Mario167

Marketing w Internecie

Recommended Posts

Serdecznie Witam.

Drodzy użytkownicy na pewno niejednokrotnie zastanawialiście się jak rozkręcić swój własny interes w sieci. Oczywiście wszyscy poszukujemy wiedzy właśnie w internecie co jest zarówno zaletą jak i wadą naszego działania. Co mam na myśli? Sam nie raz spotkałem się na forach internetowych z różnymi opiniami o e-biznesie, które częściej mnie de motywowały do działania, wielu z nas niestety szybko poddaje się podczas rozkręcenia swojego internetowego interesu a potem samemu umieszcza opinie typu "to się nie opłaca, nie trać czasu". Proszę Państwa na prostym przykładzie, Bracia Koral zaczynali swój interes od produkcji lodów w stodole i sprzedaży swojego produktu znajomym. Dziś są już milionerami. Dlaczego? Otóż nie poddali się. Chyba nikt na tym forum nie myśli że było im łatwo rozkręcić i utrzymać się w branży. Drodzy czytelnicy dziś prócz dobrego pomysłu potrzebna jest też dobra reklama. W e-biznesie mamy bardzo dużo możliwości potrzeba tylko chęci, nakładu pracy oraz niezbędnej wiedzy. Dziś pragnę zaprosić Państwa do przeczytania pewnej książki pt "Marketing internetowy w praktyce - jak rozkręcić dochodowy biznes w internecie". Z pośród wielu osób, które przeczytały już tą jedną z pozycji pragnę przedstawić Państwu wybrane komentarze:

2009-06-09

Małgorzata Adamczyk

Jestem konsultantem w firmie zajmującej się odszkodowaniami

Internet ma wielką siłę. Miliony ludzi codziennie go przegląda. W dobie kryzysu,problemem staje się brak pracy - wielu z nas,szuka pracy przez internet(nie mówię tu o łańcuszkach,piramidkach itp.) Od czego zacząć,do czego potrzebna jest strona internetowa,co jest najlepszym biznesem w internecie i wiele,wiele innych arcyciekawych porad. To jest fantastyczne szkolenie marketingowe!

2009-01-23

Michał Kubiak

Prywatny przedsiębiorca

Wyczerpująca pozycja dla każdego pragnącego osiągnąć sukces w e-biznesie. Publikacja zawiera bezcenne porady bez, których osiągnięcie sukcesu może być trudne. Przeczytanie tej pozycji pomoże ukierunkować nasze działania marketingowe.

Czy możemy obejść się bez jej przeczytania? Tak! Jednak musisz gdzieś odnaleźć wiedzę potrzebną do założenia biznesu. Pamiętaj mądry Polak po szkodzie.

Możesz kupić tą książkę w postaci ebooka lub zwykłej książki.

Chcesz wiedzieć więcej? wejdź:

[link usunięty]

Pozdrawiam

Mariusz

Jeśli chodzi o http://www.netimage.pl/ to temat jest naprawdę szeroki - tego nie da się opisać w kilku linijkach. Generalnie polecam prowadzenie działań skutecznych - pozycjonowania, marketingu w społecznościach, bo to faktycznie przynosi oczekiwane efekty.

Sam bardzo interesuję się tematem marketingu w internecie, bo naprawdę w branży technologicznej jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia z punktu widzenia marketingowego. To szerokie pole do popisu niektórzy potrafią bardzo dobrze wykorzystać, już nie raz spotkałem się z świetnie skonstruowanym marketingiem wirusowym, który bardzo szybko podłapali użytkownicy internetu i wykorzysali nawet jako mem, marek tutaj przytaczał nie będę :)

Hmm, generalnie w przypadku marketingu internetowego, wszystko się rozbija o to, jakim doświadczeniem tak naprawdę dysponujesz w tej materii. Jeżeli niskim, to raczej nie próbuj działać na własną rękę, bo możesz osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego, a tego przecież nie chcesz, prawda? Najlepiej, moim zdaniem jest zlecić marketing zewnętrznej firmie, która zadba o to, aby twoja strona stała się popularna. Wiesz pozycjonowanie i te sprawy. Co do firm, sprawdź w internecie, jest ich od zatrzęsienia jak np. Ministerstwo Reklamy

Samodzielne działanie nie ma sensu - brak doświadczenia robi swoje, co widzę sam po sobie. Jakiś czas temu zleciliśmy agencji Funkymedia prowadzenie profilu na FB. Nie tyle ma dla mnie znaczenie duży wzrost ilości fanów, co raczej wzrost sprzedaży przekierowanej z FB, czego do końca się nie spodziewałem. A jednak to działa - FB wcale nie jest wyłącznie wizerunkowe!

Też tak uważam, bez odpowiedniej wiedzy i instrumentów będziemy stać w miejscu podczas gdy konkurencja idzie do przodu. Warto więc zlecić komuś z polecenia aby się tym zajął.

---------------------------------

http://www.triocf.pl/uslugi/restrukturyzacja-przedsiebiorstwa

Natrafiłem ostatnio na firmę, która zajmuje się marketingiem afiliacyjnym i powiązanymi z tym tematem rzeczami. Szukałem czegoś sprawdzonego, mogę nawet więcej zapłacić za dobrą jakość produktu, tylko muszę być pewien, że moje wymagania zostaną zaspokojone. No i koniec końców, trafiłem na tę firmę afiliacyjną: https://www.salesmedia.pl/

Polecam każdemu. :)

Jeśli chodzi o działania w internecie, to myslę, że podstawowym będzie pozycjonowanie. W tej kwestii firmom z Lublińca wskażę [link usunięty] - mam nadzieję, że się przyda.

Podstawa to własna strona  i jej dobra pozycja. Wiem cos o tym, bo juz od pewnego czasu korzystam z usług [link usunięty] i wiem,  że to się sprawdza, bo widzę po swoich przychodach, Wiele osob sprawdza wszystko na necie, a jak Cie tam nie ma, to nie istniejesz, taka prawda. Wykreowani są bardzo rzeczowi i po prostu robią swoją robote - czyli to, czego od nich oczekuje.

Marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/ jest skuteczną opcją reklamy, korzystam z niej od roku i co róż mam nowych klientów, jestem zadowolona, że postanowiłam go kupić