linka

Sklepy internetowe

Recommended Posts

Taki sklep warto dobrze i skutecznie pozycjonować!

Podstawa jest dobrze pozycjonowana stronka w internecie co wpływa na sprzedaż i liczbę odwiedzin na niej.

Wiadomo, można to zlecić firmie, ale i też robić samemu, ale tak aby jej nie zaszkodzić w postaci- "zablokowania w google"

Teraz jest organizowane takie szkolenie z pozycjonowania i optymalizacji w lutym (3-7) 2015.

Więcej info na http://xannsem.com/szkolenia/optymalizacja...ron_-_seo_cz_ii

ja ostatnio zacząłem prowadzić równoczesną sprzedaż na allegro i w sklepie internetowym. zastanawiam sie czemu ja na to wczesniej nie wpadlem :D widze juz pierwsze efekty, sprzedaz sie zwieksza, a dzieki odpowiedniemu szablonowi latwiej promowac mi moj zwykly sklep. tylko trzeba sobie to wszystko dobrze zorganizowac. mi w prowadzeniu wszystkich aukcji bardzo pomogl http://www.aukcjoner.pl/

Najgorzej jest, kiedy czeka się na przesyłkę, a wysyłający nie zada sobie trudu, żeby poinformować o opóźnieniu. Szczególnie jeśli zależy mi na czasie, bo zamówiłam coś na prezent. To chyba jedyne sytuacje, z jakimi miałam do czynienia, ale bardzo denerwujące i zniechęcające do tej formy robienia zakupów.

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to nie musi to być duży koszt wcale. Wdrożenie grafiki na popularnej platformie dzięki, której sklep będzie wyróżniał się na tle konkurencji, to nie jest duży koszt.

W razie pytań mogę udzielić pomocy

biuro@c4agency.pl

Sklepy internetowe oferują nam znacznie więcej w niższych cenach niż w sklepach stacjonarnych. Mam wiele sprawdzonych sklepów i nigdy się nadziałem. Jednym z nich jest sklep z częściami samochodowymi http://www.swiece-zaplonowe.pl takimi jak świece zapłonowe, żarowe, cewki, sondy lambda czy przewody WN, największych producentów. Znajdziesz tam wszystko co jest ci potrzebne przy samochodzie, kosiarce, czy skuterze.

Ja miałam raz nieprzyjemność z tuszem do drukarki, ale obsługa sklepu bardzo ładnie mnie potraktowała i dosłała mi nowy, sprawny. Raz tylko zamówiłam gdzieś na allegro część do samochodu i była niesprawna, a niemiły pan powiedział, że nie przyjmuje reklamacji, bo na pewno była sprawna. Nie chciało się kłócić z nim prawnie, więc darowałam.

Ostatnie sklepy do których wrócę to na pewno te:

Sklep z kołdrami

Krzewy ozdobne

Nie mam ulubionych sklepów, bo ciągle powstają nowe, lepsze i wtedy już do starych nie zaglądam :) Ostatnio znalazłam sklep multu.pl z tanimi butami i już nie sprawdzam obuwia w sklepie w którym kiedyś je kupowałam, bo wiem, że takich cen jak w multu nie mają :P

Skoro chcesz zająć się sklepem i biznesem internetowym na poważnie, to podstawa jest także współpraca z kurierem, firmą która na czas dostarczy przesyłki, akurat tym zajmujemy się na co dzień i pomożemy :)

Ja na szczęście nie miałem problemów z zakupami przez internet. Ale mój znajomy kupił aparat na zagranicznej, angielskojęzycznej stornie niby z UK aparta za 11000 zł i nic nie dostał policja bezradna. Po całej akcji można było to jednak dokładniej sprawdzić no ale cóż zdarzyło się tak dla przestrogi zawsze trzeba uważać. 

Akurat jeżeli chodzi o sklepy internetowe to ja osobiście jestem wielkim zwolennikiem takiego rozwiązania oraz zakupów, dzięki nim możemy zwyczajnie zaoszczędzić czas oraz pieniądze co w kresie przedświątecznym może okazać się zbawienne :)

O ile będzie to trafiony sklep to jak najbardziej. Warto zrobić jakiś research tego czy się to opłaci i kalkulacje wstępne.