linka

Sklepy internetowe

50 postów w tym temacie

Proponuje aby podzielić się opiniami dotyczącymi zakupów w sieci. Na pewno macie zwoje ulubione sklepy jak i te których nie polecili byście nikomu. Ja często robię zakupy i pare razy się naciełam, bo towar nie był taki jak mówił opis.

A jak było u was mieliście jakieś nie przyjemne wpadki?

Mi się raz zdarzyło, że przyszła bluzka w kolorze którego nie zamówiłam. Po kilku telefonach i mailach oraz odesłaniu bluzki, przyszła we właściwym kolorze. A tak pozatym wszytko w porządku. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żebym zapłaciła, a towar nie doszedł i oby tak dalej. :P

Ja korzystam przeważnie z allegro. Wybierając sklep kieruje się komentarzami, patrze czy ma jakieś negatywy. Ostatnio kupiłam zabawke dla siostrzenicy i coś paczka nie przychodziła. Po 2 tygodniach dostałam telefon że bardzo mnie przepraszają gdyż dopiero teraz wysłałi paczke i jako przeprosiny dodali gratisy :P

Ja lubie kupywać w sklepach internetowych i robie to bardzo czesto. Do oferty w sklepach internetowych mamy dostęp przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu możemy robić zakupy w dogodnej dla nas porze dnia i nocy. Również w takich sklepach jest większy asortyment, jedynie wadą jest to że nie możemy ich dotknąć ale naszczęście jak do tej pory wszystkie moje zakupy w internecie były trafione :P

Jedną z wad sklepów internetowych jest ich mniejsza wiarygodność niż sklepów tradycyjnych. Wybierając się na zakupy do sklepu tradycyjnego, jesteśmy pewni, że sklep naprawdę istnieje i funkcjonuje, rozmawiamy ze sprzedawcą. Robiąc zakupy w Internecie, widzimy tylko przedstawioną przez niego ofertę. Nie jesteśmy często do końca pewni, czy dany sklep naprawdę funkcjonuje, czy obsługuje zamówienia, czy po drugiej stronie siedzi osoba, która zajmuje się tym sklepem.

Jedną z wad sklepów internetowych jest ich mniejsza wiarygodność niż sklepów tradycyjnych. Wybierając się na zakupy do sklepu tradycyjnego, jesteśmy pewni, że sklep naprawdę istnieje i funkcjonuje, rozmawiamy ze sprzedawcą. Robiąc zakupy w Internecie, widzimy tylko przedstawioną przez niego ofertę. Nie jesteśmy często do końca pewni, czy dany sklep naprawdę funkcjonuje, czy obsługuje zamówienia, czy po drugiej stronie siedzi osoba, która zajmuje się tym sklepem.

To prawda największą wadą takich sklepów jest ich wiarygodność. Kupując u nich ciężko określić czy to nie są oszuści. Kupując w sklepie internetowym raczej zamawiam za pobraniem nie wpłacam pieniedzy na konto zanim nie zobacze towaru.

www.Agito.pl

Są tam bardzo niskie ceny! Bardzo duży wybór artykułów.

Jest to dla mnie najlepszy sklep. Ostatnio dużo kupowałem sobie i innym kumplom z tego sklepu.

Wysyłka natychmiastowa, jeśli zalezy Ci na czasie to jak najbardziej polecam :P

ja nie kupuje za bardzo w sklepach internetowych ale za to mój chłopak robi to bardzo często i chwali sobie taki sposób zakupów ;)

Ludzie mimo wszystko wolą iść na normalne zakupy, namacalne. Mogą przedmiot dotknąć, obejrzeć dokładnie....i to przeważa jednak. ;/

Ludzie mimo wszystko wolą iść na normalne zakupy, namacalne. Mogą przedmiot dotknąć, obejrzeć dokładnie....i to przeważa jednak. ;/

no dokładnie , szczególnie jak w gre wchodzą ubrania czy buty, no chyba ze zamawiasz w Nike który trzyma stała rozmiarówkę

no może i macie rację, że to co jest namacalne jest lepsze, ale sami musicie przyznać, że ceny w e-sklepach są niższe niż w takich normalnych, ja ostatnio kupiłem mównicę: http://www.tanie-meble-biurowe.com/mownica-k-2/ i ogónie po pierwsze nigdzie nie mogłem takiej dostać, a jak już znalazłem sklep z takim asortymentem to cena była wyższa o 100 zł :/

www.Agito.pl

Są tam bardzo niskie ceny! Bardzo duży wybór artykułów.

Jest to dla mnie najlepszy sklep. Ostatnio dużo kupowałem sobie i innym kumplom z tego sklepu.

Wysyłka natychmiastowa, jeśli zalezy Ci na czasie to jak najbardziej polecam :P

Mam złe doświadczenia jeśli chodzi o ten sklep. Miałem tam problem z reklamacją. Bardzo długo czeka się na call center.

Jeśli chodzi o sklepy online - najważniejszą i podstawową ich zaletą jest możliwość szybkiego porównania oferty kilkudziesięciu sklepów i wybranie najkorzystniejszej. Jest to dużo szybsze i wygodniejsze niż jeżdżenie przez pół dnia po całym mieście żeby zaoszczędzić kilka PLN. Kolejną zaletą jest dużo szersza i ciekawsza oferta której nie spotkamy w żadnym sklepie stacjonarnym.

Z drugiej jednak strony kupując stacjonarnie możemy dotknąć, obejrzeć, wypróbować - kupując online jesteśmy zdani tylko na zdjęcia i opis.

no dokładnie, tak jak piszesz, jednak fajne ceny to też zaleta e-sklepów...

ja właśnie oglądam ten sklep z postu navigatora: http://www.tanie-meble-biurowe.com i tak sobie myślę, że jak wybiorę i nich zestaw to zaoszczędzę prawie 500zł w porównaniu z wyceną ze sklepu ode mnie z miasta... nawet licząc transport i montaż.

witam!

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to trzeba wiedzieć jaki towar warto kupić, a jaki nie. Znane marki mają gwarancję producenta, więc po otrzymaniu towaru nie trzeba mieć z kupującym nic wspólnego. No chyba, że pośle nam uszkodzony towar lub zepsuty. My handlujemy karma dla psów i kotów, więc jest to towar o małym ryzyku uszkodzenia. No chyba, że ktoś szuka taniej i jeszcze taniej to są takie firmy dla których zdrowie psów i kotów nie jest nic warte. Przechowują towar w złych warunkach i przebijają daty ważności. My mamy na to swój sposób. Nie mamy magazynu! Wszystkie karmy wysyłamy albo bezpośrednio od producenta, albo od dystrybutora. Czas oczekiwania na przesyłkę wydłuża się maksymalnie o 2 dni. Ale ma się pewność, że nasz pies lub kot otrzyma świeżą karmę z bardzo długim terminem ważności. Worek jest nowy, w idealnym stanie. Karma nie wietrzeje, nie była przechowywana w zbyt ciepłym, albo w zbyt wilgotnym i zimnym miejscu.

Jeśli ktoś chce kupić na ostatni moment i nie może poczekać tak długo (max 4 dni!) to trudno. Widocznie nie kocha swoich zwierząt jak my.

ja z reguły w internecie kupuję rzeczy z drugiej ręki na przykłąd na serwisie darmowych ogłoszeń bo można wtedy kupić coś w okazyjnej cenie, ale zdarzyło mi się tez kupować tam nowe rzeczy i sama sprzędaję tam coś co wiem, zę mnie się już nie przyda, jedyne czego sobie nie wyobrażam to robienia zakupów spożywczych przez internet, makabra jakaś, jeśli o to chodzi to wole pojechac sama i przydźwigać siatki, ale przynajmniej wiem co wzięłam i jak to wygląda, a tak to pewnie zapakowaliby jakieś stare mięso :P

Często robie zakupy w mają tam leśne przysmaki: syropy, grzybki, jagody i inne przetwory z Borów Tucholskich. Wszystko jest niezwykle smaczne i zdrowe.

Proponuje aby podzielić się opiniami dotyczącymi zakupów w sieci. Na pewno macie zwoje ulubione sklepy jak i te których nie polecili byście nikomu. Ja często robię zakupy i pare razy się naciełam, bo towar nie był taki jak mówił opis.

A jak było u was mieliście jakieś nie przyjemne wpadki?

Na szczęście nie miałam żadnych wpadek ze sklepami internetowymi, moim ulubioonym sklepem dla dzieciów jest Sklep Pati i Maks miałam za to kiedyś nie fajną historię z zabawką zamówioną na allegro.

Zastanawialiście się może nad odświeżeniem wyglądu własnego sklepu internetowego?

Na topie jest taka fotografia 360 - dzięki niej można obejrzeć sobie zdjęcia produktów w perspektywie 360 stopni. Wszystko staje się dzięki temu o wiele przystępniejsze dla konsumenta.

Aktualnie rynek coraz bardziej się rozwija. Jest wiele miejsca dla sklepów z każdej dziedziny rynku. Wszystko będzie się coraz bardzej rozwijało.

Ważniejsze niż pozycja w google będzie na pewno zdobycie odpowiedniego ruchu na stronie sklepu internetowego.

A ja lubię robić zakupy w sklepach internetowych, nie dość, że mają większy wybór, to jeszcze niższe ceny, niż sklepy stacjonarne. Czasami nawet idę zobaczyć jak coś wygląda na żywo, a zamawiam przez Internet, żeby zaoszczędzić. Ostatnio nawet skusiłam się na zakup sukienki newlook. Poszłam do sklepu i przymierzyłam, a kupiłam w sieci. Znam wiele osób, które tak robią.

Ja też sama robię zakupy w sklepach internetowych, dlatego na własnym przykładzie widzę, że taki biznes faktycznie może wypalić. Jednak sama bym nie bawiła się w jego tworzenie, bo bałabym się, że nie dam rady. Firma jak tutaj zajmuje się tworzeniem takich rzeczy na co dzień, osobiście wybrała bym opcję ich zatrudnienia. Ktoś z Was sam tworzył?

Zakupy przez internet są bardzo wgodne, bo nie trzeba wychodzić z domu. Cenowo też lepiej to wychodzi niż zakupy w sklepach stacjonarnych. Plusem zakupów w internecie jest też dostępność produktów, ostatnio kupiłem prawdziwy parmezan z Włoch z http://www.serparmezan.pl/ a w calym moim mieście nie mogłem dostać oryginalnego, tylko same podróbki.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się