Zaloguj się, aby obserwować  
gosiek

Sklep żabka

Recommended Posts

A ile się zarabia?

Zależy na jaką umowę jesteś zatrudniony. Czy na umowę zlecenie czy na umowę o pracę ale zwykle oscyluje to w okolicach 1300 zł dla szeregowego pracownika. Na stronie ponizej masz o tym artykuł tak więc możesz sobie mniej więcej poczytać:

http://www.postawnaswoim.pl/kariera/zabka-...i-opinie-praca/

Czasami może sie zdarzyć,że stawka bedzie ustalana odgórnie na przykład za dzień pracy ale to już zależy od danej umowy oraz od tego co sobie dokładnie wynegocjujesz.

Opinie o sklepie są różne. Dużo jest opinii negatywnych. W miarę pozytywnie oceniają pracę tam osoby przejściowe na przykład studenci, którzy chcą sobie tam jedynie dorobić.

A ja z kolei w moim mieście obserwuję wzrost zainteresowania tą siecią. Pracuję niedaleko centrum i widzę, że na jednej z głównych ulic otwiera się nowy sklep pod tym szyldem. Mój znajomy jakiś czas temu został ajentem Żabki i chwali sobie zarówno współpracę z franczyzodawcą, jak i przychód. Robię zakupy w tej sieci w miarę regularnie. Organizują sporo ciekawych i opłacalnych akcji promocyjnych, a od jakiegoś czasu oferują też nowe usługi, takie jak cash back, możliwość zapłaty rachunków, nadanie i odebranie paczki czy zakup kuponów totolotka, dla zainteresowanych podsyłam link do strony sklepu http://zabka.pl/pl. W zakładce "Prowadź z nami sklep" można znaleźć też informacje o tym, jak zostać ajentem.

Co prawda nie podzielę się doświadczeniem z Żabką, ale prowadzę sklep franczyzowy z odzieżą dla dzieci i polecam. Na starcie otrzymałam pomoc, gotowe rozwiązania, a ustalone warunku współpracy są korzystne. Sklep jaki otworzyłem to 5.10.15.