Zaloguj się, aby obserwować  
GosiaMX

Klinika psychologiczna

Recommended Posts

Znajoma chwaliła podejście do dzieci w warszawskiej klinice Psychomedic, miała podejrzenie, że córka ma aspergera ale na szczęście diagnoza była inna. Zadzwoń pod nr 22 253 88 88. Dorośli tez znajdą tam wsparcie i zupełnie inne podejście niż w placówkach państwowych.

Dnia 13.03.2018 o 17:59, wiola438 napisał:

Znajoma chwaliła podejście do dzieci w warszawskiej klinice Psychomedic, miała podejrzenie, że córka ma aspergera ale na szczęście diagnoza była inna. Zadzwoń pod nr 22 253 88 88. Dorośli tez znajdą tam wsparcie i zupełnie inne podejście niż w placówkach państwowych.

Ja również ze swojej strony mogę polecić tych specjalistów. Pomogą nawet w ciężkich przypadkach. Spotkali się już z różnymi sytuacjami więc mają w tej kwestii spore doświadczenie. Można się do nich zarejestrować przez Internet więc to też spora oszczędność czasu. 

zobacz sobie w Łodzi do kliniki Gutkowska na ul. Wigury. Tutaj znalazłam pomoc, jeśli chodzi o dzieciaczki wiem, że tu nawet logopeda jest, psycholodzy takze, synek tej znajomej ma własnie jakieś zaburzenia i cjeździ tam z nim. ale ju,z sam telefon do recepcji spowodował , że zechciałam tam isc, miła pani odebrała i zachęciła...sama klinika też bardzo przytulna, osoby pełne empatii tutaj pracuja, pomoga na pewno 

Jesli chodzi o okolice Warszawy - to w Nowym Modlinie mozecie znalezc taka prywatną klinikę Medox - skupiają doświadczonych psychologów. Podchodza indywiudalnie do kazdej sprawy wiec warto tam szukac pomocy