Zaloguj się, aby obserwować  
bohun84

szukam tanich ulotek, banerów, gadżetów reklamowych

Recommended Posts

Witam, może to nie ja korzystałem ale słyszałem same dobre opinie. [link usunięty] , korzystne ceny i spory wybór. Warto wejść na ich stronę i zapoznać się z ofertą. Może akurat to będzie to czego Pan szuka.

Pozdrawiam

Gość ergo

Jeżeli szukają Państwo tanich gadżetów najlepiej u producenta :) smycze i długopisy robimy sami inne gadżety załatwiamy tez niedrogo zawsze warto zapytać.

No cóż produkuję [link usunięty] oraz [link usunięty] chyba w Polsce. Powiem tak: jeszcze 10 lat temu był to szał teraz budżety coraz skromniejsze a firmy nie szukają posredników jakimi sa agencje reklamowe a raczej wyszukują samych producentów takich jak my.

Niestety nawet my mając tak niske ceny na długopis z grawerem bo COSMO z grawerem kosztuje u nas juz od 1,30 zł netto a smycz można kupić od 0,95 zł netto - to nawet my tylko z tej produkcji na pewno byśmy się nie utrzymali. Dlatego musieliśmy uruchomić dodatkowa działalność wynajem mieszkań w Łodzi. Są to apartamenty jak [link usunięty] w centrum. I to jest działalność która daje nam największy przychód. sama agencja reklamowa i produkcja smyczy i długopisy są tylko dodatkiem.

smycze reklamowe

Gość paweł

hej, ja zamawiałem dla siebie ulotki i wizytówki w caffeprint.eu, jest to drukarnia internetowa, więc dodatkowo zaoszczędzisz jazdy. zamówienia realizują szybko, druk jest jakościowo bardzo dobry, ze wszystkich drukarni z którymi pracowałem ta była najlepsza. polecam życzę udanych realizacji:)

Na własnym przykładzie mogę ci napisać, że dobre ceny mają tutaj - http://www.artpress.bydgoszcz.pl/

Zamawiałem długopisy, koszulki i plakaty. Zamówienie składałem na jesieni - z tego co widzę, to warunki od tamtej pory się nie zmieniły.

wpadłam ostatnio na taką stronę www.zaplanujreklame.pl nic konkretnego nie polecę bo jeszcze nie korzystałam, ale sporo ofert, można sobie poprzeglądać.

Już coś tam wspomniałem. Zauważyłem, że skuteczne są http://artpress.eu/torby-reklamowe/torby-foliowe Ludzie je faktycznie wykorzystują - a jakie są wasze doświadczenia?

Już coś tam wspomniałem. Zauważyłem, że skuteczne są [link usunięty] Ludzie je faktycznie wykorzystują - a jakie są wasze doświadczenia?

Faktycznie, sporo osób zwraca na nie uwagę i bez skrępowania nosi ze sobą do sklepów. Ulotni też mają rację buty, jednak lepiej nie inwestować za bardzo - kupić tanio i dużo.

Witam,

Ja polecam warszawską drukanię advertart online - tu ich adres [link usunięty] . wysyają ulotki, plakaty i wszystkie inne materiały na terenie całej Polski za darmo więc lokalizacja nie ma znaczenia, poza tym są bardzo tani i rzetelni, wiem bo już coś tam u nich drukowałem.

Ja na co dzień zajmuję się organizacją konferencji - zazwyczaj wręczane są wtedy różne gadżety. W ostatnim czasie kupujemy najczęściej takie reklamowe pamięci usb : http://www.flashstore.pl/ które są bardzo popularne wśród uczestników i moim zdaniem cieszą najbardziej.

Nie kosztuje to dużo a stanowi bardzo dobrą metodę promocji firmy.

Jak coś jest tanie, to niestety nie jest dobre! Taka prawda. Ja sam długo się zastanawiałem jaką agencję wybrać i w końcu wybrałem Babilon Media. Uwierz mi, że cena nie była tutaj najważniejsza, bo dla mnie najważniejszy jest efekt! Klient musi wiedzieć, że jestem profesjonalistą i że może mi zaufać!

Polecam kalendarze Basco. http://www.kalendarze.net.pl/?2/Kalendarze-biurkowe można zobaczyć jak wyglądają. Kalendarze są tanie i różnych rozmiarów, więc do koloru do wyboru.

jeżeli chodzi o banery reklamowe to polecam z czystym sumieniem firmę: [link usunięty]

solidni i robią swoją robotę porządnie, jestem zadowolony z szyldu jaki mi zrobili nad wejściem.

pozdro i powodzenia

Mój kolega kiedyś korzystał z słodkich upominków. Kupił takie puszki z cukierkami na której było logo firmy. Możesz zobaczyć jak to wygląda na [link usunięty] . Te puszki się sprawdziły, mimo, że zawartość zniknęła bardzo szybko to i tak została puszka. Genialny pomysł.

Wiadomo, że każdy szuka jak najtańszej oferty, ale trzeba sobie postawić pytanie czy na pewno tanie znaczy dobre, a w przypadku materiałów promocyjnych ma to duże znaczenie. Zobaczcie sobie przykładowo na [link usunięty] , by zobaczyć jak mogą wyglądać właśnie dobrze przygotowane materiały jak broszury czy też przemyślany logotyp firmy. Od razu zwraca to uwagę i jest ciekawsze od mało profesjonalnej szaty graficznej za niską cenę.

Znalazłem ciekawą wyszukiwarkę drukarni: [link usunięty]

Bez problemu znajdziej odpowiednią drukarnię w swojej okolicy ;)

Ja ostatnio musiałam znaleźć drukarnie mającą w ofercie [link usunięty] . Nie było łatwo znaleźć coś odpowiedniego ale ostatecznie zdecydowałam się na taką, która umożliwia kontakt internetowy. Głównie dlatego że nie miałam zbytnio czasu osobiście chodzić i coś ustalać a tu była możliwość załatwienia wszystkiego mailowo i telefonicznie. W dodatku w dobrej cenie.

A zerknij sobie tutaj: http://ostry-sklep.pl/ . Na stanie znajdziesz bardzo wiele ciekawych rzeczy.

Myślę, że warto jest się zainteresować.

Pozdrawiam.

Może najpierw warto przygotować jakiś plan działań marketingowych i potem zastanowić sie jakie gadżety są potrzebne. Dobrze jest stworzyć sobie profile grup docelowych to wtedy będziemy wiedzieli jakie gadżety będą najlepsze. Dla studentów np. dobre będą pamięci usb http://www.extrema.com.pl/o,4,56,pamieci-usb-pendrive.html Najlepiej zrobić sobie listę różnych drukarni i agencji i tam popytać co i za ile mogą nam przygotować.

Jeżeli chodzi o druk różnych materiałów reklamowych, to może zobaczcie sobie jeszcze na tej stronie internetowej, gdzie można przykładowo zamówić [link usunięty] . Takie zamawianie druku online jest na pewno bardziej opłacalne. Znajdziecie tam również wiele innych możliwości jak np. zamawianie broszur czy ulotek. W przypadku promocji firmy będzie to na pewno dobre rozwiązanie.