Zaloguj się, aby obserwować  
linka

Fundusz na przedszkole

Recommended Posts

Czy moge ubiegać sie o fundusz z uni na otwarcie przedszkola? Mam domek z ogródkiem, ale żeby spełniał normy między innymi sanepidu, musiałabym go wyremontować, jak kupić pare rzeczy dla maluszków. Czy jest taka możliwość? Słyszałam że jak istnieje już przedszkole to można dostać dotacje na dziecko, ale jak to jest zanim jeszcze go otworzymy.

Przedszkole to również działalność więc myśle że śmiało możesz pisać o dotacje, najwyżej odrzucą twój wniosek. Obecnie brakuje przedszkoli to powinni przychylic sie do twojego wniosku bo na pewno chętnych bedziesz miec i jest szansa że poprowadzisz je długo.

Wiem że miasta dostają dotacje na edukacje, i z których tych pieniędzy moga otworzyć bądz wyremontować przedszkole. Natomiast nie wiem jak to jest z osobami prywatnymi, czy im też przydzielają. Może coś poszukasz w internecie, na pewno powinno coś pisać na ten temat.

Pozdrawiam

Wiesz są jakieś fundusze specjalne przeznaczone na przedszkola i ogólnie na edukację, ale raczej nie dostaniesz pieniędzy na ot, tak sobie prowadzenia przedszkola, lecz na jakiś program np. edukację ekologiczną, czy też programy pomagające wyrównywaniu szans dzieciom z problemami -np. dysleksją, ADHD itp. trzeba poszperać w sieci i zobaczyć na jakie cele chętnie dają. Zazwyczaj wymagany jest jakiś wkład własny - masz przedszkole i fachową kadrę:)))

a dlaczego nie, musisz mieć dobry plan żeby pokazać że twój biznes jest przyszłościowy i dotacja nie pójdzie na marne. Ale żeby mieć taki plan, skorzystaj z pomocy kogoś kto zna się na rzeczy. Ja tak zrobiłem i dostałam dotacje. Mój plan pisali dla mnie w biurze Rachmistrzowie, ale Ty penie masz gdzieś w okolicy sprawdzone biuro.

Pozyskiwanie nowego kapitały jest sprawą kluczową jeśli chodzi np o rozwój swojego biznesu lub też założenie wszystkiego od podstawa. W internecie możemy znaleźć bardzo ciekawe artykuły na ten temat. Dla mnie jednym z takich jest http://ofunduszach.blogx.pl/2016/11/23/poz...owego-kapitalu/ To prawdziwa skarbnica wiedzy dlatego też warto tam zajrzeć i samemu się zapoznać z treścią artykułu.

Jeżeli chcecie założyć własne przedszkole to będziecie musieli wyposażyć się w odpowiednie meble przedszkolne. Polecam wam firmę www.refas.pl Zajmują się wytwarzaniem mebli szkolnych i przedszkolnych. Mają szeroki wybór i dobre ceny.