Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
monika002

Gdzie się zatrzymać w Zakopanem?

8 postów w tym temacie

Wiem, że w Zakopanem są świetne apartamenty. Ale musiałabym sprawdzić gdzie dokładnie.

Zakopane - nigdy więcej. Ludzi pełno, dojazd fatalny, drogo niesamowicie. Same złe wspomnienia. Nawet bajeczne widoki tego nie są w stanie naprawić!

Ja kwaterę rezerwowałam przez Bookapart. A dojazd faktycznie kiepski, ale może niedługo się to zmieni :)

Ponoć mają przeprowadzać jakieś remonty. Ale moim zdaniem remont w zakopiance nie jest sensownym rozwiązaniem w sezonie.Mam nadzieję,ze jeśli coś szykują to będzie to remont poza sezonem...

Co do noclegów to jeśli nie rezerwowaliście do tej pory wlasnego mieszkania to spróbowałbym spróbować właśnie tej formy nocowania. Jest to dla mnie wygodniejsze poniewać w podobnej cenie co pokój w hotelu macie większą przestrzeń. Nie możecie tam wykupić sobie śniadań ale za to jest kuchnia, w której śniadanie mozńą sobie przyrządzić samodzielnie ( jak i obiad czy kolację). Tak więc można sporo zaoszczędzić. 

W Zakopanem na stronie Sun&Snow https://www.sunandsnow.pl/  można naleźć noclegi praktycznie przy Krupówkach. 

Ja najczęściej wybieram Bookapart albo Booking, zerknij sobie tam 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0