙂 pozdrawiam!

A dużo czasu na to poświęca? Bo ja nie ukrywam, ze mam juz pracę i chciałabym, żeby to dodatkowe zajęcie nie zabierało mi zbyt dużo czasu, bo jeszcze chciałabym mieć czas dla rodziny.

No właśnie moim zdaniem to jest fajne w tego typu pracy, że sama decydujesz ile czasu chcesz i możesz w konkretnym miesiącu/tygodniu na to poświęcić:) Kiedy możesz sobie pozwolić, pracujesz więcej, wtedy masz też automatycznie więcej pieniędzy, ale nie jesteś związana limitami sprzedaży, które zmuszałyby Cię do pracy wtedy, kiedy potrzebujesz mieć wolne.

Pracy w necie masa, też i taka na umowę od zaraz. Zarabiam w wielu firmach od lat, jak ktoś chce wystarczy pisać pracapewna@gmail.com 

A jak to wygląda z ilością pracy? Mam jakieś normy do wyrobienia czy minimalną ilość sprzedanych kosmetyków, czy to już ode mnie zalezy?

Na umowę i kontrakt na 5 lat. Można zarabiać oglądając reklamy TV poprzez specjalny dekoder.  Średnio ok 1 tys zł miesięcznie.  Obecnie w pasie geograficznym od Śląska po Kraków. [ dla innych osób jest tu po prostu dobry biznes ] a kontakt macie wyżej.