Zaloguj się, aby obserwować  
linka

Usługi fryzjerskie

Recommended Posts

Mam fajny pomysł na biznes i nie trzeba dużego kapitału. Dziewczyny, które są fryzjerkami bądz stylistki mogą świadczyć swoje usługi. Praca fajna, klienta dzwoni i fryzjerka jedzie do jej domu żeby zrobić fryzurke bądz makijaż bo można dodatkować też to robić. Moja znajoma tym się zajmuje i codziennie ma pełno klientek, a przed sylwestrem trzeba do niej się zapisać.

Pomysł sprawdzony dużo dziewczyn tak sobie dorabia i dobrze jeżeli znają się na rzeczy to czemu nie. Usługi takiego typu myśle że będa cieszyć się cały czas wzięciem. Widać kobiety coraz więcej eksperymentują ze swoimi włosami i potrzebują pomocy. Usługi fryzjerskie w domu bardzo wygodna rzecz :P

Sama korzystam z takich usług i jestem bardzo zadowolona. Mam kolezanke, która zawsze do mnie przychodzi i uczesze. Zna moje włosy i wie jaka fryzura odpowiednia, nie musze biegać po innych zakładach wystarczy jeden telefon. Polecam takie usługi :P

Dobry sposób żeby zarobić albo dorobić do skromnej pensji. Dziewczyny, które są dobre w swojej dziedzinie powinny dać rade bez problemów. Praca przyjemna, sama sobie jesteś szefem. U klienta tez miło, w czasie pracy można pogadać i wypić kawke :P

Wizyta u fryzjera zawsze wiąże się z dreszczykiem emocji, nawet gdy chodzi o banalne podcięcie grzywki. Chodząc za każdyn razem do innego fryzjera nie wiemy co nam zrobi z włosami. Dlatego myśle że korzystanie z takich usług to bardzo dobry pomysł wkońcu będzie można mieć jednego sprawdzonego fryzjera i to jeszcze na telefon :P

Widzę w necie bardzo dużo ogłoszeń dziewczyn, które przedłużają włosy. Mają, jak się okazuje sporo zleceń, a te, które są solidne i fajnie wykonują przedłużanie nie narzekają na brak zleceń. Mam takie uczucie, że usługi świadczone w domu są ok. wiele zbaieganych konbiet lubi i akceptuje tę formę. Dobrze jeszcze przy okazji nauczyć się drobnych zabiegów kosmetycznych typu henna, regukowanie brwi?

jak masz kogoś dobrego w usługach fryzjerskich to może się udać. Bo tak, to mi się wydaje, żefryzjer woli się zatrudnić w salonie - nieźle zarobi, czysto, ciepło - a tu pomykac po mieście w różną pogodę z całą walizą sprzętu.

Ja korzystałam przez dwa lata z takiej dojeżdżającej fryzjerki. Ona świetnie ścinała włosy - rewelka i szefowa ją z jakiś przyczyn zwolniła - było to kilka lat temu i nie było takiej możliwości zatrudnienia jak teraz i p. Ania zaczęła dojeżdżać - stałe klientki , niemal wszystkie poszły za nią - każda z nas rozdała telefon do niej jeszcze innym. Ma teraz tyle zleceń że trzeba umawiać się na kilka dni wcześniej, a poza tym jaką ona ma swobodę - portrzebne wolne - nie umawia się i już!

Pomysł jest jak najbardziej fajny, ale przemyśl to, czy posiadasz odpowiedni budżet. ZObacz - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/category/u...skie?horizontal To jest lista urządzeń, które potrzebujesz. I tutaj oszczędzanie jest bez sensu, bo stracisz klientów. Akurat to tańszy wariant, bo na mieście będzie drożej. Stać Cię na to?

A ja taką pracę potraktowałabym jako dorywczą. Wolę jednak mieć tę świadomość, że mam coś stałego (i jednocześnie stały dopływ gotówki). A tak...? Nigdy nie ma pewności, że będziesz mieć klientki. No chyba, że będziesz naprawdę dobra i wyróżnisz się na tle całej konkurencji.

Pomysł ciekawy,poniewaz usługi fryzjerskie zawsze będą na topie i beda potrzebne,tym bardziej jeżeli masz do tego tzw: "smykałkę". Pytanie czy chciałbys się tym zająć na poważnie i dużo zainwestować czy też ma być to taka praca dodoatkowa dla własnej przyjemności?

Z moich obserwacji wynika, że fryzjer zawsze sie utrzyma :) U mojej ciotki w małym miasteczku na dwóćh ulicach jest z 6 fryzjerów i kazdy nieźle prosperuje, ma własnych klientów.

Ja mimo wszystko wolałabym jednak skorzystać z usługi w profesjonalnym salonie: http://www.lolomanolo.pl/ , niż z umiejętności osoby, która będzie odwiedzała mnie w domu. Przede wszystkim dlatego, że gdybym chciała robić zabiegi fryzjerskie w domu to wykonałabym je samodzielnie lub zaprosiła koleżankę.

A przecież w tej sytuacji chodzi również o sam fakt wyjścia z domu, spędzenia czasu w otoczeniu profesjonalistów, innych klientek, nawiązania jakichś relacji, a nade wszystko skorzystania z wszelkich narzędzi, których dojeżdżająca do domu klientki fryzjerka nie jest w stanie mieć ze sobą. Zdecydowanie polecam jednak salony!!!

a ja podrzucę pomysł od siebie. bardzo fajna opcja z którą ostatnio spotkałam się w salonie fryzjerskim to możliwośc rezerwacji online wizyty. Nie trzeba dzownić i próbować znaleźć termin w którym i fryzjer i klientka są wolni. Można sobei spokojnie otworzyć swoj kalendarz i tak to dopasować. Są systemy takie jak booking please, które umozliwiają własnie takie rezerwowanie. Wg mnie bardzo dobry pomysł ;)

Tutaj https://www.moment.pl jest świetny portal. Można tam bowiem znaleźć najlepsze salony fryzjerskie i dokonać rezerwacji wizyty online. Koniecznie poczytajcie  opinie zweryfikowanych klientów. Okażą się bardzo pomocne.