bohun84

nowa firma - polećcie usługi dla firm

119 postów w tym temacie

Dnia 6.01.2018 o 13:48, Berni napisał:

ale jak swoją? że ty jesttes tam pan i władca? i jak to się sprawuje?

hahhaha chciałbym :D nie, ja tylko mały żuczek który korzysta z ich usług. chodziło mi, że to u nich mam więc moi są :D a jak się sprawuje, no w porządku, moim zdaniem stają na wysokości zadania bardzo dobrze bo i to niedrogo w porównaniu do konkurencji i normalny kurier wyższych lotów czyli nie ma problemow z zaginięciami, uszkodzeniami. zwrot pobrań bardzo szybki - to jest plus bo dużo ludzi tą formę wybiera.

z mojego researchu wyciągnąłem podobne wnioski jeśli chodzi o teorię - w praktyce nie miałem jeszcze okazji zobaczyć jak to wygląda ale kusi fakt, że mając oprogramowanie do wysyłania zintegrowane ze sklepem nic za to nie płacę bo opłaca sie tylko paczki i to w systemie przedpłaconym - ile chcesz tyle przelewasz na swój portfel a później tylko kilka kliknięć i z tego Ci automatycznie odejmuje na zamówioną paczkę, więc nie czekasz później na jakieś potwierdzenia, księgowania itd to po pierwsze, a po drugie nie musisz tam wpłacać ani regularnie ani dużych kwot więc jeśli akurat sprzedaz nie idzie nie blokujesz kasy którą możesz wydać na reklamę cyz cokolwiek innego.

Ofert typu http://zadbajobezpieczenstwo.pl/ jest na rynku całkiem sporo. Zastanawiam się, ile tak naprawdę jest potrzebnych i z jakich najchętniej korzystają przedsiębiorcy. Z tego, co zdążyłam się zorientować, są na rynku rozwiązania, które wydają się całkiem nieprzydatne.

Zdecydowanie outsourcing!

Oszczędzasz czas na rekrutację, otrzymujesz pracowników dokładnie takich jakich potrzebujesz. Dodatkowo, oszczędzasz na utrzymaniu oraz konieczności wynajmu dodatkowych biur.

Podsyłam artykuł, zestawiający outsourcing między potrzebą a koniecznością.

http://billennium.pl/blog/outsourcing-potrzeba-czy-koniecznosc/

Ważne jest aby wybrać dobrego partnera, który się całą logistyką naszych zamówień. Ja postawiłbym wszystkie pieniądze na http://www.bitlogistics.pl , jednak renoma w kraju robi swoje! Akurat na tym nie warto oszczędzać, a kierować się skutecznością i terminowością.

Ukraina. Skrzynie, opakowania euro, palety drewniane. Od 5 zl/szt. Oferujemy najwyzszej jakosci palety z drewna, opakowania transportowe, skrzynie, palety euro, przemyslowe wlasnej produkcji. Wedlug specyfikacji na zadany wymiar po obrobce termicznej. Stosujemy drewno fitosanitarne, suszone w komorach suszarniczych. Sosna, jodla, olcha, brzoza, topola, osika, klon itp. Szerokie zaplecze techniczne umiejscowionych fabryk produkcyjnych z duza powierzchnia magazynowa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Akurat jeśli chodzi o bieżące wysyłki, to na pewno warto korzystać w tym celu z dobrych firm kurierskich. Najbezpieczniej i najbardziej opłacalnie jest składać przesyłki za pośrednictwem strony Furgonetka.pl. Tam nie tylko natraficie na tanie przesyłki kurierskie, ale też na bieżąco będziecie mogli monitorować stan Waszych przesyłek. To bardzo korzystna rzecz.

Na którymś etapie od założenia firmy zapewne będziesz myślał o wdrożeniu oprogramowania ERP lub innego do zarządzania, z resztą chyba już kilka osób Ci to doradzało. Ważne jest, żeby się na tym nie przejechać – polecam dobry tekst na ten temat: https://goodpoint.blog/nieudane-wdrozenie-systemu-biznesowego-5-najczestszych-przyczyn/
Systemy ERP rzeczywiście działają, ale jak się je dobrze dobierze i prawidłowo wdroży.

Jeżeli myślisz o firmie transportowej to zatrudnij od razu firmę która będzie ci pilnowała rozliczeń kierowcy z czasu pracy. U mnie coś takiego robi Rakbit - Rozliczenie kierowcy. Niedługo możliwe nawet że będzie to wymagane także szukaj firmy już za wczasu ;)

To zależy na jakim etapie masz już biznes. Ale jeśli masz już jakąś bazę klientów, warto zaiwnestować w karty lojalnościowe - aby nie poszli dalej, do kolejnej firmy. Mogę Ci polecić firmę, która mi coś takiego ogarniała - Cardon, z Krakowa. Świetni ludzi, znający się na biznesie.

Ukraina. Deska parkietowa od producenta 25 zl/m2. Lamele z orzecha wloskiego, dab, jesion, czeresnia, teak. Ukladanie, uslugi, ekipy. Kijow, zaklad drzewny. Produkcja podlog, plyt klejonych lamel laczonych oraz litych z drewna lisciastego i iglastego, asortyment uzupelniajacy. Deska orzechowa tarasowa dwuwarstwowa, lamele, panele matowe drewno, naturalny olej/lakier. Module, bloki formatowane i szlifowane z elementow litych, forniry, schody debowe, jesionowe klejone na beton, teak thermo bursztyn, dab europejski. Wymiary szerokosci, dlugosci w zaleznosci od zamowienia. Ekipy parkieciarskie, uslugi remontowo-wykonczeniowe, cyklinowanie, montaz, ukladanie paneli, parapetow, ogrzewanie podlogowe. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Ukraina. Skrzynie, opakowania euro, palety drewniane. Od 5 zl/szt. Oferujemy najwyzszej jakosci palety z drewna, opakowania transportowe, skrzynie, palety euro, przemyslowe wlasnej produkcji. Wedlug specyfikacji na zadany wymiar po obrobce termicznej. Stosujemy drewno fitosanitarne, suszone w komorach suszarniczych. Sosna, jodla, olcha, brzoza, topola, osika, klon itp. Szerokie zaplecze techniczne umiejscowionych fabryk produkcyjnych z duza powierzchnia magazynowa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Wcześniej właśnie padło pytanie o sklep internetowy połączony z magazynem. Takie rozwiązania są dość właśnie powszechnie stosowane, ale do obsługi magazynu jak najbardziej po prostu potrzebny jest profesjonalny wózek widłowy. Z własnego doświadczenia polecam te z Bilift (polska firma, mają różne wózki, różne sposoby finansowania). A sam wózek widłowy można albo kupić, albo wynająć krótko lub długoterminowo.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się