Zaloguj się, aby obserwować  
Kori

Pocztówkowo.pl

Recommended Posts

[link usunięty]

Pocztówkowo to miejsce, gdzie, nie wychodząc z domu, przy kubku herbaty lub kawy, możecie sprawić radość najbliższym. Tradycję wysyłania [link usunięty] łączymy z nowoczesnością - wybieracie kartkę, życzenia a w kilka dni później Adresat wyciąga ją ze swojej skrzynki pocztowej!

W Pocztówkowie przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe [link usunięty] na wszystkie okazje. Znajdziecie tu najpiękniejsze wzory, często wykonywane ręcznie, najlepszej jakości materiały. Rozmaitość barw, obrazów, form naszych kartek sprawia, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Niektóre mają już w sobie życzenia...wystarczy tylko podpisać. W innych, sami możecie ubrać w słowa, co dyktuje serce. Zatem - dla każdego coś miłego!

Dla użytkowników Facebook'a również coś przygotowaliśmy: [link usunięty]

Ja Ci może napiszę jakie ja mam pytania na etapie redagowania kartki. Mam nadzieję, że chociaż w ten sposób Ci pomogę:

Pierwsze - czy i ile do tego dopłacam? Wysłanie 1 kartki to 7 zł. Wysłanie 10 - to już 70-14=56. Sporo :/

Drugie - po co mam sobie zakładać konto, przechodzić całą tą żmudną procedurę rejestracji? Dla jednej kartki to za mało, dla 10 - wychodzi za drogo.

Reszta jest OK. Jest łatwo i intuicyjnie :)

Ja Ci może napiszę jakie ja mam pytania na etapie redagowania kartki. Mam nadzieję, że chociaż w ten sposób Ci pomogę:

Pierwsze - czy i ile do tego dopłacam? Wysłanie 1 kartki to 7 zł. Wysłanie 10 - to już 70-14=56. Sporo :/

Drugie - po co mam sobie zakładać konto, przechodzić całą tą żmudną procedurę rejestracji? Dla jednej kartki to za mało, dla 10 - wychodzi za drogo.

Reszta jest OK. Jest łatwo i intuicyjnie :)

Dziękuję za opinie.

Co do pierwszego punktu, nie rozumiem pytania. W jakim sensie ile dopłacasz? Chodzi Ci o to ile my z tego mamy? Wydaje mi się, że gdybyś kupił identyczną kartkę w sklepie + znaczek to okaże się, że nie dopłacasz wiele. Zwróć uwagę, że kartki są na prawdę najwyższej jakości. To nie są pocztówki za 1,50PLN, które kupuje się na poczcie ;) tylko na prawdę ładne, często ręcznie zdobione kartki.

Druga sprawa - ile czasu poświęcisz na standardowe kupienie kartek, znaczków, wypisanie, zaadresowanie i wrzucenie do skrzynki? Godzinę, dwie? I teraz matematyka - ile warta jest Twoja godzina? ;)

Sumując wszystko wychodzi, że nawet gdybyś kupił 10 kartek na poczcie + 10 znaczków, czyli 10x1,50 + 10x1,55 = 30,50 PLN + Twój czas (10, 20 czy 50 PLN?) to u nas jest taniej :)

Co do rejestracji - zastanawiamy się nad umożliwieniem zamówienia kartki bez potrzeby rejestracji.

Natomiast jak pewnie zauważyłeś, będąc zarejestrowanym użytkownikiem odbiorce dodajesz raz, a za każdym kolejnym razem (kolejnymi świętami) wybierasz go tylko z listy.

Ponadto czy rejestracja była na prawdę żmudna? Imię, email i hasło + potwierdzenie maila i gotowe.

No i da się zrobić ciekawy biznes i chyba nie wymaga za wiele pracy jak do tej pory 155 wysłanych kartek no i widzę że pozycjonowanie strony też idzie pełną parą - tak trzymać fajny pomysł i oryginalny w dodatku. :rolleyes:

No i da się zrobić ciekawy biznes i chyba nie wymaga za wiele pracy jak do tej pory 155 wysłanych kartek no i widzę że pozycjonowanie strony też idzie pełną parą - tak trzymać fajny pomysł i oryginalny w dodatku. :rolleyes:

Dzięki wielkie. Pracy przy samej wysyłce oczywiście za dużo nie ma, ale mam nadzieję, że przed walentynkami będzie jej o wiele więcej :)

Pozycjonowanie idzie i to bardzo dobrze ;)